Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kimler Hasta Yatağını Tercih Eder?

hasta icin ikinci el yatak

Hasta yatağı, pek çok farklı sebepten ötürü yatağa bağlı hareket eden kişiler tarafından tercih edilir. Felç, doğum, doğuştan gelen hastalıklar, kaza veya başka bir nedene bağlı olarak yatağa düşen kişiler daha konforlu olmak adına hasta yataklarını tercih ederler. Hiç hareket edemeyen veya hareket kabiliyeti az olan kişiler mutlaka hasta yatağı kullanmalıdır böylece bundan sonraki yaşamlarında daha sağlıklı bir hayat sürmüş olurlar.

Çeşitli tiplerde üretilen hasta yatakları hem hasta bireye hem hasta bakıcısına çok büyük fayda sağlar. Sürekli olarak evde bakıma muhtaç kişiler tarafından hasta yatakları olmazsa olmazdır. Standart yataklar hastalara özel fonksiyonlar sayesinde daha işlevsel hale getirilerek satışa sunulur. Böylece hastalar gördükleri tedavi boyunca sırt ve bel ağrısı gibi problemler ile karşılaşmaz, aynı zamanda daha rahat hareket edebilme imkânı bulurlar. Bizler de sizler için birbirinden kaliteli hasta yataklarının satışını yapıyoruz. Hastalarınızın ve kendinizin konforu için güvenle firmamızdan hasta yatağı siparişi verebilirsiniz.

Hasta Yatakları Nasıl Olmalıdır?

Firmamızda havalı hasta yatağı dahil olmak üzere pek çok hasta yatağı modeli vardır. Her birinin taşımış olduğu özellik birbirinden farklıdır. Herhangi bir sebepten ötürü hayatının geri kalan kısmını yatakta geçirecek olan kişiler için uzun vadeli veya kısa süreli olarak kaliteli bir yatak almak gerekir. Hasta yatakları yatalak hastaların daha rahat yaşamasını, daha rahat oturup kalkması ve tedavisi boyunca ağrı sızıyı minimum seviyeye düşürmesi için kullanılır.

Bizler hastalarımızın maksimum rahatlığı yaşaması ve yüksek kalitede hayatına devam edebilmesi için kaliteli hasta yatakları üretiyoruz. Ortopedik yataklarımız kişilerin ihtiyacına göre farklı pozisyonlara girebiliyor. Sizler de hastalarınızın bu avantajlardan yararlanmasına ön ayak olabilir ve kendiniz de rahata kavuşabilirsiniz. En kaliteli hasta yataklarına ulaşmak için firmamızdan hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hasta yatağı her şeyden önce hastanın hareket kabiliyetini kolaylaştırır. Bu yataklar sayesinde hasta birey istediği pozisyona hızlı bir şekilde geçebilir. Aynı zamanda havalı yatak ortopedik özellikte olduğu için ve hastanın vücuduna göre şekillenebildiği için hasta ağrı yaşamaz. Normal yataklarda sırt ağrısı, bel tutulması ve zamanla nemden kaynaklı vücutta yaralar oluşsa da hasta yataklarının işlevselliği sayesinde bu şikayetler görülmez.

Farklı tasarımlarda hazırlanmış hasta yataklarımız çoğunluk olarak kumanda ile ayarlanabilir. Sadece birkaç saniye içerisinde hasta ister oturur pozisyona isterse yatar pozisyona geçebilir. Bu özel yataklar sayesinde hastalar bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilir. Örneğin bir odadan başka bir odaya götürmek gerektiğinde hastayı kucaklamak gerekmez, yataklarımızda tekerlek mevcut olduğu için rahatlıkla taşınabilir.

Hasta psikolojisine iyi gelebilecek aktiviteler yatakların şekil alma özelliği sayesinde kolaylıkla gerçekleşir. Örneğin hasta oturma pozisyonuna gelerek rahatça televizyon izleyebilir veya kitap okuyabilir. Tuvalet ihtiyacı da rahatlıkla karşılanır. Lazımlıklı hasta yataklarımız sayesinde her seferinde hastayı tuvalete götürmek zorunda kalmayacak ve konforunu bozmayacaksınız. Lazımlığı düzenli olarak temizlemek yeterli olacaktır.

Avantaj sağlayan hasta yatakları

Hasta Yatakları Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Firmamız tarafından üretilen hasta yatakları çok farklı özelliklere sahiptir. Motorlu ve motorsuz olmak üzere farklı niteliklerde üretilirler. Ancak taşımış olduğu nitelik her ne olursa olsun birtakım özelliklere sahiptir. Bu özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Yataklarımız ortopedik niteliğe sahiptir.
  • Yataklarımız hava alma özelliğini taşır ve böylelikle hastalarımızın vücudunda terleme ve yara oluşmaz.
  • Anatomik yapıda üretilen yataklarımız hastanın vücuduna göre şekil alır.
  • Hasta yataklarımız sağlam kumaştan üretilmiş olup lekeye dayanıklılık gösterir. Böylece temizlemesi de kolay olur.
  • Tüm yataklarımızda iki tarafında korumalık mevcuttur.

Hangi Hasta Yatakları Daha Kullanışlı?

Hasta yatakları motorlu ve motorsuz olarak üretilir. Motorlu yani elektrikli olan hasta yatakları elbette daha avantajlıdır. Kumanda ile ayar yapılan bu yataklarda 4 farklı pozisyon mevcuttur. Baş, gövde ve ayak kısmı rahatça istenilen pozisyona getirilebilir. Motorsuz hasta yatakları manuel olarak geçer ve yatağın yanında yer alan kol yardımı ile yatak hareket ettirilir.

  • Tek Motorlu Hasta Yatakları: Bu tip yataklarda tek bir hareket kabiliyeti mevcuttur. Yalnızca baş kısmı hareket ettirilebilir.
  • İki Motorlu Hasta Yatakları: Hem baş hem ayak kısmı hareket ettirilebilir.
  • Üç Motorlu Hasta Yatakları: Baş, gövde ve ayak kısmı hareket ettirilebilir ki en çok tercih edilen yatak tiplerindendir.

Hasta Yatağı Garanti Süresi Mevcut mu?

Firmamız tarafından temin edeceğiniz hasta yataklarında elbette garanti süresi mevcuttur. Yataklarımızı kiralamanız doğrultusunda 2 yıl garanti verirken, satın almanız durumunda 5 yıla kadar garanti süresi veriyoruz. Ürünlerin garanti kapsamı boyunca yatakta herhangi bir arıza oluşması durumunda ücretsiz olarak değiştirebilir veya tamir edilemeyecek bir hasarda yenisi ile değiştirebilirsiniz. Sizleri ve hastalarınızı düşündüğümüzü, hiçbir şekilde mağdur olmanızı istemediğimizi bilmenizi isteriz.

Garantili hasta yatakları

Hasta Yatağı Fiyatları Çok Mu Pahalı?

Hasta yatağı fiyatları ürün niteliğine göre farklılık gösterir. Motorlu veya manuel oluşu, kaç motorlu olması, lazımlık taşıyıp taşımaması ve kumaş kalitesine göre fiyatlandırılır. Burada önemli olan sizlerin talebidir. Sizler nasıl hasta yatağı isterseniz ona göre modellere bakabilirsiniz. Bizler müşterilerimizin bütçesine katkı sağlamak için oldukça makul düzeylerde kiralama hizmeti sunuyoruz.

Sizler de en iyi hasta yatağı modellerini görmek ve güvenle ürünleri temin etmek istiyorsanız firmamızı arayabilir veya bizi ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Hasta Yatağını Tercih Eder?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön