skip to Main Content
Ev Tipi Konforlu Hasta Yatakları

Konfor Düzeyi Yüksek Hasta Yatakları

Yataklar hem sağlıklı insanlar için hem de ayağa kalkamayacak kadar hasta ve engelli insanlar için önemli bir unsurdur. Özellikle geçici ya da uzun süreli yatağa bağımlı olan insanlar için üretilmiş hasta yatağı modellerimiz onlar için kurtarıcı niteliğini taşır. Tekerlekli motorlu yataklarımız toz boyalarla boyanıp fırınlandığı için hastanıza hiçbir zararı bulunmaz. Alerjen ve mikrop barındırmazlar.

Tekerlekli Hasta Yatakları

Hasta yataklarımızda sağlam küçük tekerlerinin olması size istediğiniz yere taşıyabilme imkânı tanır. Bunlar 200 kiloya kadar hastayı taşıyabilirler ve fren sistemi ile yatağı istediğiniz yere sabitleyebilirsiniz. Bunlar 2, 3 ve 4 motorlu olmak üzere üç gruba ayrılırlar. 2 motorlu yataklarımızda sadece yatak kısmı hareket eder. Baş kısmı ve ayak kısmı isteğe göre yüksekliği ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Hastanızı taşırken yüksekliğini ayarlayabileceğiniz 3 motorlu hasta yataklarımız vardır. 2 motorlu yataklara ek olarak yatağın altında çapraz şekilde alçaklığı ve yüksekliği ayarlanabilen motoru bulunur. Son olarak 4 motorlu yataklarımızda yüksekliği ayarlanabilir fakat bunların altında çapraz yerine bükülebilen eklemleri bulunur. Bu sayede yatağın tek ya da iki yönünü kaldırılabilir özelliğe sahiptir. Bunların dışında çocuk hasta yatağı, lazımlıklı hasta yatağı, ahşap hasta yatağı gibi hasta yatakları çeşitlerimiz de vardır.

Evinizde hasta yatağı görünümü istemiyorsanız ev tipi şık görünümlü yataklarımızı tercih edebilirsiniz. Bunlarda motorludur ve hasta ile hasta bakıcısına büyük kolaylıklar sunar.

Konforlu Hasta Yatağı
Konforlu Hasta Yatağı

Motorlu, Havalı Ve Sünger Hasta Yatakları

Bunlar evdeki yataklarınızda ve karyolalarınızda rahatça kullanmanız için tasarlanmıştır. Kullanmak içinde de sabit yataklarınızın üstüne yerleştirebilirsiniz. Havalı yataklarımız uzun süre yatacak olan ağır hastalarınız için bulunmaz bir nimettir. Boru tipi ile baklava tipi çeşitlerimiz olup bir sıra şişerken bir sırası hava boşaltır. Bu sayede hastanızın vücudunda yara oluşturmaz ve eğer daha önce yara oluşmuş ise onları hızlıca iyileştirir. Aynı zamanda havalı yataklarımız hastalara masaj görevi de görür. Yüzeyi antibakteriyel olduğu için mikrop kapmaz. Hava sirkülâsyonu hızlıca yapar ve güçlü motorları sayesinde 100 kiloya kadar taşır. Bunların dışında pozisyon değişmeye yarayan iki parçalı havalı yataklarımız da vardır. Sünger tipi hasta yataklarımız ise 4 parçadan oluşur ve motorlu olmasından dolayı hastalarınızın hareket etmesini sağlar.

Doktor Tavsiyesine Uyun Yatak Çeşitleri

Doktorların tercih ettiği sünger hasta yataklarımız orta sertliğe sahiptir. Parçalı olmasından dolayı sırt, bel, kalça ve bacak kısımları hareket ettirir. Her hastanın kullanabileceği lazerle ince dilimler halinde kesilmiş sünger yataklarımız da mevcuttur. Parçalı ve cnc kesimli sünger yataklarımızda antibakteriyel kılıfları da bulunur. Dolaşım hastalığı, bel boyun fıtığı, boyun ve bel bölgesinde oluşan ağrı ve kireçlenmeler karşı kullanabileceğiniz visco yataklarımız vardır. Özellikle eklem ve omurga rahatsızlıklarına iyi gelen bu yatağımız silinebilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Hasta yatağı fiyatları ise oldukça makul olmasının yanında satın alma ve kiralama imkânımız bulunuyor. Bu sayede hastanede, rehabilitasyon merkezlerinde, yaşlı bakım merkezlerinde ve hatta evlerinizde bile kullanılabilme imkanı tanıyoruz. Evlerinize kadar getirerek kurulumunu yapıyor, 2 yıla kadar yedek parça imkânı sağlıyoruz. Kiralamada herhangi bir arızada ücretsiz hizmet veriyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.