skip to Main Content
Hasta Karyolası İstanbul

İstanbul Hasta Karyolası

Hasta karyolası İstanbul bölge bayiliğimiz 2002 yılından bu yana İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet veriyor. Hasta yatağı kiralama ve satış işleri yapan firmamız Emek Yatak aynı zamanda ürünlerini kendi imal eden bir hasta karyolası imalatçısıdır. Manuel hasta yatağı kullanımının neredeyse bittiği günümüz şartlarında sadece elektrikli yatak üretimi yapmaktayız. İmal ettiğimiz tüm ürünlerimiz son derece sağlam ve yüksek derece güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır.

İstanbul’da hasta yatağı nasıl kiralanır?

Hasta Yatağı İstanbul
Hasta Yatağı İstanbul

İstanbul Türkiye nüfusunun neredeyse yüzde otuzunu barındıran bir ilimizdir. Bu bağlamda yatan hasta sayısının da en yüksek olduğu bir bölge olarak hasta yatağı ihtiyacının en çok duyulduğu illerimizden birisidir. Firmamız bugün itibariyle yıllık ortalama on bin hasta yatağı üretimi yaparak İstanbul ve diğer bir çok ilimizin ihtiyacını karşılamaktadır. Ürettiğimiz hasta yatakları gerek kullanım kolaylığı gerek sağlamlığı gerekse de konforlu yapısı ile tercih edilmektedir. Yurt içinde toptan ve perakende satışlarımız olduğu gibi yurt dışına da hasta yatağı ihracatı yapıyoruz.

Peki nasıl satın alırsınız?

Hasta yatakları medikal ve hastane ekipmanları kategorisinde bir alt ürün kategorisidir. Ayrıca kendi kategorisinde farklı özellik ve fonksiyonlara sahip bir çok ürün çeşidimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizden satılık veya kiralık olarak en çok talep görenleri ise 2 motorlu ve 3 motorlu hasta yataklarıdır. Hasta yatağı İstanbul piyasasında da durum aynıdır ve bu sonuçlar dönemsel satış raporlarımızdan çıkarılmıştır. Bu tip hasta yataklarının çok talep görmesinin sebebi hem maliyet açısından ekonomik olmaları hem de herkesin kullanabileceği ergonomik bir yapıda olmalarıdır.

Hasta karyolası İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerini kapsayacak şekilde firmamız tarafından evde yatan hastalara, hastanelere ve huzur evleri gibi yataklı bakım merkezlerine ulaştırılıyor. Bir hasta odasının olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biri olan hasta yatağı yanında uzun süre hareketsiz yatak hastalarınız için bir havalı yatak satın almanızı ve düzenli olarak hastanızı bu yatak üzerinde yatırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Havalı yataklar hastanızı oluştuktan sonra tedavisi zor olan bası yaralarına karşı korur. Emek Yatak firmamızda boru tipi havalı yatak ve pozisyon veren havalı yatak modelleri satılık ve kiralık olarak bulunuyor. İstanbul ve tüm Türkiye’ye havalı yatak satışımız devam etmektedir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.