Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Havalı Yatak

haskar ev tipi hasta yataklari

Sürekli yatması gereken, hareket kabiliyetleri son derece kısıtlı olan hastaların yatması için özel tasarım yatak modellerinin tercih edilmesi gerekir. Hasta yatakları bu nedenle çok önemlidir. Özellikle 24 saat boyunca kalkamayan yatalak hastaların mutlaka özel tasarım ürünlerde yatırılması gerekmektedir. Sitemizde hiç hareket kabiliyeti olmayan hastalarımız için mükemmel olan bir model bulunmaktadır. Bu havalı yatak modelidir.

Havalı Yatak Özellikleri

Havalı yatak, ventilasyon özelliğine sahiptir. Bilindiği gibi, yatalak hastaların sürekli şekilde aynı pozisyonda yatmaları, temas eden dokularında vücut yaralarının oluşmasına neden olur. Bunlar yatana sızı yapar, acı çekmesine neden olur. Ventilasyon özelliği sayesinde, havalı yatak vücut yaralarının oluşmasını çok az bir orana indirir ve önemli şekilde önler. Modelin dilimleri değiştirilebilir özelliktedir. Zarar görenler yenileri ile değiştirilebilir. Model, yaraların oluşmasını önlediği gibi, kasların ve diğer dokuların, masaj yaparak zinde kalmasını sağlar. Aynı zamanda cildin hava almasını sağlar. Sessiz çalışır, hastayı rahatsız etmez. Motorda özel bir yatağa asma aparatı bulunmaktadır. Havalı yatak, son derece dayanıklı pvc malzemeden imal edilmektedir. Modelin garantili olduğunu eklemek gerekir.

Havalı Yatakların Önemi

Markamız gibi güvenilir ve özenli üretim yapan bir firmadan havalı hasta yatağı almak ve hastalarımız için kullanmak çok önemlidir. Sitemize modellerimiz için göz atabilirsiniz. Hasta yatakları sayesinde, özellikle yatalak hastaların hareketsiz kalmaları ve sabit yatmaları önlenmektedir. Anti bakteriyel olan yataklar mikrop oluşumunu önler. Bunlar kolay temizlenebilir modellerdir. Bu durum bakan kişiye de kolaylık sağlar. Yatakların kumandalı olması, sırt ile ayak kısımlarının kolayca hareket ettirilmesini sağlamaktadır. Tekerlekli ayaklar ile yatak her yöne gidebilir. Kilitlenip bir noktada sabitlenebilir.

Hem hasta yatakları, hem de havalı hasta yatağı çeşitleri için markamızdan ve sitemizden inceleme yapabilirsiniz. Hastaların daha sağlıklı olması, morallerinin yüksek olması için havalı yatak önemlidir.

En İyi Havalı Yatak Markası

Firmamız tarafından ithalatı ve pazarlaması yapılan Witra en iyi havalı yatak olarak bilinmektedir. Pozisyon veren havalı yatak çeşitleri de olan Witra daha çok boru tipi havalı yatak modellerini üretmektedir. A+B ve A+B+C sistemleri de bulunan Witra havalı yataklarının sıvı geçirmez çarşafı da kutusundan çıkmaktadır.

Havalı Yatak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön