Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İhtiyaca Uygun Hasta Yatağı Modelleri Bulunuyor

hasta yataklarinin ozellikleri

İnsan vücudunun farklı nedenlerden dolayı işlevsel bir hasarı oluşması halinde yatağa bağlı bir şekilde hayatını sürdürmek zorunda kalabiliriz. Bu gibi durumlarda ise hasta yatakları farklı özelliklerle kullanımına sunulmaktadır. Birçok hasta yatağı modeli bulunmakta olup, bu hasta yatakları birçok özellikle kullanıma sunulmaya devam ediyor.

2 Motorlu Ve 4 Motorlu Hasta Yatak Modelleri

Hasta yatak modellerine baktığımızda 2 motorlu hasta karyolası modellerinden tutunda 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası modellerine kadar sizde birçok ürünün inceleyerek temin etmek için web sitemize bakmanız yeterlidir. Hizmetlerimiz garanti çerçevesinde sunulmakta olup ücretsiz kurulum hizmetleri ile beklentilerinizin çok üzerinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezli hizmet içeriğimiz hakkında bilgi almak istediğinizde kurumsal web sitemiz üzerinden çeşitli bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu çerçevede siz de model ve özelliklere bakarak kiralama ya da satın alma hizmetlerimizi tercih ederek internetten avantajlı fiyat seçenekleri ile yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Model Tasarımları

Ücrete Tabi Olan Diğer Ürünler Ve Aksesuarlar Nelerdir

Müşterilerinizin hizmetine sunmuş olduğumuz kiralamak ya da satın alma opsiyonları ile hasta yatakları ile birlikte sıvı geçirmeyen alez ve serumluk fiyat içerisinde sizlere ekstra ücret üretmeden sunulmaktadır.

Üretim aşamasından direk müşteriye sunulan hasta yatakları en uygun fiyat aralığı ile size sunulurken siz de korkuluk ve başlık detayları ile tasarlanmış ürünlerimize güvenli ulaşım sağlayarak firmamızdan sipariş edebilirsiniz.

Ürün ile birlikte gelen diğer aksesuar ve parçalar ücrete tabi bir şekilde ek ücret talep edilmeden kullanımına sunuluyor.

Hasta Yatağı Aksesuarları

Güvenle Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Medikal ürün ihtiyaçlarınızda siz de havalı yatak ve ev tipi hasta yatakları modellerine kadar firmanızdan çeşitli bilgileri alarak seçiminizi güvenle alım gerçekleştirebilirsiniz. Satış ve kiralama süreçleri indirimli fiyat seçenekleri ile firmamız tarafından güvenilir şekilde sizlere sunulmaktadır. Online sipariş vererek ya da mağaza üzerinden kiralama veya satın alma işlemlerini gerçekleştirmek istediğiniz de uzman personellerimizle görüşmeniz yeterli olacaktır. Hasta yatakları fiyatları için detaylı bilgi almak istediğinizde firmamız ile iletişime geçerek kiralamak ya da satın alma opsiyonundan yararlanarak ürünlerinin temin edebilirsiniz.

Hasta Kullanımına Uygun Yüksek Kalite Yataklar

Hastalık dönemlerinde düzenli bir uyku ve gün içerisinde hareket kabiliyetinin olması son derece önemli olan detaylardır. Bu detaylara dikkat edilmesi hem hastanın daha hızlı bir iyileşme sürecine girmesine hem de hasta yakınlarının bu süreçte moral olarak daha iyi durumda olmasına yardımcı oluyor. Hastalık döneminde bu süreci en iyi atlatmanıza yardımcı olacak şekilde tasarladığımız hasta yatağı modellerimiz her hastanın rahat etmesine yardımcı olan yataklardır. Yatakların her biri farklı bir fonksiyona sahip olduğu gibi birçok fonksiyonu bir arada bulunduran yatak modelleri de mevcut denilebilir. Ev ortamına uygun şekilde ürettiğimiz hasta yatakları boyut olarak da çeşit imkânı sunuyor.

Hasta Yataklarının Ev Modelleri

Ev ortamında uzun süre tedavi görecek yaşlı ve hasta yatakları son derece iyi standartlarda ürettiğimiz yataklardır. Bu yatakların kalite düzeyi son derece yüksektir ve çok kolay hareket edebilme imkânı sunuyor. Kiralanabilme ya da satın alınabilme gibi bir şansın bulunması hasta yataklarının daha fazla tercih edilebilmesini sağlıyor. Evlere özel olarak tasarladığımız hasta yatağı modellerimizde son derece zarif modeller tasarlıyoruz. Özellikle ahşap tasarımlarda hazırladığımız yataklar hasta yatağı görünümünden son derece uzak olan oldukça hoş yatak modellerimizdir. Yatak tasarımlarımızda manüel tip yataklar olduğu gibi otomatik yataklar da bulunuyor. En çok satışını ve kiralamasını yaptığımız yatak tasarımları otomatik olan yataklardır.

Motorlu Hasta Yatakları Neden Çok Tercih Ediliyor?

Her ne kadar manüel hasta yatağı modellerimiz de çok kullanışlı olsa da insanlar hastalarının başkasına bağlı olmaması için otomatik hasta yatağı tasarımlarını tercih ediyorlar. Bu hasta yatağı tasarımlarımızda farklı motor özellikleri bulunuyor. Kumanda özelliği de bulunan tasarımlar sayesinde hastalarınız ve yaşlı aile üyeleriniz rahatlıkla yatış ve oturma pozisyonuna gelebiliyorlar. Böylece sizler odada yokken onlar pozisyon değiştirmede herhangi bir zorlanma yaşamıyorlar. Motorlu hasta yataklarının da ev tipi olanları mevcut olduğundan rahatlıkla bu ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kısa süreli olarak yatmayı planlayan bir hastanız varsa hasta yatakları kiralama olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. Hasta yatağı modellerimiz için firmamız ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Hasta Yatağı Modelleri Bulunuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön