Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İki Hareketli Full Abs Elektrikli Kumandalı Hasta Yatakları

hasta yatagi 15

Hasta yatağı günümüzde en dikkat çeken ve hastanede en çok kullanılmak istenen üründür. Belli sebeplerden ötürü yatağa bağımlı olarak yaşamak zorunda kalan hastalar ve uzun süre olmasa da kısa süreli yatakta yatması zorunlu olan hastalar için üretilmiş olan ürünlerdir hasta yatakları. Hem hasta hem hasta yakınları ve hem de hastanın bakıcıları için oldukça kolay modeller ve özelliklere sahip olan hasta yatakları mevcuttur. Birçok modele ve çeşidi ayrılmaktadır.

İnsanların en çok dikkat ettiği konulardan birisi bu hasta yataklarının temizliği ve sunmuş olduğu özelliklerdir. Her hasta yatağının aynı özelliklere sahip olmadığı gibi aynı fiyatları da sahip değildir elbette. En basitinden 2 motorlu ya da 3 motorlu olarak ayrıldığı anda fiyat değişikliği kendini gösterir. Hem satın alınabilir hem de kiralanabilir olması daha da işi kolaylaştırıyor. Kısa süre yatakta yatmak zorunda kalan hastalar için kiralanması daha mantıklı bir tercih olacaktır. Bunun içinde firmamız en iyi şekilde hizmet veriyor ve siz müşterilerimize en doğru tercihi yapmanızda yardımcı oluyor.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hastalar için en rahat istirahati sağlamak amacı ile yapılmış olan 2 motorlu hasta karyolası, hastalara büyük kolaylık sağlamaktadır. Bunun sebebi ise hasta yatağının hareket kabiliyeti olmasıdır. Bu sayede hastanın birçok rahatsızlığını da göz ardı etmesine yardımcı olur.

Hasta yataklarının çeşitlerinden olan 2 motorlu hasta yatakları belli modelleri ayrılmaktadır. Satın alınmış olan 2 motorlu hasta yatakları profesyonel kadromuz tarafından gelip evinize kurulmaktadır. Bu hasta yataklarının sağ ve sol taraflarında bulunan iki kolluk sayesinde hastanın ani harekette düşme olasılığını azaltıyor.

Anatomik yastıklar kullanıldığı içinde hastanın refahı söz konusudur. 2 motorlu hasta yatağı havalı yataklar olduğu için de ekstra rahatlık mümkündür. Hasta yatağı fiyatları, özellikleri değiştiği için  tam bir fiyat söylenmesi mümkün değildir. Bunun sebebi bilsem hasta yataklarının sürekli olarak modellerinin ve içermiş olduğu özelliklerinin değişiyor olmasıdır. Daha uygun ve daha ucuz olan hasta yatakları da mevcuttur. Bu hasta yatağı modelleri genellikle markaya göre de değişiyor.

2 Motorlu Full ABS Ve Elektrikli Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatak özelliklerini içeren 2 motorlu ABS ve aynı zamanda elektrikli olan yatağımız en çok dikkat çeken ve özelliklere sahip olan üründür. Yatağın üst tarafında bulunan hava delikleri sayesinde hastanın terlemesi önlenmiş oluyor ve fazla nemi alıyor. Karyolanın dört tarafında bulunmuş olan serum askısı da serumu farklı yerlere atılmasında olanak tanıyor. Yatağın başkasında ve ayak kısmında elektrikli motorlar bulunması sebebiyle de kolayca hareket etmesi söz konusudur.

2 motorlu full ABS hasta yatağı

Kumandalı olması ile birlikte de hasta kolay bir şekilde işlevini görüyor. 9 voltluk pil desteği ile çalışması da elektrikler kesildiğinde bir aksilik yaşanmaması için mevcuttur. Anti bakteriyel sisteme sahip olması ile birlikte bakteri üretimi engelleniyor ve kolay temizlenmesi göz ardı edilemez. Yan taraflarda bulunan anti bakteriyel sistem malzemelerinden imal edilmiş olan ve birbirinden tamamen bağımsız olarak duran 4 adet amortisörlü kolluklar vardır.

Amortisörler sayesinde ise kolayca indirilip temizlenmesi hasta yakınlarına ve bakıcılara kolaylık sağlıyor. Bu yüzden de 2 motorlu hasta yatakları arasında en çok tercih edilen ürün olarak karşımıza çıkar. Hasta yatağının hem baş hem de ayak kısmında anti bakteriyel sistem söz konusu olduğu için kolayca çıkarılıp temizlenir ve tekrardan takılması mümkündür. Yatağım hareket etmesi kumanda sayesinde oluyor.

Kumandalı Hasta Yatakları

Yatağın kumandasının bulunması hasta için kolaylık sağlamaktadır. Yatıyor diye kendini hayattan tamamen kopmuş olarak hissetmesini engeller. Tüm bunlarla beraber hasta yatağının tekerlekleri 360° dönebilmektedir ve paslanmayan güçlendirilmiş plastiklerden yapılmışlardır. Ayrıca çapraz kilit sistemi ile birlikte de istenildiği zaman sabitlenebilir durumdadır. Ölçüde ne bakacak olursak, en olarak 105 santim boy olarak 205 santim ve yükseklik olarak da 40 santimdir.

Kumandalı hasta yatakları

Hasta yatağı fiyatları, her zaman olduğu gibi net bir şekilde belli değildir. Firmamız tarafından size en uygun olan hasta yatağı ve fiyatı sunulmaktadır. Bütçenize uygun ve hastanın hangi yatakta daha rahat edeceğini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.

Hareketsiz Yatmak Zorunlu Olan Hastalar İçin Hangisi Uygundur?

Elbette hasta yatağında mahkûm olan her hasta hareket edebilir durumda olacak değildir. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken şey hasta yatağını seçerken hareket etmekte zorlanan hastalar için mekanik olarak hastayı hareket ettirebilecek olan hasta yatağının tercih edilmesi en doğrusu olacaktır. Yine bu konuda firmamız size en iyi şekilde öneriler sunuyor.

Satın almak istediğinizde ya da kiralamak istediğinizde uygun bir şekilde sizlere tercih etmenizde yardımcı oluyor. Genellikle hareketsiz kalan hastalar hasta yatağını kiralamak da pek kararlı değildirler. Felçli ya da başka sebeplerden ötürü hareketsiz kalıp ve hasta yatağında yatmak zorunda kalan hastalar satın almayı daha mantıklı görüyor. Bunun içinde elektrikli ve kumandalı hasta yatakları en uygunudur. İstenildiği zaman kumandayla ayarlanarak ayaklarda ya da kollarda ya da sırt bölgesinde hareket ettirilmesi mümkün olan yataklar mevcuttur.

Elektrikler kesildiği zaman hareket etmenizin kesilmesi söz konusu değildir. Çünkü 9 voltluk pil desteği ile çalışmaktadır ve elektrikler kesildiği anda devreye girerek bunu size hissettirmez. Bu tarz hasta yataklarının havalı yatak olması da bir artı yöndür. Çünkü sürekli olarak yatmak zorunda olan hastaların terleme durumu daha sık görülecektir.

Bunun içinde havalı yatak nokta ateş olacaktır. Başlık kısmında bulunan delikli havalandırma ile ve havalı yatak sistemi ile hasta herhangi bir tel veya nem sıkıntısı çekmeyecektir. Firmamız size en iyi şekilde kurumun sağlıyor ve en doğru zamanda teslimiyet veriyor.

Hasta Yataklarının Kumandalı Olmasının Yararları Nelerdir?

Bir hasta yatağının belki ve en önemli özelliklerinden birisi de kumandalı olması olmalıdır. Bunun sebebi de hem hasta hem de hasta yakınları için kolaylık sağlıyor olmasındandır. Fiziksel olarak elle yapılmış olan hareketler ve düzenlemeler sadece yardım eden kişinin bir noktaya ve gücünün yettiği yere kadar gider. Bir süre sonra fiziksel yetersizlikten ötürü yapılacak işlem ve istenilen hareket yarım kalacaktır. Fakat bunun aksine elektrikli ve kumandalı olan hasta yataklarında bu durum daha farklı ve kolaydır.

Örneğin hasta hareket etmeyi istediğinde elektrikli olduğu için kumandasıyla istenilen hareket birkaç düğme ile hal olabilir. Hemen hemen tüm hasta yataklarında kumandalı kullanım mevcuttur. Fakat bununla beraber fiyat değişikliği de söz konusu oluyor. Firmamız bu konuda hasta yakınlarına ve hastalara en ayrıntılı ve doğru bir şekilde bilgi vermektedir. 7/24 ulaşılabilir durumda olan firmamız uzman kadrosuyla sistemden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşmanız oldukça kolaydır.

Hasta yatağı kiralama, günümüzde en çok dikkat çeken ve tercih edilen durumdur. Bunun sebebi ise genel olarak felçli olmayan ya da uzun süre hasta yatağında yatmak zorunlu olmayan hastalar dışında tüm hastaların geçici olarak hasta yatağının kullanması sebebidir.

İki Hareketli Full Abs Elektrikli Kumandalı Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön