Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İşlevsel Ve Kullanışlı Hasta Yatakları

hasta yatak cesitleri 2

Uzun süre bir yatağa bağlı kalmak çok zor bir durumdur. Bu durumda kalan hastalar için özel olarak üretilmiş yataklar tavsiye edilir. Ancak böyle bir yatak satın almak ya da kiralamak isterseniz işin uzmanına ve profesyonel bir üreticiye başvurmalısınız. Hasta yatağı adı verilen bu tür yataklar pek çok özelliğe sahiptir. Hasta yatakları özelliklerine göre kendi aralarında birkaç çeşide ayrılır. Firmamız bu konuda uzun bir süredir üretim yapıyor. İşin incelikleri ve hasta yataklarını daha konforlu hale getirmek için çözümler ve yöntemler uzman kadromuz tarafından iyi biliniyor. Bu konuda deneyim kazanmış olan firmamızdan hem hasta karyolası ya da yatağı astın alabilir, hem de kiralayabilirsiniz.

Motorlu Hasta Yatakları

Hasta yatakları genel olarak 2, 3 ya da 4 motorlu olur. İşlevlerine göre motor sayıları değişir. Mesela firmamızın ürettiği iki motorlu, ayak ve baş kısmı hareket edebilen yataklar en ekonomik ve en çok satılan modeller arasındadır. Eğer hastanızın çok özel başka sorunları yoksa ve genellikle geçici olarak kullanılacaksa biz bu yatakları öneriyoruz. Motor sayısı kaç olursa olsun yataklarımızın pek çoğunda uzaktan kumanda sistemi de yer alır. Böylece yatakları hareket ettirmekte zorlanmazsınız. Öte yandan hastaların güvenliğini sağlamak için korkuluklu olan modellerimiz de vardır.

Bizim ürünlerimiz genel olarak temizlenmesi kolay olan ürünlerdir. Mesela korkuluklu olanlarda anti bakteriyel bir malzeme kullanılır. Hijyen de hasta bakımında çok büyük bir önem taşır. Bu yüzden firmamız temizlenmesi kolay olan ürünler tasarlar.

Motorlu Hasta Yatakları

Dekoratif Hasta Yatakları

Eğer hastanız uzun bir süre sizinle yaşayacaksa ve estetik sizin için önemliyse ahşap kaplamalı yataklarımızdan faydalanabilirsiniz. Bu yataklarımız da özel olarak üretilir. 2, 3 ya da 4 motorlu yataklarımız arasında her birinin ahşap kaplamalı olarak üretileni de bulunur. Oldukça hoş görünen bu yataklarımız da hem estetiktir hem de kolay temizlenir.

Havalı Hasta Yatakları

Uzun süre yatmak zorunda olan bir insanın karşılaşabileceği en önemli sorunlardan birisi hem aynı şekilde yatmaktan ve yatağın hastanın vücuduna sürekli temasından kaynaklanan yaralanmalardır. Hastanın vücudunda yara ve zedelenme olmasını önlemek içinse önerilen çözüm havalı yatak olarak adlandırılan yataklardır. Bu yataklar için özel bir sistem geliştirilir. Bu sistem arada sırada yatağa hava üfleyerek yatak ve hasta arasındaki teması ve baskıyı azaltır. Öte yandan bu sistem hastanın aşırı derecede terlemesini de önler. Hastalar için bu yaralar ve zedelenmeler çok acı vericidir. Bu yüzden özel durumlarda ve çok uzun bir süre yatmak zorunda olan hastalarda havalı yataklar kullanılabilir.

Havalı Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama

Firmamız en kaliteli hasta yataklarını hem satar hem de belirli bir süreliğine kiralar. Hasta yatağı kiralama konusunda size yardımcı olurken nasıl bir hasta yatağına ihtiyacınız olduğunu belirleme konusunda da yardımcı oluruz.

Boy ve Kiloya Göre Hasta Yatakları

Hasta yatakları hastaların muhtemel boy ve kilosuna göre de farklı gruplara ayrılır. Mesela çok ağır ya da obez hastaların daha rahat etmesi için özellikle 3 ya da 4 motorlu olanların uygun özelliklere sahip olanları tercih edilmelidir. Hastanın ağırlığına göre yatak seçmek hastanın konforlu hissetmesi ve rahat etmesi için önemli bir konudur. Ayrıca hastaların boyu ve eğer hareket edebiliyorsa yataktan kalkması için gerekli özellikler de yatağın belirlenmesinde önem kazanır. Eğer hastanız yoğun bakımda kalmak zorunda ise 4 motorlu yataklar tercih edilir. Bütün bu konularda firmamız size özel olarak yardımcı olur ve uzmanlarımız tavsiyede bulunabilir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatlarına göre de birkaç gruba ayrılır. Genel olarak en kaliteli ve en çok rahat ettiren hasta yatakları yüksek fiyatlı olabilir. Firmamız hasta yatağı fiyatı konusunda size en uygun teklifleri sunacaktır. Satın alma konusunda kafanız karışırsa istediğiniz süre kiralama konusunda da yardımcı olur. Kalitesine ve tecrübesine güvenebileceğiniz firmamızı istediğiniz zaman arayabilir ve bizden hasta yatağı talep edebilirsiniz. Bu konuda sizi ve hastaları memnun etmek için üstün bir çaba gösteriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde hem yatak önerisi, hem diğer hasta malzemeleri, hem de hasta yatağı kiralama ve satın alma konusunda yardımcı oluruz.

İşlevsel Ve Kullanışlı Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön