skip to Main Content
Çok Fonksiyonlu Hasta Yatağı

Konforlu Bir Uyku İçin Çok Fonksiyonlu Hasta Yatağı

Çeşitli sebeplerle bireyler hasta yatağında tedavi görmesi gerekebilir. Ameliyat sonrası bakım, hareket yeteneği kısıtlılığına sebep olan ayak ve bacak kırıklığı, doğum sonrası bakım gibi sebepler kısa süreli hasta yatağında tedavi gerektirmektedir. Zihinsel ve bedensel engelli doğan bireyler ve felç gibi durumlarda ise kişiler uzun süreli hasta yatağında tedavi görmesi gerekir. Hastaya gerekli öz bakımı ve tedaviyi vermenize yardımcı olacak bir hasta yatağı kullanmak hem hasta açısından hem de hastaya bakım veren birey açısından çok faydalı olmaktadır. Günümüzde evde hastaya gerekli bakım ve tedaviyi vermek amacı ile ev tipi hasta yatakları üretilmiş ve hastaların ihtiyaçlarına göre farklı aparatlar ile tamamlanmıştır.

Hasta Bakımı İçin Hasta Yatağı Kullanmanın Faydaları

Tüm gününü yatakta geçirecek kişiler için fonksiyonel hasta yatağı kullanmanın birçok faydası vardır. Hastaya doktorun gerek duyduğu ilaç tedavisini evde sürdürme imkanı tanır. Hastanıza gerek duyduğu konforu sağlar ve rahat uyku uyumasına yardımcı olur. Hastalar rahat bir uyku uyuduğu takdirde daha hızlı iyileşir ve mutluluk duyar. Psikolojik olarak rahatlama sağlar. Hastaya bakım veren kişi tek başına hastaya pozisyon veremez ve pozisyon verirken sağlık sorunları yaşayabilir. Özellikle sürekli hasta başında bulunan hasta bakıcılar psikolojik olarak yıpranmakta ve bakım verirken bel fıtığı gibi istenmeyen sağlık sorunları yaşayabilmektedir. Fonksiyonel hasta yatağı pozisyon verme özelliğine sahiptir. Bir kumanda aracılığı ile hastanın bas ucu ve ayak ucu isteğe göre yükseltilip alçaltılabilir. Yukarı ve aşağı doğru hasta yatağı hareket ettirilebilir. Hasta yatakları farklı özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Hasta yatağına isteğe ve hastanızın sağlık ihtiyacına göre serum askılığı, saç yıkama küveti gibi aparatlar eklenebilir.

Hasta Yatağı Kiralanabilir mi?

Hasta yatakları fiyatları özelliklerine ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Hasta yatakları maddi olarak insan bütçesini zorlayabilmekte ve bazen satın almak zor olmaktadır. Firmamız hastalarınızın tedavi ve bakımına yardımcı olacak hasta yatağını kullanabilmeniz için kiralama hizmeti de vermektedir. Kısa süreli hasta yatağı kullanmanız gerekiyor ise hasta yatağını kiralayabilir ve isteğe göre bu süreyi bilgi vererek uzatabilirsiniz.

Motorlu Hasta Yatakları Oldukça Konforlu

Motorlu hasta yatakları bulundurduğu sistem sayesinde hastaların sırt kısımlarının ve ayak kısımlarının alçaklık ya da yükseklik durumunun ayarlanabilmesini sağlar. Ürünler uygun fiyatlara bulunur. Ürünün başlık kısmı için ve yan korkuluk kısımları için demir profil kullanılarak daha da dayanıklı bir hale getirilir. Motorlu yataklar dual motora sahip olan ürünlerimizdir. Barındırdığı bu motor ile ayak ve baş kısmı doksan dereceye kadar ayarlanabilir durumda bulunur. Bu nedenle de oldukça konforludur.

Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatağı öncelikle uygun fiyatlıdır. Üretilmiş olan motor kumandası ile kişilerin kendi yataklarını kendilerinin ayarlayabilme durumu olur. Hasta yatağının yan kısmında bulunan korkuluk mandalı da rahatlıkla hareket ettirilebilir. Yataklarımızın yanında serum kullanma durumu olan kişiler için serum askılığı verilir. Motorlu hasta yatağı yapım aşamasında kullanılmış olan kaliteli ürünlerimiz nedeni ile oldukça konforludur. Ürünlerimizin malzemeleri yurt dışından getirilmektedir. Yataklarımızda yaşanan her türlü soruna hemen müdahale etmekteyiz. Bu konuda firmamız sizleri kesinlikle zor durumda bırakmaz. Hata yatakları için tek ya da daha fazla ürün siparişi verebilmeniz mümkündür. Vermiş olduğunuz siparişiniz elinize en kısa zamanda ulaştırılır. Ürünlerimizi satın alma durumunuzun olduğu gibi kiralama durumunuz da mümkündür. Motorlu hasta yatağı ürünümüz özellikle felçli olan veya yatalak durumda olan hastalarınız için oldukça doğru bir seçim olmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları oldukça uygundur. Hasta yataklarımız ücretsiz olarak teslimatı sağlanır. Aynı zaman da ücretsiz olarak yataklarınızın kurulumunu yaparız. Hasta yatağımızı kiralamak istemeniz durumunda siparişinizin verilmesinden dört sat sonra hasta yatağınızı istediğiniz yere getirmekteyiz. Aynı zaman da kurulumu yapan çalışanlarımız sizlere hasta yatağımız ile ilgili kısa bir süreli eğitim de vermektedir. Bu verilen eğitim sayesinde yataklarımızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Yataklarımızın iki yıl garantisi bulunur. Aynı zaman da hasta yataklarımızın on sene boyunca da yedek parça garantisi bulunur. Bu nedenle de ürünlerimizin bozulmadı durumunda herhangi bir kuşkuya düşmenize gerek kalmaz. Çünkü satış sonrasında da ürünlerimizin arkasında olup sorunlarınızı çözeriz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir