Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Havalı Yatak Basınç Ayarı

Hasta Yataklari 2

Hasta yatağı seçerken, kişinin yaşı ve geçirdiği rahatsızlığa uygun yatak seçiminin önemi oldukça fazladır. Özellikle ileri yaştaki hastalar için seçilecek yatak tasarımları arasında, havalı hasta yatakları tercih sebebi olacaktır. Havalı hasta yataklarının en önemli özelliği, baklava ve boru tipli olmaları sebebiyle içlerinden geçen hava kanallarıdır. Sürekli hava akışının sağlandığı bu yataklarda basınç ayarının da doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Havalı yatak basınç ayarı, yatan hastanın kilosuna göre ayarlanmalıdır. Yaşlı hastalarda incelen cilt yapısı, yaraların açılmasına son derece müsait bir yapı oluşturur. Bu yapı, enfeksiyon kapma riskini de arttırmıştır. Havalı hasta yatakları, yaşlılarda cilt yaralarının açılmasını önleyecek yataklardır.

Havalı Hasta Yataklarında Kaliteli Ortopedik Sünger Kullanımı

Havalı yatak basınç ayarı bu konuda bilgi sahibi olan kişiler tarafından yapılması gereken bir husustur. Kişiye rahatlık sağlaması, sürekli bir serinlik hissi yaşatması bakımından da ortopedik sünger kullanımlarının önemi oldukça fazladır. Ortopedik sünger kullanımı, kişinin iskelet ve cilt sağlığı için önem taşıyan hususlar arasındadır. Rahatlatması, cilde nefes aldırması, sürekli yatan hastalar için son derece önem taşıyan konular arasındadır. Bu durum, yataktan uzun süre kalkamayacak felçli hastalar ve yaşlı hastalar için son derece önem taşıyacaktır.

Havalı Yatak

Havalı yatak satışı yapan firmamız, havalı yatak basınç ayarı konusunda da yardımcı olacaktır. Yatakların kurulumu sırasında basınç ayarı da yapılmış olacaktır.

Kurumsal Çalışan Hasta Yatağı Satışı Yapan Firmalar

Firmamız kurumsal çalışan, hasta yatağı satışı yapan firmaların başında gelmektedir. Motorlu çalışma prensiplerine sahip olan yatak tasarımları ile çok sayıda hasta için tercih edilen firmalar arasındayız. Teknik servis ekibimiz, hasta yataklarının kurulumunu yerinde yapacaktır. Havalı yatak kurulumu, havalı yatak basınç ayarı yapan firmamız, sektörde profesyonel hizmet veren firmaların da başında gelmektedir. İki ve daha fazla motorlu çalışma prensiplerine sahip olan hasta yataklarında elle kumanda sistemi mevcuttur. Bu sayede, yemek yeme, televizyon izleme gibi konularda hasta, rahat edeceği pozisyonlara getirebilecektir. Hasta yataklarında paslanmayan malzeme kullanımı da firmamız yatak tasarımlarında öne çıkan bir diğer unsurdur. Daha uzun süreli ve bozulmadan kullanım bu sayede sağlanabilecektir.

Hasta Yatağı Alacak Olanlar İçin Tavsiyeler

Hasta yatağı alacak olanlar için verilecek tavsiyelerin başında, hastanın yatış süresi, geçirdiği rahatsızlık ve fiziksel durumu önem taşımaktadır. Bu özelliklere uygun yatak satışı yapan firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Hasta yataklarında farklı tasarımların satışını yapan firmamız, kiralama hizmetini de sunacaktır. Özellikle, iyileşme süresi kısa olan hastalar için kiralama hizmeti tercih edilecek konular arasındadır. Hasta yataklarının kullanım sonunda tekrar firmamız tarafından alınması da önemli hizmetler arasındadır. Bu sayede hem uygun fiyatlı kullanım sağlanmış hem de yatakların evlerde yer işgal etmesi önlenmiş olacaktır. Satın alma gücü olmayanlar için hasta yatağı kiralama konusu, firmamızın sunduğu her bütçeye uygun hizmetler arasındadır.

Kiralık Hasta Yatakları

Teknik Servis Hizmetinin Önemi

Firmamız, hasta yataklarını hastanın bulunduğu yerde kuracaktır. Burada sunulan teknik servis hizmeti de son derece önem taşımaktadır. Teknik servis hizmeti sunan firmamız, en ufak bir arızada zaman kaybetmeden ilgili adrese ulaşacaktır. Olumlu müşteri yorumları da firmamız hizmetleri hakkında bilgi sunacak hususlar arasındadır. Müşteri temsilcilerimiz günün her saati hizmet vermektedir. Ayrıca, hasta yatağı almak isteyenleri bilgilendirici hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Yaşa, rahatsızlığa uygun yatak satışlarımız bulunmaktadır. Bazı yatak tasarımları, firmamız üretimidir. Bu yataklar, ekonomik tasarımlar olarak öne çıkan modelleridir. Hastaya hareket rahatlığı sunan motorlu çalışma prensipleri bulunmaktadır. Hasta yataklarında güvenlik önlemleri de en üst şekilde alınmış olup, tekerleklerde ABS fren sistemi mevcuttur.

Tercih Edilecek Şık Hasta Yatağı Karyolaları

Hasta yatak karyolaları içerisinde tercih edilecek şık hasta yatakları da mevcuttur. Hasta yataklarında birbirinden güzel modeller, yatan kişiye moral verecek tasarımlar öne çıkacaktır. Hasta yatak karyolalarında farklı ebat ve modellerde tasarımlar öne çıkacaktır. Firmamız hasta karyolalarında ahşap görünümlü tasarımlar son dönemde en çok talep gören modeller içerisindedir. Hastaya mutluluk veren tasarımların tercih edilmesi, iyileşme sürecine de olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Her model hasta yatağı ve karyolaları için firmamızın ziyaret edilmesi önerilir. Her bütçeye uygun olan, rahat hasta yatağı tasarımları mevcuttur. Güvenle kullanılacak ortopedik yataklar için firmamızdan destek alınması önerilir.

Havalı Yatak Basınç Ayarı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön