Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hastane Yatağı Nasıl Kiralanır?

standart olcu hasta yataklari

Yataklar, yatarken hastaya en yüksek konforu getirmek, her hastanın kolayca ulaşabileceği kullanım kolaylığı sağlamak ve hastaların ihtiyaçlarını, herhangi bir bakıcı olmadan hastanın hayatını karşılamak amacıyla üretilmekte ve kullanılmaktadır. Hastalar, hastalıkları ve devam eden tedavileri sırasında rahatlıkla kullanabilecekleri bir hasta yatağı satın alabilir veya hastane yatağı kiralamak gibi alternatif fikirleri değerlendirebilirler.

Hastane Yataklarının Normal Yataklardan ve Standart Yataklardan Farkı

Doktorlar, kendileri için çok önemli görünen semptomları, hastalıkları ve rahatsızlıkları iyileştirmeye yardımcı olmak için hastalarından neredeyse her gün başlarını veya bacaklarını kaldırmalarını ister. Yatak kiralamayı düşünen hasta ve yakınları, doktorların bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek, rahat bir uyku çekebilecek, aşağı yukarı hareketlerini kolaylıkla sağlayabilecek bir hastane yatağı arıyorlar. Hastalığın tedavisi sırasında dinlenmek, ölçülü uyumak, etkilenen bölge ve benzeri akupunktur noktalarının sağlıklı, uygun pozisyonda tutulması, hastayla düzgün ve düzenli bir şekilde ilgilenilmesi için çok önemlidir. Tedavi sırasında bu faktörler göz önünde bulundurularak taze ve rahat bir dinlenme ortamı yaratmak son derece önemlidir. Evdeki klasik yataklara göre kullanım ve fonksiyon açısından çok farklı ve önemli avantajları olan hasta yatakları için hasta ve yakınları için nasıl yatak kiralanacağı fikri önem kazanmaktadır.

Hastane Yatakları

Hastane Yatağı Kiralama Süreci Nasıldır?

Bir hastane yatağı kiralamayı planlıyorsanız ancak bu kiralama şirketinin prosedürünü bilmiyorsanız, yazımızın bu kısmı çok önemlidir. Hastane yatağı kiralama prosedürü, hastane yatağı satın almaya benzetilebilir. Bu prosedür benzer şekilde yapılır. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz durumunda yatak yeri belirlenip tarafınıza bildirildiğinde, yatak montaj teknisyeni adresinize gelerek yatağın kurulumunu gerçekleştirecektir. Hastane yatağı kiralama sözleşmesi, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda teknik personel tarafından özenle hazırlanır. Bu hasta yatağı kiralama sözleşmesi, inceleme ve onayınıza tabidir. Kira sözleşmesi aksi belirtilmedikçe 1 aylık olarak yapılır. Hastanın tedavisi tamamlanıp, sağlığına kavuştuğunda talebiniz üzerine hastanız evinizden teknik servis tarafından karşılanacak ve süreç tamamlanacaktır. Yatak kiralamak, yerleştirmek gibi durumlarda, hasta yakınlarının yatağa ihtiyaç duyması ile iade etmesi arasında iade dahil hiçbir çabası yoktur. Ancak o zaman tüm enerjinizi hastalara bakma ve tedavi etme sürecine yönlendirebilirsiniz.

Hastane Yatağı Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Bakım sırasında hastanın ailesi tarafından reçete edilen yataklar, bakım verenlerin ve refakatçilerin hayatını kolaylaştırmakta, hastanın sağlık sorunlarının giderilmesine yardımcı olmakta ve hastanın konforu ön planda tutulmaktadır. Bu sayede evde beşik kiralanarak hasta bakımının yapılması durumunda, tamamen Türkiye’de yapılan hastane yatakları sayesinde aile bireylerinin hem yaşama hem de hasta bakımındaki işleri çok daha kolay hale gelmektedir. ve uluslararası standartlar, bakım ve tedavi sırasında hasta konforunu sağlamak için. Hastane yatağı kiralamak, hastanın yatağına belirli bir süre ihtiyaç duyulduğunda yani hastanın yatağı belirli bir süre kullanması gerektiğinde satın almaktan çok daha avantajlı bir durum sunmaktadır. Hem kiralama sürecinin ekonomik olması hem de tedavi tamamlandıktan ve hasta uyandıktan sonra yatağın korunması ve saklanması zor olacağından yatak kiralama işleminin birçok avantajı beraberinde getirdiği görülmektedir. Hasta yatağı kiralama fikri bu açıdan oldukça karlı bir fikirdir.

Hastane ve ev tipi hasta yatakları

Hasta Yatağının Güvenlik Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağı modelleri arasında olan Motorlu yatak, bacaklar ve kafa için kaldırma hareketi sağlar. Bu motor ithaldir ve genellikle dua motoru ve pistonlu motor olarak kullanılır. Hastane yatağının tekerlekleri, ağır hizmet tipi plastik malzemeden ve izin verildiğinde rahat hareket edebilecek şekilde yapılmıştır. Yatak takımlarında kullanılan malzemeler sağlığa zararlı olmayan doğal ürünlerden yapılmıştır. Ayrıca hastane yatağı nasıl kiralanır, devletin temin edip etmediği gibi bir sorunun cevabı çok özel durumlar dışında devlet tarafından karşılanmaz. Devlet sadece hava yatağı sağlıyor.

SGK Hastanın Yatağını İçeriyor Mu?

Maalesef ülkemizde bu konuda henüz bir gelişme yok. Devletimizin de sürekli takipte olduğumuz bu konuyla ilgili hastane yataklarına yanıt vermek için yakın zamanda harekete geçeceğine inancımız tamdır. Havalı yatak raporları ile bazı ödenekler sunulsa da, hastane yatakları için bu imkan sağlanmamaktadır. Pnömatik medikal yatak ile motorlu medikal yatak daha doğrusu medikal yatak farklı ürünler olduğu için bazen yanlış anlaşılma olmaktadır.

Sgk hasta yatağı havalı yatak

Ayrıca vücut hareketi olan hastalar için hasta yatağımızın yan korkulukları mevcuttur. Yan korkuluklar, hastanın hareket ederken veya uyurken yapacağı hareketlerden etkilenmemesi için bir güvenlik önlemi haline gelir. Hastaların kendi geçimlerini sağlayabilmeleri için elektronik hastane yatakları ile sizlere üstün kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca her türlü elektrik kesintisine ve olumsuz durumlara karşı dayanıklı, kendi kendini şarj eden hasta yatağı tasarımlarımız ile sizi zor durumda bırakmıyoruz. İnsanların da bakıma ihtiyacı var. Tedavisini evde tamamlaması gereken taburcu hastalar ve ömür boyu tedavi gerektiren hastalar evde bakım hizmeti alırlar.

Evde yapılan tedavilerde, yatalak olan kişilerin tedavilerini daha rahat ve konforlu bir ortamda tamamlayabilmeleri ve tedavi sürecini hızlandırabilmeleri için hastane yatağına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yataklar hasta için daha hızlı, bakıcı için daha kolay hale getirilerek çok fonksiyonlu hastane yataklarımız sizlere sunulmaktadır. Uzun süre ayağa kalkamayan hastalar için hareket kabiliyeti ve lazımlık ile konforunuz en üst düzeye çıkarılabilir. Hasta yatağı fiyatları konusunda da sizi zorlayacak ise keza yine kiralama tercih edebilirsiniz. Oldukça avantajlı olacaktır. Bu hususta firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hastane Yatağı Nasıl Kiralanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön