Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Medikal Hasta Yatağı

yatalak hasta yatagi 5

Hasta yatağı alırken, kaliteli ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Hasta yataklarında kaliteli tasarımlarımız her zaman tercih edilecektir. Yatakların rahat kumanda edilebilme özelliği, pratik kullanım sağlayacaktır. Hasta yataklarında hem fonksiyonel hem de rahat olması, aranan özelliklerin başındadır. Rahat hareket edebilen, farklı pozisyonlara ayarlanabilen hasta yatakları, yatan kişi için kolaylık sunacaktır. Televizyon izlerken, gazete okurken, farklı eğimlere ayarlanabilmesi tercih edilir. Tüm hasta yataklarımızda bu özellikler mevcuttur. Çok geniş bir hizmet ağımız bulunur. Paslanmayan yapısı sayesinde kaliteli ve uzun ömürlüdür. Hasta yatağı alan kişilerin olumlu yorumları da bunun en büyük göstergesidir.

Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Hasta yatağı kiralama, pek çok yönden avantaj sunacaktır. Bunların başında, ekonomik maliyetli oluşu gelmektedir. Kısa süreliğine yatacak olan hastaların, yatak satın alması, pek mantıklı olmayacaktır. Bu durumlarda hasta yatağı kiralama seçeneğinden yararlanmak en doğrusudur. Yatağın kullanım süresi sonunda, firmamızca iadesi söz konusudur. Kiralanan hasta yatakları da üretimden yeni çıkmış medikal hasta yatakları kadar sağlam ve temizdir. Temiz ve son derece bakımlıdır. Yeni alınan hasta yataklarından hiçbir farkı yoktur. Hijyen bakımı yapılmıştır. Oluşabilecek teknik bir sorun halinde de firma yetkililerimiz yardımcı olacaktır.

Medikal Hasta Yatakları

Hasta Karyolası Seçiminde Model Zenginliği

Hasta karyolası seçerken bazı kriterler önem taşır. Bunların başında kullanışlı olmasının yanı sıra, görsel açıdan zevkli tasarımların olması gelir. Yatan hastanın kendini ev ortamında hissetmesi oldukça önemlidir. Kişisel kullanım eşyalarının sıcaklığı, samimiyeti, hastaya huzur verecektir. Kendini odasındaki yatağında yatıyor hissi uyandıracak türde modeller, bu nedenle tercih edilir. Firmamızın hasta yatakları ve karyolalarında çok fazla çeşidi bulunur. Bu çeşitlerin başında, ahşap görünümlü olanları, en çok satılan ve beğenilen modellerdir. Ahşabın sıcak dokusu, yatan kişide huzur uyandıracaktır. Pek çok hastalığın iyileşmesi, psikolojik etkenlerle yakından ilişkilidir. Ruhen mutlu ve huzurlu olan hastaların iyileşme süreci de oldukça kısa sürede olmaktadır. Bu amaca hizmet etmesi bakımından hasta yataklarımız, tercih edilecek tasarımlardır.

Havalı Hasta Yataklarının Hastalar Üzerinde Olumlu Tesirleri

Havalı hasta yatağı, özellikle ileri yaş hastaları için önerilecek yatak türlerindendir. Felçli ve uzun süre yatağa bağlı kalacak kişiler için de tercih edilecek yatak türleri içerisinde yer alırlar. Havalı hasta yatakları, içlerindeki borular yardımı ile hava geçişini sağlarlar. Bu durum, yatan yaşlı hastalar için önem taşır. Bu hastaların cilt yapıları, oldukça incelmiştir. En ufak bir tahriş, hastada onarılmaz yaralara yol açabilir. Kan akışını hızlandırması bakımından, havalı hasta yataklarının tercih edilmesi gerekir. Diğer hasta yatakları gibi fonksiyonel ve ortopedik yapıdadır. Kumanda ile hareket ettirilebilir.

Medikal Havalı Yataklar

Medikal Hasta Yatağı Fiyatlarında En Ekonomik Çözümler

Medikal hasta yatağı fiyatı, pek çok hasta yakını için önemli bir sorun teşkil eder. Hem hastanın rahatını ve sağlığını sağlayacak hem de uygun maliyetli olacak çözümler aranır. Firmamızın sunduğu çözümler çok çeşitlidir. Kendi tasarımımız olan hasta yatakları kumanda ile hareket ettiği gibi oldukça da uygun fiyatlıdır. Firmamızın bir diğer hizmeti de hasta yatağı kiralama hizmetidir. Kiralanan hasta yatakları da oldukça ekonomik çözümlerdir. Diğer hasta yatağı satışı yapan firmalara nazaran kuruluşumuz, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunacaktır. Bu bakımdan, hasta yataklarında hem kaliteli hem de ekonomik çözümler için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Hasta Yataklarında Müşteri Memnuniyeti

Firmamızdan hizmet alanlar, hasta yatakları ve firmamız hakkında olumlu yorumlarda bulunurlar. Bunun en önemli nedeni, kurumsal bir firma olmamızdır. Müşteri memnuniyeti ve beklentileri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle telefonla arandığımız takdirde, hemen dönüş yapmaktayız. Kaliteli ve hızlı çözümler sunarız. Hasta kadar, hasta yakınlarının da bu zorlu süreci rahatlıkla atlatması için gereken özen gösterilir. Medikal hasta yataklarının kurulum hizmeti, firmamızca verilir. Hasta yataklarında oluşabilecek teknik bir arıza halinde de hemen uzman personelimiz yerinde müdahale edecektir.

Hasta Yataklarında Model Çeşitliliği

Hasta yataklarında herkese uygun bir model bulunur. Hastanın yaşı ve hastalığının türü de seçimde önem taşır. Hasta yataklarında farklı modellerimiz mevcuttur. Motorlu çalışan hasta yataklarında, el kumandası ile hareket etme özelliği bulunur. Belden ve sırttan ayarlama özelliği bulunan yataklarda, farklı eğimlere rahatlıkla getirilebilir. Medikal hasta yataklarında güvenlik önlemleri de üst seviyelerdedir. Yatağın yan tarafındaki güvenlik parmaklıkları, hastanın emniyeti için önemlidir. Hasta yataklarımız oldukça kalitelidir. Uzun süre bozulmadan kullanılabilirler. Rahat, güvenilir ve kaliteli hasta yatakları için, firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Medikal Hasta Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön