Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İkinci El Hasta Yatağı Fiyatları

hasta yataklari 6

Son yıllarda çeşitli hastalıkların giderek artması ve insanların uzun süre sağlıklı ortamlarda tedavi edilebilmesi amacı ile sağlamış olduğumuz hizmetlerde, kişilerin tedavi süresince en rahat ve konforlu ortamlarda bulundurulmasına dikkat edilmektedir. Tehlikeli ameliyatlar geçiren ya da doğuştan itibaren farklı sorunlar ile boğuşan insanlar için en önemli ihtiyaçlardan biriside rahat yataklar gelmektedir. Söz konusu olan durumlar için üretmiş olduğumuz ikinci el hasta yatağı fiyatları üretim sırasında kullanılan malzeme çeşidi ve de ürünlerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Hastaların kısa süre içerisinde rahata kavuşması ve tedavilerinin sona ererek, sağlıklarına erişmesi için özenle üretmiş olduğumuz yataklar, hastane alanları başta olmak üzere ev ya da farklı yapılar içinde sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Çocuk ve yetişkinler için özel malzemeler kullanılan ikinci el hasta yatağı fiyatları adı üstünde kullanılan ama ürünlerde hiçbir sorun bulunmayan yataklar olarak satışa sunulmaktadır. Yeni doğmuş bebeklerde çeşitli hastalıklar ortaya çıkmakta ve küçük bedenlerin daha rahat yataklarda bakımlarının sağlanması gerekmektedir. Buna göre çocukların yatarken rahat şekilde oturmaları için motorlu olarak üretmiş olduğumuz yataklar, konfor ve kalite açısından oldukça tercih edilmektedir.

Konforlu Bakım İçin Gerekli Olan Hasta Yatağı Çeşitleri

Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız, hastane alanlarında da yaygın olarak kullanılan yatakların üretimini sağlamaktadır. İmal işleminden farklı olarak bu ürünleri piyasaya sürmekte ve uygun fiyatlar üzerinden satışını gerçekleştirmekteyiz. Ancak genel olarak sıfır ürünler daha pahalı olmakta ve bazı hasta yakınlarının konforlu ürünlere sahip olmaları zordur. Buna göre ayrıcalıklar sunan firmamız ikinci el hasta yatağı fiyatları konusunda indirim ya da kampanyalara yer vermektedir.

Küçük ve büyük boyutlu olarak üretmiş olduğumuz yataklar küçük ve yetişkin hastalar için rahat kullanım avantajını sağlamaktadır. Söz konusu olan yataklar, elektrikli sistemler ile birlikte çalışmaktadır. Özel motor parçaları ile birlikte yatağın baş kısmının indirilmesi ya da kaldırılması otomatik olarak gerçekleştirilmektedir.

Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Yaşlı hastaların ev ortamlarında daha rahat bakılmaları ve yemeklerinin de kolay şekilde yedirilebilmesi açısından sıkça tercih edilmektedir. Kullanılan kumaş parça ve plastik malzeme çeşitlerine göre farklılık gösteren ikinci el hasta yatağı fiyatları alanında uzman kadromuz tarafından üretilmekte ve ikinci el olarak alınmanın ardından tüm kontrolleri yapılarak, yeniden satışa sunulmaktadır. Ancak tekrar satışa sunulmadan önce bakımları sırasında herhangi bir hasar ya da arıza görülmediği durumlar için 2. el hasta yatağı ürünleri, ilk günkü gibi kaliteli olarak uygun fiyatlar aralığında satılmaktadır.

Tüm Yapılarda Sorunsuz Kullanılabilen Hasta Yatağı Ürünleri

Hayatının geri kalanını yatalak olarak tamamlamak zorunda olan ya da belirli bir süre aralıklarında yatakta tedavi görmesi gereken hastalar için oldukça ayrıcalıklı olan 2. el hasta yatağı çeşitlerimiz, tüm yapılarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Bazı hastalarda sürekli serum ya da hava cihazlarının yanlarında bulunması gerekmekte ve 2. el hasta yatağı ürünlerinde bahsedilen ilaçların korunması için uygun alanlar yer almaktadır. Özel kumanda ile birlikte hastaların baş ya da ayak kısımlarının indirilip, kaldırılması oldukça kolaydır. Buna göre yetişkin ve aklı başında olan hastalar kendi başlarına düğme yardımı ile oturma ya da yatma pozisyonlarına kolayca geçebilmektedirler.

Üretim sırasında kullanılan tüm malzemelerin, insan sağlığına etki etmemesine özen gösteren firmamız 2. el hasta yatağı ürünleri içinde ahşap malzemelerin kullanılmasına imkan tanımıştır. Ahşap malzemelerin yanı sıra demir ya da plastik malzemeleri kullanılarak da üretilmiş olan bu ürünler, baş uçlarında serum ya da makine olması gereken hastalar için özel bölümlerin olmasını da sağlamıştır. Buna göre hastanelerde uzun süre kalınmaması sağlanır ve hastaların kendi evlerinde huzurlu şekilde bakımları gerçekleştirilebilmektedir.

İkinci El Hasta Yatağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön