Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı

hasta yatagi hurriyet

Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Motorlu hasta yatakları arasında en üst düzey fonksiyonel özelliklere sahip olan 4 motorlu hasta yatakları, hastane, huzur evi, bakım evleri gibi alanlarda tercih ediliyor. Kullanım bakımından oldukça konforlu olan bu yataklar ev tipi hasta yatağı olarak da oldukça talep görüyor.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Kiralık 4 motorlu hasta yatakları, sırt ve ayak bölgesinden hastanın istediği pozisyona göre ayarlanabilir. Ayrıca yükseklik ayarı ile birlikte trendelenburg (çapraz kalkış ve alçalma) hareketi de el kumandası aracılığı ile yapılabiliyor. Elektrikler kesildiğinde sistem pil desteği sayesinde çalışmaya devam ediyor. Yatak 4 adet piston motor ile çalışıyor. Piston motorlar sessiz çalışma prensibi ve ağır yük kapasitesi ile hastalara üst düzey konfor sağlıyor. 4 motorlu kiralık hasta yatağı ile 180-200 kg’a kadar ağırlık taşınabiliyor. Hasta yatağı karyolasının her köşesinde serum askılığı bulunuyor. Karyolanın korkuluk, ayaklık ve başlıkları anti bakteriyel malzemeden (abs) üretilmiş olup, medikal plastik ve ahşap kaplama çeşitleri ile hizmete sunuluyor. Yatağın bir yerden bir yere kolayca taşınabilmesi için karyola altında 360 derece dönebilen 4 adet fren sistemli teker bulunuyor. Tekerler güçlendirilmiş plastikten üretildiği için paslanmayan bir yapıdadır.

4 Motorlu Hasta Yatağının Sunduğu Avantajlar

Satın alma ya da hasta yatağı kiralama esnasında ürün içeriği olarak; hasta karyolası, serum askısı, kumanda pili ve hasta yatağı şiltesi verilenler arasında bulunuyor. Fonksiyonel karyola kumandası sayesinde yatağın belli bölümleri otomatik olarak hareket ettirilebiliyor. Bu sayede hastayı oturtma, yatırma ve istediği pozisyona getirme konusunda zorluk çekilmiyor. Bunun yanı sıra kolay erişilebilen kilit sistemi ve acil müdahale sistemi ile de büyük avantaj sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz durumda ilgili tüm web sitelerinden hasta yatağı kiralama işlemi yapabilir, 4 motorlu hasta yatakları sayesinde hastanıza ev konforunda hizmet sunabilirsiniz.

Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön