Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralık 2 Motorlu Hasta Yatağı

hasta karyolasi istanbul

Kiralık 2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Hastane çıkışı bakım tüm hastalar için büyük bir öneme sahiptir. Daha hızlı bir iyileşme sürecine girmek ve kısa süre içerisinde ayağa kalkmak adına, hastanede gerçekleştirilen bakımın aynısı evde de sağlanmalıdır. Bu durum hem fiziksel hem de ruhsal açıdan büyük bir ciddiyetle ele alınması gerekir. Bu yüzden günümüzün teknolojisini sonuna kadar kullanan hasta yatakları, artık hastanelerin yanı sıra evlerde ya da huzurevleri ile bakım evlerinde de yoğun olarak değerlendirilmektedir. Özellikle kiralık hasta yatağı fırsatı, artık insanların değişik sürelerle bütçesine uygun olarak bu ürünleri elde etmesine olanak tanıyor.

2 Motorlu Hasta Yatakları

Hasta yataklarının en önemli özellikleri arasında elbette motor sistemleri gelir. 2 ya da 3 ve 4 gibi farklı sayıları sahip motorlar, yatakların değişik noktalarına özel bir sistem ile monte edilir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen, güçlü bir mekaniğe sahip motorlar, yatağın değişik hızlarda ve açılarda hareket etmesine olanak tanımaktadır. Özellikle baş bölgesi ve ayak kısmından hareket yeteneği, gün içerisinde hastaların aktivitelerini olarak gerçekleştirmesine fırsat vermektedir. Başta yemek ve ilaç saatleri olmak üzere televizyon seyretmek ya da kitap okumak gibi birçok alternatif, gün içerisinde hastaların keyifli bir zamanı rahatlıkla geçirmesine olanak tanıyor. Bu da hastaların fiziksel gelişim süreçlerinin yanı sıra, ruhsal olarak yeniden eski sağlıklarına kavuşmasına imkan vermektedir.

Kiralama Fırsatı İle 2 Motorlu Hasta Yatakları

Baş bölgesi ve ayak kısmından hareket yeteneği ile hastaların günlük ihtiyaçları rahatlıkla karşılanmaktadır. O yüzden günümüz teknolojisinin bütün nimetlerinden yararlanan hasta yatağı kiralama fırsatı sayesinde, artık evlerde profesyonel bir bakım imkanı sağlanıyor. Ayrıca yemek masası, 4 tarafına hazırlanmış serum askısı ile birlikte güçlü yan korkuluklarıyla; hasta güven içerisinde iyileşme dönemine atlatabilir.

Kiralık 2 Motorlu Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön