Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Lazımlıklı Hasta Karyolası Nasıl Kullanılmalıdır?

karantina icin hasta yataklari

Hasta yatakları, hastaların medikal amaçla kullandığı hastalıklarına destek veren ürünlerdendir. Hastanın özelliğine, yapısına ve durumuna göre hasta yatakları farklılık gösterir. Hasta yatağı hastalık sürecinde hastanın rahat bir şekilde bu süreci en kolay yoldan atlatmasına yardımcı olur. Hasta yataklarının kendi içerisinde birbirinden farklı fonksiyonları bulunur. Bu fonksiyonlar karyola, özellik ve ekstra ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Özellikle kalkmakta zorlanan veya tam kalkamayan hastalar için en önemli ek ürünlerden biri lazımlıktır. Lazımlık kalkamayan hastalar için son derece büyük bir önem taşır. Sizlerde hastalarınızın hastalık sürecine destek olmak için lazımlıklı hasta yataklarını tercih edebilirsiniz.

Hasta karyolası tamamen hastaların durumuna göre tercih edilmelidir. Lazımlıklı hasta karyolası, birçok hasta için büyük bir önem taşır. Özel bir hastalık sürecinden geçen, kaza sonucunda sakat kalmış, herhangi bir iş yüzünden kaza geçirmiş veya felç kalmış hastalar için son derece önemlidir. Bu hastaların, konforunu bozmadan ve onları yormadan en kolay şekilde ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olur. Bu tür hastalıklar için lazımlıklı hasta yatakları, büyük bir konfor sağlar. Bu tür hasta yatakları belirli sebeplerden dolayı tercih edilir. Hareket alanı kısıtlı olan hastalar için bu yataklar son derece özel olarak tasarlanmıştır. Hareket alanı kısıtlı olan hastaların, rahat bir şekilde ihtiyaçlarını görmesi ve sürekli olarak tuvalete gitmemeleri için bu ürünler son derece kullanışlıdır. Lazımlık sayesinde hastalar kolay bir şekilde ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu durum hasta yakınlarına ve bakıcılarına da büyük bir kolaylık sağlar.

Lazımlıklı Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Lazımlıklı hasta yatakları, tamamen hareket alanı kısıtlı olan hastalar için tasarlanan medikal ürünlerdir. Bu ürünlerin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Özellikle hasta yakınlarının da hayatını kolaylaştıran bu ürünler, kalkma zorluğu yaşayan hastaların psikolojilerini de destekler. Lazımlıklı havalı hasta yatağı özellikleri ise şu şekildedir;

  • Havalı hasta yatakları firma tarafından garantili olarak verilir, kişiler herhangi bir şekilde sorun yaşaması halinde servisi çağırarak hastalarının sürekli olarak konforunu koruyabilirler.
  • Motorlu sisteme sahip olan bu yataklar hastaların iskelet sistemini desteklemektedir.
  • Kişiler özel sistem sayesinde farklı pozisyonda yatabilirler bu sayede kan akışlarında herhangi bir durma olmaz.
  • Tekerlekli yapısı sayesinde, hastanın gitmesi gereken bir alan olduğunda hasta rahat bir şekilde taşınabilir.
  • Fren sistemi sayesinde, hasta kitli bir pozisyona alınarak oluşabilecek kaza ve benzeri problemlerin önüne geçilir.
  • Bu yataklar iki motordan, dört motora kadar farklı şekillerde imal edilebilir bu sayede hastanın ihtiyacına göre en uygun fonksiyonlu yatak temin edilebilir.
  • Hastanın herhangi bir şekilde düşmemesi ve rahat bir şekilde tutunarak kalkabilmesi adına yatağın her köşesinde korkuluk yer alır.
  • Lazımlıklı hasta yatakları antibakteriyel özelliklere sahiptir, bununla beraber yatak çok rahat bir şekilde temizlenebilir.

ayrıca hastanın tedavi sürecinde onlara rahat bir alan tanır, psikolojik açıdan onlara destek verir ve hastanın konforunu en üst seviyede tutar.

Hasta yatağı modelleri

Lazımlıklı Hasta Karyolası Hijyenik Bir Yapıya Sahip Midir?

Hasta yatakları tamamen hastaların konforunu sağlamak amacıyla tasarlanır. Özellikle lazımlıklı hasta yatakları, hasta yakınları tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu yataklar sayesinde hastalar ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebilir. Bu sayede hastaların yakınları büyük bir rahatlık yaşar. Ancak burada tuvalet işlemi gerçekleştiğinden, hasta yakınları bu yatakların hijyenik olup, olmadığını son derece merak eder. Hasta yatakları üzerinde yer alan lazımlık, tamamen hastalara göre özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede hastaların lazımlıkları kolay bir şekilde değişebilir. Bu özel alan sayesinde tuvalet herhangi bir şekilde yatağa sıçramaz. Sıçraması halinde anti bakteriyel yapısı mikrobu tutmaz, ayrıca bu yataklar kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Tuvalet atıkları herhangi bir şekilde yatağa gelmez. Evin içerisine veya etrafa sızmaz. Kolay bir şekilde temizlenebilir ve herhangi bir şekilde etrafa mikrop saçmaz.

Hareket alanı kısıtlanmış hastaların belirli işlemleri yapması son derece zordur. Zaten yatmak ve sürekli olarak hareketsiz kalmak hastanın tedavi sürecinde mutsuz hissetmesine  yol açar. Aynı zamanda da ihtiyaçlarını rahat bir şekilde görememesi hastaları daha çok mutsuz eder. Ancak hasta yatakları, hastalara hastalık sürecini en hafif şekilde geçirmelerine yardımcı olur. Lazımlıklı hasta yatakları hem hastalara hem de hasta yakınlarına büyük bir kolaylık sağlar. Bu sayede hastaların konforları herhangi bir şekilde bozulmaz. Kişilerin hastaları büyük bir oranda etkilenmez.

Özellikle kalkamayan hastaların tuvalet ihtiyaçları son derece zor olmaktadır. Bu durum hem hasta yakınları hem de hastaya bakan kişiler için son derece zahmetlidir. Bundan kaynaklı kişiler lazımlıklı hasta yataklarını tercih edebilirler. Lazımlıklı hasta yatakları kişilere tamamen temiz bir ortam sağlar. Hastanın yatağına özel bir şekilde tasarlanan bu ürünler, kişileri büyük bir zorluktan kurtarır. Tamamen hijyenik, sağlıklı ve medikal bir şekilde üretilen bu ürünler hastaların hayat kalitesini yükseltir. Sizlerde hastalarınız için hasta yatağı kiralama işleminde bulunabilirsiniz.

Kiralık hasta yatağı

Ne Tür Bir Lazımlıklı Hasta Karyolası Alınmalıdır?

Hasta yakınlarının ihtiyaç halinde kalması halinde en çok merak ettiği sorulardan biri nasıl bir hasta yatağı alması gerekmektedir. Hastanın kalkmasında sorun olması, felçli, kaza geçirmiş, ağır bir ameliyat geçirmiş olması veya hareket alanının kısıtlanmış olması halinde kişilerin mutlaka lazımlıklı bir yatak tercih etmesi gerekmektedir. Hasta yatakları manuel ve motorlu olarak iki farklı seçeneğe ayrılmaktadır. Özellikle ağır veya ciddi hastalıklarda mutlaka kişilerin motorlu bir hasta yatağı tercih etmesi gerekir.

Motorlu hasta yatakları tamamen hastaların konforu üzerine tasarlanmış olan özel yataklardır. Bu yatakların motor sayısına göre fonksiyon özellikleri de değişiklik göstermektedir. Özellikle motorlu hasta yatakları, kişilerin kan basıncını düzenleyerek, yatak yaralarına sahip olmasını engellemektedir. Hasta yatağı fiyatları tamamen yatakların bu özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak lazımlıklı hasta yatakları, özellikle kalkmakta zorluk yaşayan hastalar için büyük bir önem taşımaktadır.

Bu yataklar, hastaların konforu bozulmadan ihtiyaçlarını temin etmesine yardımcı olur. Sizlerde profesyonel bir firma tarafından en kaliteli ve uygun fiyatlı hasta yataklarını tercih edebilirsiniz. Hasta yatakları hastaların hastalık sürecinde destek verir. Bu sayede hastalar hızlı ve kaliteli bir şekilde iyileşme süreci yaşar. Sizler de medikal bir ürün almak ve hasta yatakları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Yatakları Tercih Edebileceğiniz En Konforlu Ürün

Lazımlıklı hasta yatakları hijyenik yapısı ve kolay kullanımı sayesinde tercih edebileceğiniz en konforlu üründür. Bu ürün sayesinde kişiler, hastalarının hijyenini merak etmek zorunda kalmaz. Lazımlıklı hasta yataklarının özel koku engelleyici özelliği bulunmaktadır. Bu sayede hasta veya yakınları herhangi bir şekilde koku hissetmez. Bununla beraber bu ürünler herhangi bir şekilde sızıntı ve benzeri durumlara izin vermeyecek bir şekilde tasarlanmıştır.

Lazımlığın dolması halinde kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu ürünler çıkarak temizlenmektedir. Herhangi bir şekilde sızma veya dökülme gibi bir durum söz konusu olmaz. Çok kolay bir şekilde temizlik işinizi halledebilirsiniz. Sizlerde firmamızdan, en kaliteli hasta yataklarını inceleyebilir ve uygun fiyatlara kaliteli kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Karyolası Nasıl Kullanılmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön