Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İkinci El Hasta Karyolası Alınır Mı?

hasta yataklari 18

Günümüzde yüksek fiyatlardan hasta yatakları satılmaktadır. Firmamız sizleri düşünerek tam donanımlı 2. El hasta yatakları hizmeti vermektedir. Firmamızın verdiği bu hizmetten faydalanarak hem düşük maliyetli bir yatak hem de hastalarınız için hiç olmamasından daha iyi bir karar vermiş olursunuz.

İkinci El Hasta Yataklarının Sıfırından Farkı Var mı?

2. el hasta yataklarının sıfır yataklardan çokta bir farkı yoktur. Hastalarınız için bulunması gereken bütün malzemeler 2. el hasta yataklarında da bulunmaktadır. Hasta yataklarının 2. el de gayet kullanışlı olduğunu bilmenizi isteriz. Firmamız bu konuda en büyük hassasiyeti gösteren firmalardandır. Sizin sadece yatak değil konforunuzu da düşünen firmamız hastalarınız için oldukça hassas düşüncelere sahiptir.

Hasta Yatağı Modelleri

O yüzden tam anlamıyla temiz ve bakımı yapılmış herhangi bir eksiği olmayan sadece 2. Sefer alınışından kaynaklanan ve bu satış sayısından dolayı 2. el diye nitelendirilen oldukça konforlu hastalarınız için uygun ve olması gereken bütün malzemelerin içerisinde bulunduğu yatakları sizin hizmetinize sunuyor.

2. El Hasta Yatağı Kesinlikle Tercih Edilir

Hasta yatağı için önemli olan kişinin sağlığını tehdit etmeyecek olmasıdır. 2. El diye nitelendirilen yatak firmamızda sıfıra yakın ve oldukça konforlu olmasının yanında hareket kabiliyetinin tamamını içinde bulunduran yataklarımızdandır. 2. el yataklar kesinlikle alınabilecek ve alınması daha mantıklı olan yataklardandır. 2. el yataklarda firmamızın üstün bir çalışması hâkimdir.

Yatakların değiştirildiği temiz yataklar konulduğu kasalarının tamamen dezenfekte edildiği bilinmelidir. Firmamızda yer alan hasta karyolası modellerimiz teknik açıdan oldukça kuvvetli, temiz hastaları ve onların hem hijyenik açıdan hem de maddi açıdan düşünen yataklarımızdır. Yataklarımızın yanında sıfır malzemelerde tahsis edilmektedir. Ürünlerimizin ilk üretilen yataklardan hiçbir farkı yoktur. Tek fark sıfır yataklar ile aynı özellikleri taşıyor olmasına rağmen daha düşük fiyatta olmasıdır.

Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Her şey de olduğu gibi yatak alımında da her ne kadar 2. el diye geçse de bu konuda profesyonel firmamızdan yardım almanız en doğru karardır. Firmamız yatakta çıkabilecek her sorunu bulan ve bunu ortadan kaldıran bir firmadır. Aynı zaman da bu durum sıfır yataklarda çok farklı işlemektedir.

Sizin sıfır aldığınız yatakta bir sorun çıktığında siz bunu firmaya ilettiğiniz de firma sizi başka bir tarafa ya da iletişime yönlendirecektir. Hâlbuki firmamızda bu işlem direk müşterilerle irtibat halinde olunarak ve gerekli teknik destek ise ücretsiz yapılmaktadır. Eğer ki çıkma ihtimali her ne kadar düşük olsa da mekanik bir sorun yaşadığınız da bu sorun karşısında firmamız %100 sizi memnun edecek bir çözüm yoluna gitmektedir.

Nasıl Bir Hizmet Veriyoruz?

Bizim firmamız tarafından verdiğimiz hizmet kesinlikle sıfıra yakın ancak yatak fiyatları düşük yani cebinizi düşünen bir hizmet sunmaktayız. O yüzden başkalarının 2. el alma gibi söylemlerine kulak asmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü her şeyi ile başta hastaları ve sonrasında onlar için yapabileceklerimizi düşünen bir firmayız.

Yatakları özel olarak seçip en ince ayrıntısına kadar temizliğini yapıp, sorunlu bölgelerin çoğunu onarıp ve hasta için olmazsa olmaz parçaları mutlaka koyup her açıdan bu tarz konularda dikkatli olup bizimle iletişime geçen müşterilere karşı oldukça mütevazı bir firmayız. Firmamız da hasta yatağı fiyatları hakkında derin bir bilgi alabilirsiniz.

Sıfır Ama 2. El Durumunda Yataklar

Öyle ki firmamızda sıfır konumunda ancak hiç kullanılmamış yataklarımız mevcuttur. Bu yatakların alındığı yere iade edilememiş olması ve bizim bu yatakları satıyor olmamız bu yatakların sadece ismini 2. el yapmaktadır. Biz yine de her ihtimale karşı yatak üzerinde kontrollerimizi sağlamaktayız. Aynı zaman da alınan her yatağımız için nakliye işlemini ve bunun yanında sıfır malzemelerini ücretsiz vermekteyiz.

Sıfır Hasta Yatakları

Dediğimiz gibi firmamızda sıfır şeklinde bulunan yataklarımız 2. el ismini aldığı için sıfır fiyatından değil daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Firmamızda ki bütün yataklar için 1 yıl boyunca garanti belgesi düzenliyoruz. Bu garanti motorlu hasta yatağı için, hasta karyolası, havalı yatak için ve diğer yatak çeşitlerimiz için geçerlidir.

Diğer Firmalarda Bulamayacağınız Hizmetler

2. El hasta yatağını hemen hemen her firma yapabilir. Ancak sürekli kullanabileceğiniz yatakların hizmetini çok nadir başka firmalar sağlar. Biz de bu firmalardan biriyiz. Yataklarımızın genel özellikleri bütün kapsamıyla bulunmaktadır. Baş, ayak ya da diğer pozisyonları verebileceğiniz hasta karyolası satışı ve hasta yatağı kiralama işlemlerini yapmaktayız.

Firmamızda yine bu hizmetlerin yanında yatağı alıp ihtiyacınızı giderdikten sonra tekrar firmamıza getirebilirsiniz. Ayrıca acil bir şekilde hasta yatağına ihtiyacınız varsa her hasta tipi için özel olarak ilgilenilmiş temizliği üst safa da yataklarımız mevcuttur.

Hizmetimizde Bulunanlar

Hasta yatağı alacağınız zaman firmamız gerekli bütün malzemeleri hastanızın ihtiyacını giderebilmek adına size teslim etmektedir. Firmamız yatakların üzerinde ayrıntılı bir çalışma gerçekleştirerek anti bakteriyel yatakları ortaya koymaktadır. Bir hasta yatağın da vazgeçilmez olan korkulukların bulunması için en üst seviye de yataklarınızı hazırlarız.

Bunun yanında yataklarınız için hastaya hareket verecek kumandalarımız bulunmaktadır. Yatak da başlıklar, serum askısı, su geçirmez çarşaf ve beraberinde temiz yedek çarşaflar bulundurularak müşterilerimize teslim edilmektedir. Sadece görünüş açısından değil motor açısından da en iyi yatakları hizmetinize sunmaktayız. Öyle ki uzun dönem kullanacağınız motorlar alacağınız hasta yataklarında zaten bulundurulmuştur.

Yataklar Üzerinde ki Çalışmalarımız

Yataklar her ne kadar sıfıra yakın gelse de bizde günleri hatta ayları alan çalışmalardan geçer bundan bazıları, yatağın her parçasını kontrol edebilmek için yatağın tamamının sökülmesidir. Bu sayede yatağın herhangi bir bölümünde problem varsa ve hastanın durumunu etkilesin veya etkilemesin bu problem ortadan kaldırılır.

Yatağınızın bütün olası tamir işlemleri bittikten sonra kurulumu tekrar yapılır. Ancak kurumundan önce her parça birleştirilirken ayrı ayrı dezenfekte işlemi yapılır. Bunun için kullanmış olduğunuz farklı deterjanlar, oldukça sıcaklığı yüksek sıcak sular ve hatta bazen temiz olmadığını düşünürsek tamamen değiştirme işlemlerini yapmaktayız.

Yataklarımızın Özellikleri

Firmamızda bulunan yatakların her türü için farklı özellikleri vardır. Bunlardan bazıları hastalarınızın kolay bakılmasını sağlayan yatakların hareket ettirebilmesini sağlamanızdır. Bunun için firmamız her yatağı için bir adet kumanda barındırır. Hastaların durumu kötü ya da iyi olsun her yatağımız bu hizmeti verebilecek durumdadır.

Çünkü özellikle zor zamanlar geçiren hastalarınız için havalı hasta yataklarımız sizin hastalarınızın sağlıklarını da olumlu yönde etkileyecektir. Bu hasta yatağının içinde barındırdığı özelliklerin tamamı sıfır havalı hasta yataklarında ki özelliklerden farklı değildir. O yüzden maliyet açısından uygun olan hastalarınızın her türlü rahat etmesini sağlayan 2. el hasta yatağını almak sizin tarafından verilmiş en mantıklı karardır.

Uygun Fiyata Neler Alıyorsunuz?

Hastalarınızı düşünüyorsanız mutlaka firmamızdan uygun fiyata yatak, bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyata aldığınız yataklarda 360 derece dönebilen tekeler, %100 çalışan korkuluklar, 4 hareket kabiliyetine sahip yataklar, asansör özelliği, havalı olması gibi durumları gayet uygun fiyatlarla sahip olduğunuzu bilmelisiniz. Yataklarımızın bu derece uygun fiyatlarla satılıyor olmasını değerlendirebilirsiniz. Firmamızla irtibat kurarak tüm işe yarar gerekli bilgileri detaylı şekilde alabilirsiniz.

İkinci El Hasta Karyolası Alınır Mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön