Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

hasta yatagi kiralama model

Elektrikli Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatakları günümüzde birçok modelde kullanılmaktadır. Son zamanlarda en sık kullanılan hasta yatağı modeli elektrikli hasta yataklarıdır. Bu tarz yataklar elektrikle otomatik çalışabilen ve elektrikle hareket etme özelliğine sahip yataklardır. Hareket sistemi sayesinde hastalarda yatak yarası oluşmasının önüne geçilmektedir. Elektrikli hareket sistemi ile hastaya farklı pozisyonlar sunan bu yatakları firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. 200 Kilo taşıma kapasitesi ile hayatınızı kolaylaştıracak yataklarımıza firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Sizlere ve hastalarınıza kolaylık ve rahatlığı sağlayacak olan yatakları firmamız içerisinde kolaylıkla temin edebileceksiniz. Hata yakınları abartı yatak fiyatlarından yakınmaktadır. Biz firma olarak sizlere elektrikli yatakları uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Özellikle 2. el tercih edecek olan kişiler için ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları daha uygun olabilmektedir. Bu yüzden sizlere uygun fiyatlı 2. el yatakları uygun fiyatlara kiralama ve satma hizmeti sunmaktayız. Hizmetimizi sizlere sunarken sizleri kırmamaya ve kaliteli bir hizmet ile sizleri memnun etmeye çalışmaktayız.

Elektrikli Hasta Yatakları 2. El Olarak Satışta

Evde yatak bakım ihtiyacı olan hastaların yatakları bir hayli fazla fiyatlarla imal edilmektedir. Son zamanlarda ucuz fiyatlara hasta yatağı imal eden firmalar artmış durumdadır. Fakat birçok firma ucuza mal ettiği ürünleri pazarlamakta sıkıntı çekmektedir. Çünkü ucuza imal edilen ürünler dayanıksız ve verimsiz olmaktadır. Bizler daha dayanıklı ve kaliteli ürünleri imal ederek sizlerin hizmetine sunmaktayız. Hastalarınızın rahatı bizim için önemli olduğundan imal ettiğimiz ürünlerin hasta ve hasta yakınlarının hayatını kolaylaştıracak nitelikte olması gerekmektedir. Elektrikli hasta yataklarında en çok karşılaşılan sıkıntı elektrik motorunda olmaktadır.

Ucuza mal edilen ve hor kullanılan yatakların elektrik motorlarında sıkıntı olmaktadır. Fakat firmamız elektrikle ilgili sıkıntıya karşı garanti vermektedir. Ayrıca dayanıklı elektrik motoru sayesinde hasta yatağınızı rahatlıkla kullanabileceksiniz. Bunun yanı sıra korkuluklarında oldukça dayanıklı olmasına imalat aşamasında dikkat etmekteyiz. Sizlere ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları konusunda da oldukça yardımcı olmaktayız. İkinci el ürünlerden yana korkunuz olmamalı, çünkü firmamız ikinci el ürünleri test edip arızalarını gidererek sizlere hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Bu yüzden uygun fiyatlar ile ikinci el hasta yatakları sizler için avantajlı olacaktır.

Modern Tasarımlar İle Elektrikli Hasta Yatakları

İkinci el ürünlerimiz de bile modern ve kullanışlı hasta yatakları yer almaktadır. Özellikle son dönemlerde elektrikli yataklar hasta ve yakınları tarafından sık tercih edilmektedir. Sıfır ürünlerin pahalı olması nedeniyle insanlar ikinci el hasta yatakları satışına yönelmektedir. Elektrikli yataklara sahip olabilmek için fazla para harcamanıza gerek kalmadan ucuz yollu yataklara firmamız tarafından kavuşabilirsiniz. Firmamız ve mağazamızda ikinci el elektrikli yatak modellerine göz gezdirebilirsiniz.

Son derece modern olarak tasarlanan bu ürünler cüzdanınıza fazla dokunmayacak miktarlar ile satışa çıkarılmaktadır. Ayrıca ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları konusunda değişkenlik olabilmektedir. Bu değişkenliğin nedeni ise hasta yataklarının kullanılma durumu, üretim aşamasında kullanılan malzemeye göre belirlenmektedir. Her daim yanınızda olan firmamız bünyesinde ikinci el hasta yataklarını isterseniz kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz. Müşteriyi memnun edebilmek adına hizmet standartlarımıza göre hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetlerini yorumlardan okuyabilir ve ikinci el hasta yataklarımız konusunda sizlerde fikir sahibi olabilirsiniz.

İkinci El Elektrikli Hasta Yatağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön