Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralık Hasta Karyolası

DSC 0528 min

Kiralık hasta karyolası, kısa süreli nekahet dönemi geçirecek hastalar için gerekli bir tıbbi yataktır. Hayat kalitesinin en olumsuz anları, hastayken yaşanılan zamanlardır. Moralin yüksek tutulması bir hasta için iyileşmede en önemli faktörlerden biridir. Morali yüksek tutabilmek içinse hastanın konforunu sağlamak çok önemlidir. Özellikle evde uygulanan tedavi süreçlerinde hastaların konforunu ve de dolayısıyla moralleri olumsuz hale getiren etkenlerin başında, düzgün bir yatakta istirahat etmemesi gelmektedir. Neredeyse günün tamamını yatakta geçiren hastalar bir de konforsuz bir yatakta bulunduklarında iyileşme sürelerinin uzaması normal bir sonuç olacaktır. İşte bu problemi ortadan kaldırmak için üretilen hasta yatakları ve karyolaları satılık ya da kiralık imkanları ile evlerde tedavi olacak hastaların da hizmetine sunulmaktadır.

Hasta Karyolası Nedir?

Hasta karyolası, normal yataklardan farklı olarak, hastanın isteği ve ihtiyacı doğrultusunda baş, orta ve ayak kısımları hareket edebilen, yükseklik ayarı yapılabilen ergonomik yatak sistemleridir. Motorlu sistemleri sayesinde kolaylıkla hareket ettirilerek hasta için en uygun şekle getirilebilen hasta karyolası, hem hastalar hem de bakıcılar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hasta yatağı edinmenin püf noktası, hasta için en doğru ürünü seçebilmektir. Bunun için de ürünler dikkatli bir şekilde incelenmeli, hastanın ihtiyacına en uygun ürün tercih edilmelidir.

Kiralık Hasta Karyolası

Hasta karyolaları, satın almak istemeyenler için belli süreliğine kiralık olarak da hastaların kullanımına sunulmaktadır. İhtiyaç sahibinin, kiralık hasta karyolası talebi sonrasında, yapılan ücret teklifinin kabul edilmesi ile servisi gerçekleştirilen karyolanın kurulumu ve teknik detayların kullanıcıya anlatımı gerçekleştirilmektedir. Kiralık hasta yatağı tahsisi gerçekleştirilirken, tüm hasta seti beraber verildiğinden ilave alez, yatak veya serum seti ihtiyacı bulunmamaktadır. Hasta karyolaları genelde 2 motorlu, 3 motorlu veya 4 motorlu olarak tasarlanmakta olup, bütçeye ve hastanın durumuna göre istenilen ürün tercih edilebilmektedir. Bu nedenle de kiralık hasta karyolası alırken de internet sitesi detaylı incelenmeli, ürün görsellerine dikkat edilmelidir.

Kiralık Hasta Karyolası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön