Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

İstanbul Hasta Yatağı Fiyatları

kiralik havali yataklar

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatağı, hasta şahısların tedavileri devam ederken evde ya da hastanede kullandıkları yatak veya karyola olarak adlandırılır. Hasta yatağının diğer yataklardan farklı olarak başlıkları, hastayı koruyan yan korkulukları, rahat ve konforlu oturmasını sağlayan yapıları, hastanın yemek yiyebileceği rahatlığı için başlıkları olan tekerlekle hareket eden karyola sistemidir.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Öncelikle hasta yatağı fiyatları elbette yatakların çeşitlerine ve kalitelerine göre ayrılmaktadır. Yataklar hastaların hastalık durumunun ağırlığına göre dizayn edilir. Ağır hastalar ve hafif tedavi sürecinde olanlar için farklı tip yataklar olmaktadır. Ayrıca seçilen yatakların motor sayıları ve güçleri gibi etkenler de fark yaratmaktadır. Satın alma konusunda bunlara göre satın alıp veya kiralayabilirler.

Motor bakımında bir, iki, üç ve hatta dört motorlu olarak üretilmekte olup hastaların başta rahat hareket, yemek yiyebilme, ilaç alma, televizyon izleme ve kitap okuma gibi alışkanlıklarını çok kolay şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Bunlar hasta bakıcısının da kolayca gözetimde bulunmasını sağlar. Ayrıca hasta yatağı fiyatları için fark oluşturan etmenlerin başında gelir. Diğer tasarımlar olarak ise fonksiyonel açıdan serum askısı ve yemek masası gibi ek içerikler de barındırmaktadır.

Motorsuz üretilen yani herhangi elektrik motoru ile çalışmayan hasta yatakları da mevcuttur. Bu tipler de diğerleri gibi tasarım özellikleri içerebilmektedir. Hasta yatağı fiyatları motorlu olarak talebe göre şunlara bağlı belirlenmektedir. İki motorlu yapılarda dual ve piston motorlar kullanılmaktadır. Dual motorlar normal kilolu ve kısa vadeli hastalar için ideal, piston motorlar ise uzun vadeli ve bakıma muhtaç olanlar için ideal olarak tasarlanmıştır.

Hasta Yatağı Satın Alımı

Hasta yatakları elektrik motoru ve motorsuz olarak tasarlanabiliyor. Bu yüzden motorlu hasta yatağı fiyatları daha yüksek olmaktadır. Bunların yanında bütün hasta yatakları için doktorlar ayak ve baş kısmını yükseltmelerinin rahatsızlıklara karşı bir avantaj olarak belirtiyorlar. Hasta yakınlarına yatak almak isteyenler hasta yatağı fiyatları için öncelikle hastanın konforuna uygun yatak talep ederler. Yeni tip ventilasyonlu yataklar da hasta yatağı fiyatları için fark teşkil etmektedir. Ahşap ve Satış fiyatları piyasada ortalama 500-5000 lira arasında değişmektedir.

Hasta Karyolası İstanbul

Hasta Yatağı Edinmek

İnsanlar normal koşullarda rahatlıkla yapabildikleri birçok eylemi hasta olmaları halinde rahatlıkla yapamamaktadır. Aynı zamanda kişinin sağlıklı iken yaptığı bir eylemden sağlığı kötü olduğunda yaptığında rahatsız olması mümkündür. Bu durum ile ilgili olarak hasta olan kişilerin daha çok yatar pozisyonda dinlenme pozisyonunda vakit girdiği gerçeği vardır. Bu durumda hasta yatağı da oldukça önemlidir. Hasta karyolası İstanbul da doğru adresten edinilerek sağlık sorunu yaşayan kişinin daha rahat bir evre geçirmesi mümkün kılınmaktadır.

Bu yatak çeşitlerinde olması gereken özelliklere dikkat edilerek alınacak hasta yatağı ile kişilerin hasta ya da yatalak olarak geçirdikleri bu dönemde biraz daha rahat etmeleri mümkün olmaktadır. Hasta karyolası İstanbul şehrinde birçok noktada satılmakta ya da kiralanması mümkündür. Ancak bu durumda da doğru hizmeti sunacak bir kurumdan ya da adresten hizmet almak doğru olacaktır. Hasta yatağında olması gereken özelliklere dikkat edilerek verilen hasta karyolası İstanbul ilinde doğru hizmeti sunan adres olarak bulunmalı ve de tercih edilmelidir.

Kaliteli Hizmet Prensibi

Hasta karyolası İstanbul da en doğru adresten alınarak hastaların konforunun ve hassasiyetinin bilincinde olunarak edinilebilir. Aynı zamanda illaki satın almak ta gerekmemektedir. Geçici rahatsızlıklar için oldukça makul tutarlar karşılığı en ideal hasta karyolası İstanbul da rahatlıkla bulunabilmektedir. Bu durumda iyi bir araştırma ile en iyi hizmeti almak mümkün olmaktadır. Hastalar için sunulan tüm karyola çeşitlerinde hastanın günlük ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış olmalarına özen gösteriliyor.

Aynı zamanda uzun süre yatacak olan hastanın vücudunda sıkıntılara yol açmaması içinde özellikle ortopedik olmasına özen gösteriliyor. Hasta karyolası İstanbul da sadece satışı yapılan değil belirli aralıklarla kiralamanın da mümkün olduğu ürünler olarak sunuluyor. Böylece kişiler hastaları için en ideal karyola yatağı rahatlıkla edinebiliyor.

Duruma göre kimisi satın almayı tercih ederken kimisi kiralama yöntemi ile bu ürünlere sahip olabiliyor. Ancak her iki guruba da hastalarının durumuna en uygun olan karyola seçeneği sunuluyor. Bu sayede de herkes doğru adresten doğru ürün ve hizmeti en güvenilir şekilde temin etmiş olmanın huzurunu yaşayabiliyor.

İstanbul Hasta Yatağı Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön