Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Medikal Sektörde Hasta Yataklarının Yeri

ev tipi hasta karyolasi

Sağlık sektöründe hizmet veren birçok firma medikal ürünleri gün geçtikçe geliştirerek hizmete sunmaktadır. Medikal ürünlerin arasında hasta yatağı da bulunmaktadır. Hasta yatakları konusunda sektörde üretici firma konumunda çok sayıda firma vardır. Üretici konumundaki firmalar hasta yataklarını kiralayabilir ya da satabilir. Hizmet alıcılara iki durum da tercih dahilinde sunulmaktadır. Hastalıklar nedeniyle zor günler yaşayan kişilerin konforu için üretilmiş, gelişmiş özellikleri barındıran yataklar hizmet alıcılara sunulmaktadır. Hasta yatakları üretimlerindeki amaç, normal yatakların hastalara gerekli rahatlığı sağlayamamasıdır.

Hasta Yatakları Çeşitleri Nelerdir?

Çeşit olarak hasta yatakları medikal ürünler arasında yer almaktadır. Hasta yatakları; elektrikli hasta yatağı, abs hasta yatakları ve asansörlü hasta yatakları olarak sınıflandırılmaktadır. Elektrikli hasta yatakları, iki motorlu ekonomik hasta yatağı kapsamında değerlendirilir. Başlıkları ahşap malzemeden yapılmıştır. Kumanda yardımıyla hareket sağlanmaktadır. Anti bakteriyel boya kullanılmaktadır. 360 derece dönebilen tekerlek sistemine sahiptir. Genellikle 4 yıl garantili ürünlerdir. Abs hasta yatakları da elektrikli yataklar gibi 4 yıl garanti süresine tabidir. Piston motorlara sahip yatak türlerindendir. Kolay temizlik imkanı sağlayan ve mikrop tutmayan bir yapıda üretilmektedir. Bu tür yataklarda başlık, abs başlıktır. Serum askısı yatağın 4 tarafına da takılabilir şekilde imal edilmiştir.

Hasta Yatağı

Kumandalı Hasta Yatağı Sistemleri

Kumanda sistemi bu yataklarda da mevcuttur. Bir diğer hasta yatağı da asansörlü hasta yataklarıdır. Asansörlü hasta yataklarının özelliği, aşağı yukarı hareket edebilmesidir. Asansörlü hasta yataklarında üç motorlu sistem hakimdir. Yan korkuluklar indirilip kaldırılabilmektedir. Bu yatakların garanti süresi 2 yıldır. Hasta yatağının baş kısmı 90 derece kaldırılabilmektedir. Asansörlü hasta yatakları maksimum 180 kg hasta taşıma kapasitesine sahiptirler. Gelişen teknolojiyle birlikte hasta yataklarının da özellikleri ve çeşitleri artmaya devam edecektir. Sektörün son hızla gelişmesi, hizmet alıcıların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenecektir.

Hasta Yataklarının Fiyatları 

Hastaların zorlu sağlık süreçlerinde rahat edebilmeleri için tasarlanan birbirinden farklı modelde hasta yatağı mevcuttur. Hizmet alıcılara ulaşmak adına çok sayıda üretici firma bulunmaktadır. Uygun ödeme koşullarıyla hizmet verilmektedir. Fonksiyonel olarak üretilen hasta yatağı fiyatları hizmet alıcıların ödeme koşullarına uygunluğu ile dikkat çekmektedir. Uygun fiyatlı hasta yataklarını firmamızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Medikal Sektörde Hasta Yataklarının Yeri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön