Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kaç Çeşit Hasta Yatağı Vardır?

havali hasta yatagi ikinci el

Hasta yatakları insanların hastanelerde yakaladıkları konforu evlerinde de yakalayabilmeleri için üretilen özel yataklardır. İnsanların hastalıkları ve şikayetleri neticesinde hasta yatağı çeşitleri de vardır. Yani bu yataklar tek tip olarak üretilmemektedir. Kişilerin ihtiyaçlarına uygun olarak farklı tip ve özelliklerde hasta yatakları bulunmaktadır. Bu çeşitlerin neler olduğu ve hasta yatağı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda sizlere detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Hasta Yatakları Neden Önemlidir?

Hasta yatakları birçok hastanın konforunu ve rahatını sağladığından dolayı son derece önemlidir. Yaşadığı sağlık sorunlarından ötürü hareket kabiliyeti kısıtlanan hastalar için böylesine önemli bir yardımcı olması oldukça işe yaramaktadır. Ayrıca bu yataklar hastaya bakan kişiler içinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle yatalak olan hastaların bakımı sırasında onları hareket ettirmek için özel fonksiyonlara sahip bir yatak oldukça işe yarayacaktır. Bu sebeplerden ötürü de hasta yatakları son derece önemli ve gerekli durumlarda temin edilmesi gereken ürünlerdir.

Hasta yatakları ile ilgili olarak bilinmesi gereken son derece önemli detaylar vardır. Öncelikle doğru yatağı seçmek son derece önemlidir. Bunun içinde hasta yataklarının çeşitlerini ve özelliklerini bilmeniz gerekir. Bu konuda da firmanın kendisinden yardım alabilirsiniz. Bizler bu konuda yardım ve hizmet alabileceğiniz en önemli firmalardan biri olmaktayız. Bizleri tercih ederek sizlerde bu alanda sunulan en iyi hasta yataklarına ulaşabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatakları ile ilgili olarak bilinmesi gereken en önemli detaylardan biri de bu yatakların farklı çeşitlerinin olduğudur. Hasta yatağı satın alırken veya kiralanırken çeşitleri iyi bilinmeli ve araştırılmalıdır. Bu sayede tercih edilen yataktan maksimum verim elde edilebilmektedir. Hasta yatakları birbirinden motor sayılarına göre ayrılmaktadır. Motor sayılarına göre yatak çeşitleri şöyle olmaktadır;

 • Manuel hasta karyolası
 • 1 motorlu hasta yatakları
 • 2 motorlu hasta yatakları
 • 3 motorlu hasta yatakları
 • 4 motorlu hasta yatakları
Motorlu hasta yatağı çeşitleri

Motor sayıları dışında hasta yatakları fonksiyonlarına göre de birbirinden ayrılmaktadır. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlar oldukça fazladır. Doğru seçim yapabilmeniz için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sadece seçim konusunda değil ayrıca bizlerden hasta yatağını temin ederken de yardım alabilirsiniz. Çünkü bu alanda sizlere en iyi şekilde yardım edecek ekipler arasında yer almaktayız. Farklı ihtiyaçlara göre farklı hasta yatakları sunmaktayız.

Hasta Yatağı Çeşitleri Arasında Seçim yapmak

Hasta yataklarının çok çeşitli olduğunu söylemiştik. İhtiyacınızı fazlası ile karşılayacak birçok önemli model vardır. Bunların arasından önemli olan doğru çeşidi tercih edebilmektir. Ancak o şekilde hastadan yüksek oranda verim alınabilmektedir. Öncelikle kullanacak olan kişinin sağlık sorunları dikkate alınmaktadır. Sağlık sorununa göre farklı özelliklerde ve tiplerde hasta yatakları vardır. İhtiyacınız olan hasta yatağı konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız öncelikle özelliklerini iyi bilmeniz gerekir. Bu konuda bizlerden bilgi alabilirsiniz. İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaştığınızda sizlere hem yataklar hakkında bilgi vermekteyiz hem de siparişinizi almaktayız.

Hasta Yatağı Nasıl Temin Edilir?

Hasta yatağı nasıl temin edilir merak ediyorsanız sizlere bu konuda da bilgi vermek istiyoruz. Hasta yatağı temin etmek için yapılması gereken öncelikle iyi bir firma bulmaktır. İyi bir firma bulduktan sonra dikkat etmeniz gereken ihtiyacınız olan yatağı tespit edebilmektir. Bu konuda firmadan yardım almanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu alanda yazılan veya kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar da incelenebilir. Bu da ayrıca sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Hasta yatağı çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizler ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama

Hastane ortamında hastaların rahat edebilmesi için bilindiği gibi özel yataklar vardır. Bunlar hastaların daha iyi dinlenebilmesi ve hareket kabiliyetinin daha kolay sağlanması için özel olarak tasarlanan yataklardır. Hasta yatağı kiralama hizmeti ile birlikte rahatlıkla ev ortamında bu yatakların kullanımı mümkün olabilmektedir. Hastanelerde ve özel kliniklerde hastaların rahat edebilmesi için kullanılan sistemin aynısı bu hasta yataklarında da kullanılmaktadır. Özellikle yatalak hastaların bakımında bu yataklar büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kiralık hasta yatağı çeşitleri

Hasta Yatağı Nedir?

Hasta yatağı nedir konusu birçok kişi tarafından oldukça merak edilen bir konudur. Birçok kişi kiralanan veya satılan bu yatakların hastanelerde gördüğümüz yataklar ile aynı olup olmadığını merak etmektedir. Hastanelerde kullanılan yataklar genel olarak tek tip gibi gözükse de aslında durum bundan farklıdır. Hastane yataklarını birbirinden ayıran motor sayısı, teknik özellikler vesaire birçok önemli konu vardır. Kişiler talep ettiğinde rahatlıkla hastanede kullandıkları yatağın teknik özelliklerine göre yataklar sunulmaktadır. Hasta yatağı temin edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli hususta bu yatakların teknik özellikleridir.

Hasta Yataklarının Teknik Özellikleri

Hasta yatakları farklı gruplardaki hastalar için özel olarak üretilmektedir. Her hastanın ihtiyaç duyduğu fonksiyonlar aynı değildir. Buna bağlı olarak üretilen hasta yataklarına bazı ekstra özellikler dahil edilmektedir. Genel olarak hasta yataklarının özellikleri hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

 • Motor sayısına göre hasta yatakları 2, 3 ve 4 motorlu olarak birbirinden ayrılmaktadır.
 • Hastaların ihtiyacı doğrultusunda hasta yataklarının baş kısmı, ayak kısmı veya gövdesi belirli bir opsiyonda indirilip kaldırılabilmektedir.
 • Hastanın sürekli olarak bağlı kalması gereken cihazlar var ise bunlar için ayrı bir bölüm vardır.
 • Sürekli serum kullanması gereken hastalar için yine serumun takılabileceği aparat vardır.
 • Hasta yatakları genel olarak ortopedik ve insan vücudunun sağlığını desteklemek üzere tasarlanmıştır.
 • Hasta yataklarında konfor üst düzeyde tutulur ve hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm fonksiyonlar bu yataklarda düşünülmüştür.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemi Yapılabilir Mi?

Hasta yatakları ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemli konu bu yatakların kiralanabilir olup olmadığıdır. Satın alma işlemine alışkın olan kişiler genellikle kiralama işleminden bir haberdir. Merak edenler için hasta yatakları rahatlıkla kiralanabilmektedir. Sektörde bu alanda önemli işler yapan firmamız sizlere son derece fonksiyonel, konforlu ve güvenilir hasta yatakları sunmaktadır. Geçici bir süreliğine bu hasta yataklarına ihtiyaç duyuyorsanız kiralama işlemi çok daha mantıklı bir seçenektir.

Kiralama işlemi bilindiği gibi kişinin istediği özellikteki yatağı belirli bir süre kullanmak üzere temin etmesidir. Kişiler talep ettiğinde bu kiralama süresi uzatılabilmektedir. Kiralama işlemi birçok yönden satın almadan daha az maliyetli olmaktadır. Üstelik hasta yatağına duyulan ihtiyaç bittiğinde o yatak kişilerin elinde kalacaktır. Bu yüzden en mantıklısı bu yatağı kiralamaktır. Bu konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizler ile iletişime geçerek sizlerde sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemi Yapılırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilir?

Hasta yatağı kiralama işlemi yapmak son derece mantıklıdır ancak bu işlemi yaparken de oldukça dikkatli olmak gerekir. Öncelikle ne istediğinizi bilmeli ve hasta yataklarını tanımalısınız. Sonrasında bu kiralama işlemi için güvenilir ve kurumsal firmalar tercih etmelisiniz. Hasta yatağı kiralama işleminde hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonların olup olmadığı dikkatle incelenmelidir. Bu aşamada da sizlere yardımcı olacak kişi, yatağı temin edeceğiniz firma olmaktadır. Bizler firma olarak sizlere bu alanda oldukça yardımcı olmaktayız. Hastanın durumuna göre uygun olan yatak ve model konusunda sizlere bilgi vermekteyiz.

Kaç Çeşit Hasta Yatağı Vardır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön