Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Havalı Yatak Fiyatı

hasta yatagi 17

Havalı yataklar yatakta yatmakta olan yatalak ve yatağa bağlı olan hastaların rahat bir şekilde dinlenme ihtiyacı duyan yatağa bağlı hastalar için tasarlanmıştır. Elektrikli motoru sayesinde hava ile dolan yatak hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak kapasite üretilmiştir. Hasta yatağında ki ısı dengesi otomatik olarak ayarlanmaktadır. Bu hava sayesinde hastanın vücudunun her yerine orantılı bir şekilde hava dağılımı yapılmayı sağlamaktadır. Hareketsiz olarak ağır hastalar için üretilmiş pozisyon veren yataklar da bulunmaktadır. Bu özel tasarlanan yataklar hastaya her pozisyonda uygun yatma imkanı sağlar. Tüm bu özellik klasik yataklardan tamamen farklı şekilde olarak, her hastaya farklı şekilde hitap etmektedir. Havalı yatak fiyatı farklı özelliklere sahiptir. Özelliklerine göre fiyatı da değişkendir.

Havalı Yatak

Hastanın Türüne Göre Değişkendir

Hastanın türüne ve ağırlık derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Hastanın kilosu, yataktan kalkamayacak halde ise farklı tasarımlar bulunmaktadır. En çok tercih edilen hasta yatakları arasında, A+B+C tipi hasta yatakları kullanılmaktadır. Bu yataklar boru tipinde üretilen havalı yataklar, hastanın sırt ağrısı ve bel ağrısı yaşamasını önlemektedir. Bu yataklar uzun zaman orantılı şekilde hastanın vücuduna hava dağıtır. Bu sistem tek tuş ile çalışmaktadır. Kumandası ve dijital göstergesi sayesinde konforlu kullanım özelliğine sahip hale gelmiştir. Hastanın yatış pozisyonuna göre farklı türden üretilmiştir. Diğer bir yatak türü ise, Boru tipi yatak türüdür. Motorlu olarak tercih edilen kullanılan bu yatak elektrikli olarak çalışır. Motoru kesinlikle ses yapmamaktadır. Sırt ve bel ağrısını önleyen gözenekler bulunmaktadır. Tamamen hastayı rahatlatacak masaj etkisi yapacak ergonomik şeklinde olmaktadır. Havalı yatak fiyatı uygun olarak satılmaktadır.

Havalı Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır

Bu yatak tamamen medikal bir ürün olmaktadır. Bu hasta yatakları kullanımı sanıldığı kadar zor değil aksine kolay ve pratiktir. Anti bakteriyel özelliğine sahip olduğundan dolayı, herhangi bir sorun ile karşılaşmayı engellemektedir. Hasta yatağı alırken havalı yatak fiyatı olarak değerlendirilmemelidir. Yatağın işlevi ve özellikleri göz önünde bulundurmalıdır. Hava motoru sayesinde çift hortum ile şişirilir. Bu pompası sayesinde çalışarak yatak şişirilmektedir. Bu yatak hastaya uzun süre rahat ettirmeyi sağlar. Şişirilen hava kendi pompası ile istenildiği zaman indirilebilmektedir. Havalı hasta yatağının şiltesi bulunmaktadır. Öncelikle bu şilte kullanılmaktadır. Anti bakteriyel özelliğine sahip olduğunu belirtmek gerekmektedir. Hastayı nerede rahat ettirecekseniz oraya yatağı tekerleri sayesinde götürebilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Yatakları

Ağır hasta olarak yatağa bağımlı olarak yaşayan hastanın veya yaşlılık, felçli gibi kalıcı olma durumunda yatağın kullanılması için tasarlanan yatak türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi yatağa bağlı olarak yaşayan hasta tuvalet ihtiyacını bu yatak sayesinde sağlamaktadır. Yatağın orta kısmında ki özel bölüm sayesinde hasta delik kısmına oturtulmaktadır. Normal hasta yatağı çeşitlerinden farklı olmasının baş nedeni, hastanın vücut fonksiyonlarını tek başına yerine getiremeyecek durumlarda hastaya destek vermesidir. Diğer hasta yataklarına göre belirli ölçülerde tasarlanmıştır. Hasta ayağa kaldırılmadan, yorumlaması için rahat bir şekilde dizayn edilmiştir. Bu yatağın 4 tarafında serum askılığı sayesinde istenilen yere hasta yatırılarak serum verilmektedir. Bu yatağın diğer bir özelliği ise 170 kg ağırlığına kadar taşıyabilmektedir.

Havalı yatak fiyatı piyasaya göre uygundur. Bizden tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağının Yapımı

Hastanın tedavi aşamasındayken sağlığını etkileyen en önemli faktörlerin başında yer alır. Hasta yatağını yapım aşamaları bulunmaktadır. Öncelikle hasta yatağının hijyen olmasına ve alerjik içeren maddeler kullanılmamasına dikkat ediyoruz. Pamuklu nevresim, su geçirmeyen alez koruyucu ve yastığı gibi tamamlayıcı ürünleri hazırlarken hastanın psikolojisini düşünmekteyiz. Hastanın ev ortamında rahat etmesi için tasarladığımız yatakları hastane psikolojisinden uzak olmaktadır. Havalı yatak fiyatı özellikleri artsa bile fiyatı göz korkutacak kadar değişmemektedir.

Tercih Edilme Sebebi Haline Gelmekteyiz

Uzun zaman sizlere hizmet veren büyük bir firmayız. Hastanızı kendi hastamız olarak benimsemekteyiz. Gerek sizlere verdiğimiz hizmette, gerek piyasada ki yüksek havalı hasta yatağı fiyatları altında olması tercih edilme sebebimizde başrol oynamaktadır. Sizlere verdiğimiz hizmetten ziyade eve kurduğumuz hasta yatağı hakkında detaylı bilgilendirmeyi yaparak sınırsız olarak hizmet vermekteyiz. Hasta yataklarının bakımını da sağlamaktayız.

Havalı Yatak Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön