Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kullanışlı ve Etkili Hasta Yatakları Neye Göre Anlaşılır?

hasta yatagi kiralama maliyetleri

Kullanışlı ve etkili hasta yatağını anlamanın birçok yolu bulunmaktadır. İlk akla gelenler, hastanın fiziksel özelliklerine uygun, geçirdiği rahatsızlığın tedavisine olumlu yönde katkı sunacak hasta yataklarıdır. Hasta yatağı alacaklar için hastayı rahat ettirecek tasarımların tercih edilmesi önerilir. Hasta yataklarında hareket edebilen mekanizmalar oldukça önem taşır.

Kumanda yardımı ile hastanın yatağı hareket ettirebilmesi, yatan hastanın gelen ziyaretçileri ile rahat konuşması, televizyon izlemesi için önem taşır. Farklı açılara ayarlanabilen hasta yatakları, yatan kişinin yardımsız yemek yemesi için de son derece faydalı olacaktır. Hasta yataklarında konfor sağlayan bu özelliklerin yanında, hasta yakınlarının da rahat kullanmaları önemlidir. Hasta yatağının yerini değiştirmek isterken, rahat hareket eden tekerlekler, kullanışlı tasarımlardır.

Hasta Yataklarının Kiralanması

Hasta yatağı kiralama, tedavisi kısa süren hastalarda son derece tercih edilen seçenekler arasındadır. Her bütçenin rahatlıkla temin edebileceği kiralık hasta yatakları, işi bittikten sonra, firma tarafından geri alınacaktır. Evlerde yer darlığına sebep olmadan iadesi alınan yataklar, kullanım müddetince hastaya rahatlık ve konfor sunacaktır.

Firmamız, hasta yatağı satış ve kiralama hizmetini en profesyonel şekilde sunan kuruluşların başında gelmektedir. Kiralanacak hasta yataklarının hijyen kurallarına uygun olarak teslim edilmesi, hasta sağlığı açısından son derece önem taşımaktadır. Yatakların temizliği, profesyonel usullere göre yapılmalıdır. Bunun için kurumsal çalışan firmalardan hizmet alınması önerilir. Firmamız, bu konuda en güvenilir kuruluşların başında gelmektedir.

Kiralık hasta yatakları

Hasta yatağı kiralama hizmetinde, uzman ekibimiz, yatakları yerinde kuracak ve bakımını yapıp o şekilde teslim edecektir. Satın alınan hasta yataklarına sunulan tüm hizmetler, kiralık hasta yataklarına da sunulmaktadır. En ufak bir arızada teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Yeni üretimden çıkan hasta yataklarından hiçbir farkı bulunmayan kiralık hasta yataklarımız, talep halinde yurdun her yerine ulaştırılmaktadır.

Hasta Yataklarında Kaliteli ve Ekonomik Modellere Yönelmek

Hasta yatağı fiyatları, pek çok parametreden etkilenmektedir. Yatağın pozisyon vermesi, dayanıklı olması, havalı hasta yatağı özelliklerine sahip olması gibidir. Tüm bu özellikler, hasta yatağında kalite ile yakından ilişkilidir. Ucuz hasta yatağı seçerken, kaliteli olan tasarımlara da yönelmek son derece önem taşımaktadır. Firmamız hem kaliteli hem de bütçeye yük olmayacak hasta yatağı tasarımları ile tercih edilen firmalardandır. Hastanızın sağlığı için ona mutlaka su arıtma cihazı ile arıtılmış su içirmenizi tavsiye ediyoruz.

Hasta yataklarında bazı modelleri firmamız kendi üretmektedir. Ekonomik hasta yatakları diye sınıflandırılan bu modeller, firmamızın üretimi olan tasarımlardır. Firmamızın ürettiği bu tasarımları, sektörde diğer firmalardan çok daha uyguna almak mümkündür. Hasta yatağının birçok yönden avantajlı özellikleri bulunmaktadır.

Ekonomik hasta yatakları

Firmamızda satışa sunulan hasta yataklarının iki, üç veya dört motorlu olması, kumanda ile pozisyon verilmesi, yatan hastaya rahatlık sunacaktır. Kişinin başkasına bağımlı olmadan hastalık sürecini atlatması, moralli olmasını da sağlayacaktır. Firmamız hasta yatakları kaliteli olduğu kadar, fonksiyonel ve rahat kullanım sunan yataklardır.

Havalı Yatakların Tercih Nedenleri

Havalı yatak, en çok yaşlı ve uzun süre yatak istirahati gerektiren hastalar için kullanılmaktadır. Bu yatakların en önemli özelliği, içlerinden geçen hava kanalları sayesinde, kişiye hava aldıran özeliklere sahip olmasıdır. Nefes aldıran bu yataklar, cilt yaralarının açılmasını önleyecektir. Yaşlı hastalarda oluşan cilt yaralarının geç düzeldiği düşünülecek olursa bu yatakların önemi daha iyi anlaşılır. Havalı yatak tasarımları firmamızda en kaliteli tasarımlarıyla satışa sunulmaktadır.

Havalı hasta yatakları

Hasta Karyolasında Huzur Veren Modeller

Hasta karyolası alırken, huzur veren tasarımlarıyla firmamız yatakları her zaman tercih edilen model zenginliğine sahiptir. Ahşap görünümlü modeller, hastaya rahatlık ve sakinlik verecek tasarımlardır. Hem sağlam hem de şık tasarımlarıyla firmamızın hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir.

Evlerde Hasta Yatağı Kullanılır mı?

Evlerde hasta yatağı kullanımı son zamanlarda hızla yaygınlaşmaktadır. Hasta yatakları hastaneler ve huzurevlerinde kullanıldığı kadar, evlerde de kullanılmaktadır. Elektrikli hasta yatakları, hastaneler ve özel bakımevlerinde sıklıkla kullanılırken, evlerde daha nadir kullanılmaktadır. Hastanelerde daha profesyonel kullanım sunan yataklar, tercih edilmektedir.

Ameliyat sonrası tedavi süreci uzun olan hastalar ile felçli hastalar için de evde bakım ve istirahat süresi gerekecektir. Bu gibi durumlarda hasta yataklarının evlerde de kullanımı önerilmektedir. Hasta yataklarının temin edilmesinde satın alma kadar kiralama da seçenekler arasındadır. Hasta yatağı kiralamahastalar ve yakınları için son zamanlarda en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Hasta Yataklarında Kiralama Hizmeti Sunan Firmalar

Hasta yataklarında kiralama hizmeti sunan firmalar içerisinde kuruluşumuz önerilen firmalar arasındadır. Kiralanan hasta yataklarının sunduğu konfor, satın alınacak olan yeni hasta yataklarından farklı olmayacaktır. Firmamızın kiralık hasta yatakları hem kaliteli hem de işlevsel modellerdir. Hasta yataklarının ortopedik ve rahat olması da tercih için önemli etkenler arasındadır.

Kiralık hasta yatakları uygun maliyetli olduğu kadar işlevsel yataklardır. Kullanım süresi dolduktan sonra hasta yataklarının iadesi, firmamız tarafından alınmaktadır. Hasta yataklarının kurulumunu, teknik personelimiz yerinde yapacaktır. Hasta yatakları kiralanmadan önce en ince ayrıntısına kadar temizlik ve bakımı yapılmış olacaktır. Kaliteli ve ortopedik hasta yatakları için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Hasta Yatağı Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar Neler?

Hasta yatağı fiyatları, yatağın özellikleri ile paralel olarak değişkenlik gösterir. Kaliteli bir hasta yatağı, dayanıklı olan hasta yataklarıdır. Paslanmayan, havanın neminden etkilenmeyen hasta yatakları, kaliteli hasta yataklarıdır. Ortopedik sünger kullanımı da hasta yataklarının kalitesini etkileyen unsurlar arasındadır. Hasta yataklarının pozisyon veren, iki, üç, dört motorlu olan modelleri, yatan kişiye hareket kolaylığı sağlayacaktır.

El kumandası yardımı ile basit bir hareketle yatağı hareket ettirmek mümkündür. Hasta yataklarında baş, boyun ve sırt kısmını hareket ettirerek, yemek yeme ve televizyon izleme gibi aktiviteleri yardımsız yapmak mümkündür. Firmamız, hasta yataklarında hem uygun fiyatlı hem de kaliteli modelleri satışa sunmaktadır. Kiralık hasta yatağı hizmetimiz de tercih gören bir başka hizmetimizdir. Hasta yataklarında kendi üretimiz olan modellerin de tercih edilmesi önerilir. Ekonomik modeller diye adlandırılan bu tasarımlar, kaliteli ve fonksiyonel hasta yataklarıdır.

Havalı Hasta Yataklarının Özellikleri

Havalı yatak özelliklerinin başında, cilt sağlığına sunduğu katkılar gelecektir. Havalı hasta yatakları, cilde nefes aldıran özelliklere sahiptir. Yatağın ortopedik olması da bir başka tercih nedenidir. Yaşlı hastaların en çok karşılaştığı sorunların başında, geçmeyen cilt yaraları gelecektir. En ufak bir kızarma ya da tahrişte yaralanmalara sebep olan hassas ciltlerini korumanın en önemli yolu da havalı hasta yataklarının tercih edilmesidir.

Havalı yatak modelleri, sürekli cilde hava aldıran ve pozisyon veren özellikleri ile kullanımı tercih edilen tasarımlardır. Firmamızın havalı hasta yataklarının tercih edilmesi önerilir.

Havalı yataklar

Hasta Karyolası Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Hasta karyolası alırken dikkat edilecek hususların başında, elbette kalitesinin yanı sıra şıklığı ve rahatlığı olacaktır. Hasta karyolaları, kişinin tüm gününü geçirdikleri ve rahat etmeleri gereken kişisel kullanım eşyalarıdır. Burada otomatik kullanım sunmasının yanı sıra, şık olmaları da hastaya moral verecek özellikler arasındadır.

Firmamızın hasta karyolaları şık ve zengin tasarımlara sahiptir. Huzur verecek tasarımlar içerisinde de ahşap modeller ilk sırada gelecektir. Firmamızın ahşap tonlarındaki hasta karyolaları, oldukça talep gören ürünlerdir. Kaliteli, güvenli ve rahat kullanımlı hasta yataklarımız için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Kullanışlı ve Etkili Hasta Yatakları Neye Göre Anlaşılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön