Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralık Hasta Yatakları Temiz Midir?

havali yatak kiralama

Yaşamak, geçen her zaman içinde yeni bir şeyler öğrenmeyi ve karşılaşılan yeni durumlara uyum sağlamayı gerektirir. İnsanın doğumundan ölümüne kadar geçen bu tahmin edilemeyen süre, kişinin karşısına farklı zamanlarda ve farklı şekillerde zorluklar olarak çıkmaktadır. Yaşanılan zorlukların belki de en önemlisi ve en çok etkiler bırakanı ise, hiç kuşkusuz sağlıkla ilgili olanlardır. Sağlığa olan etkiler, hayatın diğer tüm alanlarını da etkilemekte, insanın tüm gücünü ve dikkatini, üzerine çekmektedir. Fonksiyonel bir  hasta yatağı, sağlık sorunlarında kişinin yardımcısıdır.

Yaşam Kalitesi Açısından Sağlıklı Olmak

Sağlıklı olmak denildiğinde, akla ilk olarak mutlu bir insan düşüncesi gelmektedir. Tek başına sağlıklı olmak mutluluk için yeterli olmasa da, yaşam kalitesinin belirli bir seviyeye ulaşmasında sağlık her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu anlamda, mutluluğun sağlıkla ilişkilendirilmesi çok doğaldır. Sağlıklı olabilmenin ve sağlıklı kalabilmenin pek çok koşulu vardır. Dengeli beslenme, düzenli egzersiz ve uyku, pozitif düşünme, zararlı alışkanlıklardan kaçınma gibi faktörler, kişinin sağlık durumunu belirli bir seviyede tutmasına yardımcı olmaktadır. Ancak tüm bunlar yapılsa bile kişinin sağlığını tehdit eden tüm unsurları öngörebilmesi ve bunları önleyebilmesi mümkün değildir. İşte bu noktada hasta yatakları gibi tıbbi ürünler devreye girmekte ve kişinin hayatını sağlık açısından kolaylaştırmaktadır.

Temizliği Yapılmış Hasta Yatakları

Hasta Bakımının Zorlukları

Geçmişte bir kişi rahatsızlandığında, bunun nedeni olarak çoğunlukla kaynağı ve doğruluğu belli olmayan nedenler öne sürülmekteydi. Doğal olarak bu düşünce ile, hastalıkla ilgisi olmayan tedavi ve bakım usulleri uygulanmakta, hastanın yararına olmadığı gibi daha çok ıstırap vermekteydi. Günümüz sağlık problemleri, modern tıp biliminin uygulamaları olan tetkikler ile kısa sürede tespit edilmekte ve tedavisine de en kısa sürede başlanmaktadır. Bu durum, dünya genelinde ortalama yaşam süresinin de artmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte, sağlık problemlerinin tedavisinin yanında, iyileşme sürecinde veya iyileşmesi mümkün olmayan durumlarda da ömür boyu bakım teknikleri uygulanmaktadır. Bakımın niteliği, hastalığın özelliğine ve tedavinin kalitesine bağlı olarak gelişmektedir.

Hasta Yatağı Olmadan Bakım Mümkün Mü?

Yapılan her işin, kendine göre zorlukları ve stresli yanları vardır. Ancak söz konusu bir insan olduğunda, onun bakımının istenen kalitede gerçekleştirilmesi, oldukça büyük dikkat ve sabır gerektirmektedir. Hasta bakıcısının bu konuda eğitim alması ve doktorun belirttiği talimatlar dışına çıkmaması, son derece önemlidir. Bu noktada kullanılan ekipmanların da etkisi büyüktür. Örneğin, yatalak olarak adlandırılan bir hastanın sıradan yataklarda bakımının yapılması, hem tıbben sakıncalı, hem hastayı incitici hem de bakıcının işini zorlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu şekilde yapılan bir bakım, faydadan çok zarar vermekte ve hayatı da zorlaştırmaktadır. Hasta yatakları, bu tür sağlık sorunlarında kişinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlandığından, tıbbi faydaları çok açıktır.

Temiz Kiralık Hasta Yatağı

Farklı Modellerle Farklı Bakım Koşulları

Hastalıklar ve sakatlıklar, her insanda aynı seviyede ve aynı şekilde bulunmamaktadır. Buna neden olan etmenler, kişinin yaşam şartlarından bedensel özelliklerine, yaşanılan coğrafyadan dış faktörlere kadar geniş bir yelpazededir. Bu durum, sağlık sorunlarının bakım ve tedavisinde de kendini göstermektedir. Örneğin bacağı kırıldığı için belirli bir süre hasta yatağı kullanması gereken kişi ile, kalıcı bir rahatsızlık nedeniyle hareket edemeyen kişinin kullanacağı hasta yataklarının karakteristik özellikleri farklı olacaktır. Bu tür durumlar için firmamız, hasta yataklarında çeşitliliğe gitmiş ve farklı modeller sunmuştur.

Modellerimiz; havalı hasta yatağı, ahşap kenarlıklı model, elektrik motorlu, manuel hareket ettirilebilen gibi çeşitler halinde kullanıma sunulmaktadır.

Farklı Modellerde Hasta Yatakları

Fiyatları Bütçeme Uyar Mı?

Hasta yatağı fiyatı, bu yatağa ihtiyaç duyan kişilerce sıklıkla araştırılmaktadır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken, yatak fiyatı karşılaştırmalarında, yatakların özelliklerinin çok iyi bilinmesi gerektiğidir. Yatağın tasarımından, üretiminde kullanılan malzemenin kalitesine kadar pek çok faktör, fiyat üzerinde belirleyicidir. Bununla birlikte, hastanın ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm bu faktörler değerlendirildiğinde, hasta yatağı fiyatının uzun vadede oldukça makul bir değerde olduğu görülecektir. Bunun yanında hasta yatağı kiralama opsiyonu da, pek çok kullanıcının avantajınadır. Kiralanan yatakların üzeri, anti bakteriyel bir yapıda tasarlanmış olup, ikinci el olarak sunulmadan önce dikkatle dezenfekte edilmektedir. Yatağın tüm özelliklerinde olduğu gibi, hem satış hem de kiralama seçeneklerinde de, kalite standardımız esastır.

Kiralık Hasta Yatakları Temiz Midir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön