Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Katlanabilir Hasta Yatağı Nedir?

hasta karyolasi kiralama

Kullanıcının hareket gereksinimine göre ayarlanabilen yataktır. Katlanabilir hasta yatağı  ise hasta yatağının katlanabilir versiyonudur. Genellikle olası tehlikelere karşı korkulukları bulunur. Engelliler veya kronik hastalara göre tasarlanmıştır. Hasta bakıcıların hastane veya sosyal hizmet ortamlarında veya  evlerde yaptıkları hizmeti kolaylaştırırlar. Hastanın bakımına ve kolay hareket edebilmesini daha kolay hale getirirler. Yataklar hasta için üretilmiş özel bir başlığa ve hasta düşmesin diye  özel korkuluklara sahip, kolay hareket edebilen  tekerlekleri bulunan ve hareketli bir yapıya sahip bel boyun ve omurga kısımları için ortopedik özelliğe sahip yataklardır. Birçok çeşidi bulunan hasta yatakları hasta şikayetlerine göre de çeşitli şekillerde üretilmiş bulunmaktadır.

Katlanabilir Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Kumandalı hasta yatağı hastanın yatak kontrolünün kumanda ile sağlanmasıdır. Üzerinde yatan hastanın hiçbir zahmete katlanmadan kumanda üzerinde yatağın hareketinin sağlanmasıdır. Felçli hasta yatağı ise hastanın hareket edebilmesi oldukça güç olduğundan dolayı bu yatak felçli hastaya göre tasarlanmıştır. Kumanda ile çalışabilen manuel bir yataktır. Hasta yatağı içinde tuvalet, oynar başlık hareket edebilen bir yapıyla üretilmiştir. Katlanabilir hasta yatağı ise eklem ve kemik yapısına uygun olarak üretilmiştir. Yatağın hareketli yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Kumanda ile hareket ettirilen yatak hastanın oturma ya da yatma pozisyonu almasını sağlar. Hastane ya da evlerde rahat bir şekilde kullanıma uygun sistemidir.

Hasta Yatağı Özellikleri

Birçok doktor hastaların da çok sık görülen rahatsızlıklar sonucu hastaların baş ve bacaklarını yüksek tutmasını önerirler. Rahatsızlıklarının hafiflemesi amaçlı sağlanan bu yöntem hastalara yardımcı olur. Katlanabilir hasta yatağı doktorların tavsiyesi ile kaliteli bir uyku uyumaya yardımcı olacak ortopedik özelliği ile zinde uyanmanızı sağlayacak bu özellikleri ile hasta konforunu sağlayacaktır. Katlanabilir özelliği ile rahat bir şekilde pozisyon değiştirebilmekte hastalara büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Hastaların doktor kontrolü sürecinde konforu çok önemlidir. Rahat bir uyku almaları ve kolay bir şekilde yatağa şekil vermeleri onları kaskatı olma durumundan kurtarmaktadır. Özellikle hasta yatağında uzun yatmak zorunda kalacak olan hastalar için çok iyi avantajdır.

Elektrikli Hasta Yatağı

Satın Alma Veya Kiralama Yapılabilir

Hastaların tedavi süreci ve bütçesine göre değişen bir durumdur. Hasta yatakları genellikle bütçeyi aşabilir. Böyle durumlarda tedavi süresine göre hasta yatakları kiralanabilir. Sonuçta bütçeniz yetmediği zaman bir alternatif olarak kiralamak uygun olacaktır. Uygun kiralama çözümleri için çalışan firmaları araştırmak gerekiyor. Hasta yatağı konusunda hastanın duyduğu rahatsızlığın gereksinimine göre, işlevsel bir yatak modeli seçilmelidir. Hastanın sağlık durumuna uygun seçim çok önemlidir. Bu yatakları satan uygun donanıma sahip güvenilir ruhsatlı firmalardan almak önemlidir. Sağlık konusunda titizlik göstermek gerekiyor. Hasta yatağı da tedavi sürecinde sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Nasıl marketten ilaç almıyorsak hasta yatağını uygun firmalardan temin etmeliyiz.

Katlanabilir Hasta Yatağı Özellikleri

Hastalar için özel olarak üretilmiş hasta yataklarından biri de katlanabilir hasta yatağıdır. Hastaya özel olarak tasarlanmış olan bu model, kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Komutlara uygun şekilde sistemi ile kolaylıkla istediğiniz pozisyona uygun biçimde şekil alır. Hem baş hem de ayaklarının aynı süre içinde ayarlanabilmesi hastalar için büyük kolaylık sağlıyor. İstediğiniz ortama göre uygun olan bu yataklar hem hastane hem de ev ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Katlanabilir hasta yatağı işlevsel özellikleri ile hasta yakınları veya hasta bakıcılara yardımcı oluyor. Gereksinim duyulan bütün özelliklere sahip olan, darbelere karşı dayanıklı sağlam olan hasta yataklarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Katlanabilir Özellikte Hasta Yatakları

Hasta Yataklarına Nasıl Ulaşılabilir?

Hastanızın mevcut sağlık durumuna göre ister kiralık isterseniz de satın alarak istediğiniz yerden hasta yataklarına ulaşabilirsiniz. Sadece tercih yaptığınız yatağın uygun sağlık şartlarını sağlaması. Burada kişinin sağlığı önemli bir konudur. Ne hastane yatağının modeli ne de fiyatı göz önünde tutulmaması gerekir. Öncelikli olarak hastanın sağlık gereksinimine uygun yatağı seçmek gerekiyor. Bunun içinde hastanın rahatsızlığını çok iyi bilinmesi ve ona göre seçim yapılması ön koşuldur. Herhangi bir darbeye karşı dayanaklı, hareket konforu sağlayacak, ortopedik olması özellikleri çok önemlidir. Çok iyi araştırılması ve hastanın mevcut olan hastalığını iyileştirici yönde olmasına önemle dikkat edilmelidir. Firma olarak uygun olanaklarımızla bizden bu hizmeti almanız mümkündür.

Katlanabilir Hasta Yatağı Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön