Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hastane Yatağı Kurulumu

kiralik elektrikli hasta yataklari

Oldukça basit olan hastane yatağı kurulumu bu sayede dileyen herkes tarafından zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Profesyonellik gerektirmeyen hastane medikal yataklarının kurulumu genellikle birkaç dakikada gerçekleştirilmektedir. Son derece pratik bir tasarıma sahip olan hastane yatakları bu sayede çoğu zaman medikal firmadan destek alınmadan da ev ortamında kolayca kurulabilmektedir. Pek çok özellikleri de bulunan medikal hastane yatak modelleri bu sayede profesyonel yatak türleri arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlardan satılan hastane yatakları hastane ortamında kurulabildiği gibi konut ortamlarında da tek başına kurulabilmektedir.

Hastane Yatağı Kurulum İşlemi Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Merak edildiği üzere zorlu bir süreci kapsamayan hastane yatağı kurulumu herhangi bir teçhizata da gerek duyulmamaktadır. Bununla birlikte ayrıca herhangi bir deneyim de gerektirmeyen hasta yatakları kurulumu teknik destek alınmadan da yapılabilmektedir. İskelet sistemi, yan korkuluk sistemi, başlık sistemi, gövde sistemi gibi parçaların bütün olarak sunulması sayesinde hasta yatağı kurulumu pratik bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Profesyonel medikal sitesi tarafından hazır olarak sunulan hasta yatakları kurulumu haricinde nakliyesi de oldukça basittir. Firmadan hasta yatakları satın alındıktan veya kiralandıktan sonra yapılması gereken tek eylem ise hasta yataklarının korkulukları ve başlık kısmının monte edilmesidir. Genellikle müşteriler tarafından uygulansa da gerek duyulması durumunda firma yetkililerinden de bu konu hakkında ücretsiz bir şekilde teknik destek alınabilmektedir.

Hastane Yatağı Hakkında Merak Edilenler

En çok üretilen medikal ürünlerden biri olan hastane yatağı kurulumu haricinde bu yatak modellerinin oldukça kaliteli ve dayanıklı bir yapıya da sahip olduğu bilinmektedir. Medikal firma tarafından 3, 4, 5 ve üzeri yıllarda garanti belgesi kapsamında üretilen ve satışa sunulan hasta yatakları sadece ülkemizde değil pek çok Avrupa ülkelerinde de yoğun olarak satın alınmakta ve kiralanabilmektedir. Gösterdiği yüksek performans sayesinde beğeni kazanan yatalak hasta yatakları uygun ortamlarda sağlıklı olarak kullanıldığında uzun dönemler boyu dayanıklılığını devam ettirmektedir. Geçmişe nazaran bugün daha uygun fiyatlardan üretilen medikal hasta yatakları bu sayede tüketicilere ekonomik bakımdan da avantajlar sunmaktadır.

Hastane Yatakları

Hastane Yatağı Kimlere Hitap Etmektedir?

Merak edilen hastane yatağı kurulumu dışında bu profesyonel tıbbi dinlenme yatakları ağır yatalak hastalar dışında geçici hastalara da hitap etmektedir. Çeşitli nedenler sonucunda hafif düzeyli yaralılara, doğum öncesi ve sonrası kadınlara, hafif düzeyli engelli bireylere, yaşlı bireylere, zihinsel hastalıklara sahip olan bireylere ve daha pek çok sağlık alanındaki hastalara hasta yatak türleri hitap etmektedir.

Hastane Yatağı Türleri Nelerdir?

Pek çok farklı türü de söz konusu olan hastane yatağı bu sebeple motorlu ve manüel bazından üretilmektedir. Motorlu hasta yatakları daha çok teknolojiye ayak uydurduğundan ve manüel hasta yatak modellerine oranla kullanımı daha pratik olduğundan tercih edilmektedir. Manüel yani motorsuz hasta yatakları ise motorlu hasta yataklarına oranla kullanımı ve taşınması biraz daha zahmetli olduğundan daha düşük düzeyde tercih edilmektedir. Hasta yataklarında motorlu versiyonları 2, 3, 4 motorlu olarak üretilmektedir. Manuel versiyonu ise sade dizayn ve motorsuz olarak üretilmektedir.

Motorlu Hastane Yatağı İle Manuel Hastane Yatağı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Pekçok farklar bulunduğu motorlu hasta yatakları ve manuel hasta yatakları bu sebeple tercih oranları da değişmektedir. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumandalı sistemi sayesinde daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde kontrol edilebildiğinden hastalar ve hasta bakıcıları yönünden büyük avantajlar sağlamaktadır. Manuel hasta yatakları ise uzaktan kumandalı sistemi olmadığından ve motor düzeneğine sahip olmadığından motorlu hasta yataklarına oranla taşınması, kullanımı ve nakliyesi biraz daha zahmetli olabilmektedir. Bunun haricinde motorlu hasta yatakları biraz daha yüksek fiyat tarifesinden satışa sunulurken, manuel hasta yataklarında fiyat tarifesi biraz daha düşük olabilmektedir.

Motorlu Hastane Yatağı Çeşitleri

Motorlu Hastane Yatağı mı Manuel Hastane Yatağı mı Tercih Edilmeli?

Hasta ve hasta bakıcısı açısından yüksek rahatlık ve konfor açısından motorlu hasta yatakları daha uygundur. Fakat fiyat tarifesi bakımından manuel hasta yatakları daha cazip olabilmektedir. Yüksek kalite açısından motorlu hasta yatakları daha çok tavsiye edilirken düşük maliyet açısından manuel hasta yatakları tavsiye edilmektedir. Dolaysıyla motorlu ve motorsuz hasta yatağı tercihinde müşterilerin ekonomik durumu da oldukça önem arz etmektedir. Ekonomik bakımdan elverişli olunması durumunda motorlu hasta yatağı tercih edilmesi önerilmektedir.

Hastane Yatağı Nasıl Satın Alınmaktadır?

Birçok faydaları bulunan hastane yatağı kurulumu tercihe göre medikal firmalarından veya medikal firmaları kurumsal web sitesinden satın alınabilmektedir. Ayrıca hastane yatağı siparişinde ödemeler ise ürün teslimatında nakit veya kredi kartından yapılabilmektedir.

Hastane Yatağı Kurulumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön