Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Medikal Firmalara Toptan Hasta Yatağı Satışı

hasta yataklari km

20 yılı aşkın süredir hasta yatağı sektöründe faaliyet gösteren firmamız son 6 yıldır bu sektörde imalat yapmaktadır. Ülkemizde bu sektörde imalat yapan büyük birkaç firmalardan olan firmamız hasta karyolası ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirir. İmalatını yaptığımız ürünler ülkemizin en kaliteli ve sağlam ürünleridir. Güvenilir bir firmadan hasta karyolası satın almak istiyorsanız firmamızı tercih etmenizi öneririz. Ülkemizde faaliyet gösteren birçok medikal firma ürünlerini firmamızdan almaktadır. Sadece bireysel olarak birkaç ürün değil toplu olarak hasta yatağı satış hizmetimiz bulunmaktadır. Sadece medikal firmalar değil aynı zamanda hastane, huzurevi ve benzeri diğer sağlık kuruluşları da ürünlerini bizden almaktadır.

Ülkemizdeki birçok firmanın ve sağlık kuruluşunun ürünlerini bizden alması bizim firmamıza gösterdiği güvenden kaynaklanmaktadır. Firma olarak ülkemizin en kaliteli, modern ve güvenilir yataklarının üretimini yapmaktadır. Ayrıca firmamız toplu siparişlerini hızlı ve söylendiği günde teslim etmektedir. Örneğin Ankara’dan bir firma 100 adet hasta yatağı siparişinin bir haftada teslim edilmesini istedi. Firma olarak 100 adet hasta yatağını gerekirse fazla mesai yapıp bir haftada teslim etmekteyiz. Ürününüzü kargoya güvenli bir şekilde teslim ederiz. Bireysel siparişlerini ise siparişi aldığımız aynı gün içinde kargoya vermekteyiz. Firmanız İstanbul da ise aynı gün içinde ürününüzü teslim ederiz. Ürününüz de herhangi bir sorun olduğu zaman ürününüz garantilidir.

10 Yıl Garantili Hasta Yatakları

Ürünlerimize 2 yıl garanti vermekteyiz. Ürününüz aynı zamanda 10 yıl da yedek parça garantisine sahiptir. Toplu bir şekilde üründe alsanız, bireysel de ürün alsanız aynı şekilde garanti vermekteyiz. Toplu ürün alımlarında medikal firmalarına oldukça yüksek oranda indirimler yapmaktayız. Firmanız belirli bir miktarda kapora yatırır ve ürünü yapmaya başlarız. Ürün bitince de paranın geri kısmını ödersiniz ve ürününüze sahip olursunuz. Medikal firmalara,  normal bireysel müşterilere göre indirimlerimiz bulunmaktadır. Firmamızın imalat atölyesi İstanbul Bayrampaşa da bulunur. İmalat atölyemizi ziyaret ederek yatakları nasıl ürettiğimizi görebilirsiniz. Sadece Türkiye’ye değil aynı zamanda yurt dışındaki birçok ülkeye de satış işlemimiz başlamıştır. Hasta yatağı sektöründe Türkiye’nin en büyük firmasıyız.

Motorlu Hasta Yatağı Kullanmanın Kolaylıkları

Sürekli yatacak olan bir hasta hareketsiz kaldığı durumda hem psikolojik açıdan hem de fiziksel açıdan daha sıkıntılı olacaktır. Hasta, yatak üzerinde hareketsiz kaldığı içi huysuz olacaktır. Huysuz ve sinirli bir hasta da hem kendisine hem de onunla ilgilenen kişiye zorluk çıkaracaktır. Bu nedenle sürekli yatan hastalar için yatak üretimi başlamıştır. Bu yatak sayesinde hasta yatak üzerinde hareket edebilmeye başlamıştır. Bu yataklar sayesinde hasta psikolojik ve fiziksel açıdan daha olumlu olmuştur. Hasta yatağı sayesinde hasta temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve sürekli sabit yatmaktan kurtulacaktır. Günümüzde ülkemizde oldukça kullanılan bu ürün sayesinde hastalarımız daha konforlu ve sağlıklı yataklarda tedavisini sürdürmeye başlamıştır.

Hastalar için üretilen bu yataklar motorlu hasta yatağı adı da almaktadır. Motorlu hasta yatağı elektrikle çalışan, kumandası sayesinde hareket eden bir yataktır. Ülkemizde iki motorlu hasta yatağı, üç motorlu hasta yatağı, dört motorlu hasta yatağı gibi modelleri bulunmaktadır. Motorlu hasta yatağı kullanan hasta tedavi sürecinde daha çabuk iyileşecektir. Motorlu hasta yatağının baş kısmı ve ayak kısmı kalkabilir, daha gelişmiş modellerimizde ise asansör ve trendelenburg özelliği de bulunmaktadır. Bu ürün sayesinde hastamız kimseye muhtaç olmadan yattığı yerden kumandayla yatağı hareket ettirebilecektir. Hasta televizyon izleme, kitap okuma ve yemek gibi temel ihtiyaçlarını motorlu hasta yatakları sayesinde kolayca yerine getirebilecektir.

Uygun Hasta Yatağı Fiyatları

Motorlu hasta yataklarımızı uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Satış fiyatımız 1000 Türk lirasından başlayarak 4000 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Kiralama olarak da yataklarımızdan yararlanabilirsiniz. Kiralama fiyatlarımızda 300 ile 400 Türk lirası arasındadır. Motorlu yataklarımız sayesinde hastanız diz ve kalça sorunu yaşamadan rahatça dinlenme süreci geçirecektir. Hastanın kan dolaşımı bu yataklar sayesinde normal seviyelere gelmektedir. Örneğin hastamızın bacağı ağrıdı. Hastamız kumandadan yatağın ayak kısmını kaldırır ve hastamız rahatça bacağını dinlendirebilir. Bazen motorlarda bozulmalar olabilir. Bu bozulmalara karşın motorlarımız 10 yıl yedek parça garantisine sahiptir. Motorlu hasta yataklarının yanında yine motorlu olan ve hastada terlemeyi ve yara oluşumunu engelleyen havalı yatak kullanmanızı önermekteyiz.

Medikal Firmalara Toptan Hasta Yatağı Satışı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön