Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Medikal Standartlara Uygun Hasta Yatakları

hasta havali yatak ve karyola

Hasta yatakları model olarak insanlara birçok farklı seçenek sunuyor. Bu yatakların kullanımı son derece basit olduğu gibi hastalar için oldukça kullanışlıdır. Firmamızın ürettiği yatak modelleri hem motorlu hem de manüel olacak şekilde tasarlanmaktadır. Motorlu hasta yatakları manüel hasta yataklarına göre çok daha donanımlı olan yataklardır. Firmamız tarafından üretilen motorlu hasta yataklarının kalite standartları da son derece yüksek olup medikal standartlara da uygundur. Standartlarının yüksek olması bu yatakların yıllarca yıpranmadan kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Firmamız üretilen hasta yatağı modelleri hastaya bakan insanların hem de hastanın rahat edebileceği detaylara önem veriyoruz. Hastalık sürecinin daha kolay atlatılabilmesi için insanların rahat bir uyku düzeni ve kolay hareket kabiliyetine sahip olması son derece önemlidir. Bu süreçte insanlara bu imkânı tasarladığımız hasta yatakları en iyi şekilde sunuyor.

Hasta Yatağı Modellerinde Doğru Seçim

Firmamızın ürettiği tüm hasta yataklarından tüm hastalar faydalanabiliyor. Özellikle felçli hastalar için özel tasarımlarla ürettiğimiz motorlu ve havalı hasta yatakları oldukça önemli faydalar sunuyor. Sürekli yatan insanlarda oluşan bası yaraları gibi yatak yaralarının oluşmaması için havalı hasta yataklarının kullanımına çok fazla önem verilmesi gerekiyor. Bu nedenle tasarımlarımız hava alan ve hastaların vücut sağlığına en iyi şekilde uyum sağlayacak yatakların üretilmesine özen gösteriyoruz. Yatak tasarımlarımız yalnızca hastalar için değil aynı zamanda yaşı çok ilerlemiş insanlar için de büyük bir öneme sahiptir. Hem yaşlı hem de hasta insanlar için en iyi olanakları sunan bu yataklar tekerlekli olduğundan çeşitli zamanlarda farklı yerlere daha kolay şekilde taşınabiliyor.

Motorlu Hasta Yatakları

Hasta Yataklarında Montaj Süreci

Üretmiş olduğumuz hasta yatakları son derece donanımlı yataklar olduğu için firmamız montaj hizmetini de veriyor. Firma çalışanlarımız hasta yataklarını eve getirerek sizin kurulmasını istediğiniz yere kuruyor ve hasta yatakları hakkında sizlere gerekli bilgileri veriyor. Hasta yatakları fiyatları kiralama ve satın almaya göre değişiklik gösteriyor. Uzun süre hastalık sürecinde kalmayacak olan insanlar için genelde kiralama yöntemlerini tavsiye ediyoruz ancak uzun bir süre yatmak zorunda olan ya da yaşlılık sürecinin artık ilerlemiş olduğu hastalar için satın alma fırsatları çok daha avantajlı olabiliyor. Ürün ve hizmetlerimiz için firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün Ve Hizmetlerimizin Listesi

  • Motorlu hasta yatakları imalatı
  • Manuel hasta yatağı imalatı
  • Hasta muayene masası imalatı
  • Hasta yemek masası imalatı
  • Havalı hasta yatakları satış ve kiralama

Hasta Yatağı Kullanmanın Faydaları

Hastanızın bakımını kolaylaştırmak ve hastanın ihtiyaç duyduğu tedavinin devamı için ev tipi hasta yatağı kullanabilirsiniz. Doğuştan ya da sonradan oluşan felç, zihinsel engellilik, kemik ve eklem rahatsızlığı, kalça kırıklığı, ameliyat sonrası öz bakım gibi durumlarda hasta uzun ya da kısa süreliğine bir başkasının yardımına ihtiyaç duyduğu gibi yatak içinde tedavi görür. Hastanızın iyileşme sürecini hızlandırmak ve var olan sağlığını korumak için hasta yatağı kullanmanız gerekir. Hastaya yatak içinde tek başına pozisyon vermek hasta bakıcının var olan sağlığını olumsuz etkiler. İleri dönemlerde bel fıtığı, bel ağrısı ve ruhsal bunalım gibi problemler yaşamasına sebep olabilir. Hastaya bakım veren kişinin sosyal hayatı kısıtlanır ve bedeni sağlığı risk altındadır. İnsanlar ile iletişim kuramayan kişiler ise bir süre sonra ruhsal bunalım yaşarlar.

Bir hasta bakmak sorumluluğu yüksek olan bir eylemdir. Hastaya bakım veren kişiyi ruhsal, sosyal ve bedenen etkiler. Hasta yatağı kullanımı bu olumsuzlukların oluşumunu engeller ve hastanızın daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatakları farklı özellik ve modellerde üretilmiştir. Hastanızın bakımını kolaylaştırmak ve tedavisinin devamını sağlamak amacı ile hastanıza uygun bir hasta yatağı seçebilirsiniz. Deri görünümlü hasta yatağı, ahşap görünümlü hasta yatağı gibi kişinin kendisini evde hissetmesine yardımcı olacak özel üretim modeller bulunmaktadır. Aynı şekilde hastanın kendi bakımına katılmasına yardımcı olacak kumandalı hasta yatakları olduğu gibi manuel hasta yatakları da bulunmaktadır. Havalı hasta yatakları ise hastanın basınç altında kalan uzuvlarında basınç yarası oluşumunu engellemek amacı ile kullanılan ürünlere verilen isimdir. Havalı hasta yatakları hastanızın vücudunda dolaşan oksijen seviyesini arttırır ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur.

Hasta Yatağı Modelleri

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetimiz

Hasta yatağı fiyatları ürünün özelliklerine göre farklılık göstermektedirHasta yatakları maddi olarak insan bütçesini yorabilecek fiyatlar karşılığında satılmaktadır. Firmamız kısa sürelik hasta yatağı kullanımı için hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Bu şekilde uygun bir ücret karşılığı hizmet satın almış olursunuz. Hasta yatağı evinizde kullanım sonrası fazlalık durumuna düşmez ve ev ortamınızda aynı düzenin devamı sağlanır. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Medikal Standartlara Uygun Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön