Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Lazer Kesim (Cnc) Hasta Yatağı EY-400

hasta yatagi kullanmak faydali midir

Türkiye’nin en ekonomik hasta yatağı kiralamasını ve satışını gerçekleştiren firmamız ile siz de hastanız da konforlu bir “hastalık” dönemini lazer kesim hasta yatağı ile geçirebilir ve iyileşme süreci sonrasında kolay katlama avantajı ile deponuza kaldırabilirsiniz. Uzun süreli ve kısa süreli yatışlar için gerekli olan tüm hasta yatağı çeşitlerine yer veren firmamızda lazer kesim hasta yatağı EY-400Y modeli oldukça sık satılmaktadır. İşte, Lazer kesim hasta yatağı EY-400Y’nin detayları;

Ürün Kodu: EY-400

Lazer Kesim Hasta Yatağı Özellikleri

  • Yıkanabilir kılıflı lazer kesim hasta yatağı modellerimiz arasında yer alan EY-400Y ile hastanızın konforunu sağlayabilirken aynı zamanda sağlığını da korumaya alırsınız. Güvenlikli korkulukları ve uzaktan kumandalı kontrol ile hastanızı daima güvende tutabilir ve herhangi bir kazanın önüne geçebilirsiniz.
  • Sıvı geçirmez deri kılıflı ortopedik hasta yatağı olarak da değerlendirebileceğiniz EY-400Y’de manuel elektrikli hasta karyolası olarak bilinmektedir.
  • Fermuarlı olması ve yıkanabilir olması ürünün kullanım kolaylığını sağlamaktadır.
  • Hasta karyolasının şeklini alabilen ürünümüz 23 danste sertliktedir.
  • Anti alerjik yüzeyi ile alerjik bünyeleri olan hastalara ideal bir ürün olan bu modelimizde anti-bakteriyel kumaş kullanılmıştır.
  • Yatay ve dikey yüzeylerinin lazer kesimli olması sayesinde yatak hava alabilmektedir ve bu da hastanın konforunu arttıran bir özelliktir.
  • En 90, boy 190 cm ve kalınlık 12 cm olarak tasarlanan EY-400Y kodlu ürünümüz Full ortopediktir.

Siz de hastanız için en iyi hasta yatağını seçmek istiyorsanız bizleri arayabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size önereceğimiz yataklarımızı değerlendirerek, yatağınızın siparişini verebilirsiniz. 7/24 hizmet kolaylığı, ücretsiz kurulum ve teslimat seçenekleri ile Türkiye’de en çok tercih edilen hasta yatağı firması olarak sizlerin ve hastanızın memnuniyeti için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.

Lazer Kesim (Cnc) Hasta Yatağı EY-400

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön