Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İkinci El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

ev tipi havali hasta yataklari

İkinci el hasta yatağı fiyatları İstanbul oldukça değişkendir. Yatağın kalitesi, satın alan kişinin adresi, yatağın taşıdığı özellikler gibi etkenler ikinci el yatak fiyatlarımızı etkiliyor. Yine de müşterilerimizin memnuniyetini kırmamak adına elimizden geldiği kadar indirim yapıyoruz ve sizlere beğendiğiniz hasta yatağını satıyoruz.

İkinci El Hasta Yatağı Nedir?

İkinci el hasta yatağı aslına bakılırsa Sağlık Bakanlığı tarafından pek de tavsiye edilmiyor. Hijyen açısından, kimin nasıl kullandığı belli olmadığı için Sağlık Bakanlığı bu konuya pek ılımlı bakmıyor. Fakat ikinci el hasta yatağı iyice temizlenirse ve tam anlamıyla hijyen sağlanırsa satışında da bir sakınca yoktur. Pek çok kişi maddi durumu el vermediği için sıfır hasta yatağı yerine 2. el hasta yatağı satın alıyor. Bu nedenle ikinci el hasta yatağının önemi aslında çok büyük çünkü amaç her ikisinde de hastaların konforunu sağlamak. İkinci el hasta yatağı fiyatları İstanbul sağlanan konfora göre de değişiklik gösteriyor.

Bizler İstanbul’da bulunan bir hasta yatağı satışı yapan firmayız. Firmamızda sıfır hasta yatağı da mevcut, ikinci el hasta yatağı da mevcuttur. İkinci el hasta yataklarımızı dezenfekte etmeden asla bir başkasına satmıyoruz çünkü bizim için paradan önce hastalarımızın sağlığı ön planda duruyor. Bu nedenle firmamıza getirilen ikinci el yatağı temizledikten sonra satışa sunuyoruz. Dilerseniz siz de temizleyerek bizden emin olabilirsiniz. Yine de içinize sinmezse ikinci el yatağı sıfırı ile değiştirip sadece karyolasını sizlere verebiliriz.

İkinci El Hasta Yatağı

İkinci El Hasta Yataklarında Garanti Var Mı?

İkinci el hasta yataklarının sıfır yataklardan tek farkı garanti kapsamı bulunmuyor. Sıfır hasta yataklarında belli bir süre garanti kapsamı bulunurken ikinci el hasta yataklarında kesinlikle garanti kapsamı bulunmuyor. Yatağın ilk sahibi firmamıza yatağı getirdiği anda garanti kapsamı düşüyor ve bu nedenle firmamızdan alacağınız ikinci el hasta yatakları her ne olursa olsun garantiye girmiyor. Bu durum sadece bizim firmamızda değil tüm firmalarda geçerlidir.

Pek çok firma garanti kapsamı bulunmadığı için oluşan arızalara bakmıyor ve yatağı müşteriye sattıktan sonra tüm bağını koparıyor. Yedek parça değişimi yapmıyorlar, nakliyeye karışmıyorlar ve herhangi bire sıkıntı olduğunda kesinlikle mesuliyet kabul etmiyorlar. Bu durumu bizler çok yanlış karşılıyoruz ve bu nedenle bizler aynı hataya düşmüyoruz.

Firmamızda Nakliye ve Teknik Servis Hizmeti Mevcut

Bizler diğer firmalar gibi müşterilerimizden parayı aldıktan sonra onları kendi haline bırakmıyoruz. Çünkü hastalar ve hasta yakınları bizim için çok önemli. Hastalar hayatla mücadele etmeye çalışırken yakınları onların elinden tutuyor ve her ihtiyaçlarını karşılıyor. Bizler de bu kadar zorluğun yanında onları tek bırakmayı kendimize yakıştıramıyoruz. Buna istinaden müşterilerimize nakliye ve teknik servis hizmeti sunuyoruz. İkinci el hasta yatağı fiyatları İstanbul içerisinde nakliye ücreti de dâhildir.

Teknik servis elemanlarımız yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda adresinize gelerek gereken tamiri yapıyorlar ve gerektiği yerde parça değişimi de yapıyorlar. Sıfır hasta yatağından farklı olarak teknik servis hizmetimiz ücretlidir ve değişmesi gereken parçaya göre veya bozulan aksama göre teknik servis ücreti değişiyor. Yine de sizleri düşündüğümüz için fiyatlarımızı son derece uygun tutuyoruz ve böylece müşteri memnuniyetini de sağlamış oluyoruz.

Pek çok firma ikinci el hasta yataklarının nakliyesine de karışmıyor fakat bizler firmamızdan alacağınız ikinci el yatağı kapınıza kadar getiriyoruz ve dilerseniz hasta bireyin odasına kurulumunu yapıyoruz. Nakliye hizmetimiz fiyat içerisine dâhildir fakat teknik servis ücretimiz bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Nasıl Satın Alma Gerçekleşir?

2. el hasta yatağı fiyatları İstanbul web sitemizde yayınlanmaktadır. Eğer bir hasta yatağına ihtiyacınız varsa ve sıfır hasta yatağı almaya bütçeniz el vermiyorsa firmamızdan ikinci el hasta yatağı satın alabilirsiniz. Eğer adresiniz bize yakınsa firmamıza gelerek yataklarımızı görebilirsiniz fakat adresiniz bize uzaksa internet sitemizden de satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken internet sitemizden bir yatak beğenmek ve hemen alt tarafta yer alan “satın al” butonuna basmaktır.

İkinci El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön