Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

hasta yataklarinin ozellikleri

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Yaşlı, yatalak, hasta ya da iyileşme sürecinde olan kişiler için sıklıkla tercih edilen kiralık hasta yatağının birçok çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında bulunan 3 motorlu hasta yataklarının da işlevlerine göre birçok modeli mevcuttur. 3 Motorlu kiralık hasta yatağı; 3 adet pistonlu motor, hasta karyolası başlığı, korkuluk ve tekerleklerden meydana geliyor.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

3 adet piston motorla çalışan 3 motorlu hasta yatağı 200 kg’a kadar hasta taşıma kapasitesine sahiptir. El kumandası sayesinde ayak ve baş bölgesinde aşağı yukarı hareketler kolayca kontrol edilebilmektedir. Elektrikler kesilse bile sistem 9 voltluk piller sayesinde çalışmaya devam eder. Karyolanın 4 köşesinde nikelajlı serum ve standart serum takma askılıkları bulunmaktadır. Hasta karyolası üzerinde hava delikleri yer almaktadır ve bu sayede terleme, nemlenme, küflenme gibi olumsuz durumlar önlenmiş olur. Standart 3 motorlu hasta yataklarının boyu 200 cm, eni 90 cm uzunluğundadır. Bu ölçüler yatağı modellerine göre değişebilir. Hasta yatağı karyolası başlıkları antibakteriyel boya (abs) kaplamadır. Sökülebilir başlıklar abs özelliği sayesinde de kolayca silinebilir ve temizlenebilir. Yan korkuluklar ise, alüminyum malzemeden kaplanmış olup, amortisörler sayesinde kolayca kaldırılıp indirilebilir özelliğe sahiptir. Yatağın rahatça taşınabilmesi amacıyla karyola altına teker montesi yapılmıştır. Plastik tekerler 360 derece hareket edebilme özelliğine sahiptir. 4 adetten oluşan tekerler çapraz kilit sistemi sayesinde karyolaya tamamen sabitlenmiştir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Avantajları

3 motorlu hasta yatağının en önemli avantajı, karyolanın ayak ve baş bölgesinin pistonlu motorlar sayesinde istenilen şekilde hareket ettirilip ayarlanabilme özelliğidir. Kumanda üzerinde bulunan tuşlar sayesinde ayarlanabilen bu sistem elektrik kesildiğinde bile özel pilleri sayesinde çalışabilir. Ayrıca kiralık hasta yatağı kurulumu ve teslimatı tamamen ücretsizdir. Bulunduğunuz ilde hizmet veren bir firma tarafından hasta yatağı kiralama işlemi yaptıysanız genellikle aynı günde teslimat ve kurulum işlemi yapılır.

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön