Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Mekanik Hasta Karyolası

hasta yatagi cesitleri 7

Sağlıklı olmak, her insanın arzusu ve isteğidir. Bu istek, hayat boyu devam edecek olup, özellikle ilerleyen yaşlarda kendini daha da yoğun bir şekilde hissettirecektir. Fiziksel ve psikolojik açıdan sağlıklı olmak, hayatın zorlukları ile mücadelede insan için hayati derece önemlidir. Bunun bilinciyle yaşayan insanlar, sağlıklarını koruma adına pek çok faaliyette bulunmaktadır. Bu faaliyetler içinde kuşkusuz en çok bilineni, hastalıklara karşı alınan önlemlerdir. Hemen arkasından ise, olası kaza veya sağlığa zararlı unsurlara karşı tedbir almak veya söz konusu unsurlardan uzak durmaktır.

Elektrikli Mekanizma İle Çalışan Hasta Karyolası

Tıbbi Olanaklarla Günümüz

İmkânlar, yaşanılan zaman aralığına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle teknolojinin gelişim evreleri, insanların araştırmaya ve geliştirmeye harcadıkları emek ve zamana bağlı olarak ilerleme kaydetmiştir. Sağlık teknolojisinde de, bu alanda edinilen tecrübelerin ve harcanan zamanın sonuçları net bir şekilde görülmektedir. Geçmiş dönemlerde kullanılan tıbbi cihazların ve cerrahi operasyon araçlarının, büyük bir hızla değişim göstermesi ve yerlerine çok daha yeni ve etkili unsurlara bırakmaları, tesadüf değildir. Günümüzde yaşanılan sağlık sorunlarının tespiti ve nedenleri, çok kısa sürede ortaya çıkarılmakta ve bu sayede iyileşme süresi kısalırken, hastalıkların görülme sıklığında büyük bir azalma görülmektedir. Bu faydalarının yanında günümüz tıp imkânları, hemen her yerde bulunabilen ve kolaylıkla erişilebilen bir konuma gelmiştir.

Tedavi Ve Bakımda Hasta İhtiyaçları

Tedavi denildiğinde, yaşanılan zamana ve sahip olunan tıbbi olanaklar dâhilinde yapılan tıbbi müdahaleler akla gelmektedir. Bu müdahaleler, kişinin sağlık durumuna ve uygulanan tekniklerin kalitesine göre kişinin hayata tutunmasına ve sağlığını geri kazanmasına yardımcı olmaktadır. Tedavi kalitesini belirleyen unsurlardan biri de, hiç kuşkusuz kullanılan tıbbi ekipmanların kalitesidir. Günümüzde tıp teknolojisindeki gelişmeler, tıbbi cihazların da bütünüyle değişmesine ve farklılaşmasına imkân tanımıştır. Hem tedavide hem de tedavi sonrası büyük bir titizlik gösterilmesi gereken hasta bakımında, bu gelişmiş tıbbi cihazların kullanımı, sağlığın seyri açısından son derece önemli hale gelmiştir. Mekanik hasta karyolası da bu cihazlardan biri olup, etkinliği pek çok hasta ve yakını tarafından doğrulanmaktadır.

Mekanik Hasta Yatakları

Hasta Yatağı

Sağlık problemleri, kişiyi güçsüz düşürmekle bilinirler. Her sağlık sorununun ve hastalığının kendine has belirtileri ve sıkıntıları olduğu gibi, bazı ortak noktaları bulunmaktadır. Baş dönmesi, halsizlik, mide bulantısı ve hareket kısıtlanması gibi temel olumsuzluklar, kişinin gündelik hayat faaliyetlerini engellemesine ve hatta kişisel ihtiyaçlarını yardımsız giderememesine neden olmaktadır. Bu noktada başka birinin yapacağı yardım kadar, yardımın niteliği de hastanın sağlığını etkileyecektir. Hastanın gerek istirahat halinde gerekse kalıcı özründen dolayı sürekli yatar durumda oluşu, yatağın niteliğini ön plana çıkarmaktadır. İşte bu noktada hasta yatağı kavramı akla gelmekte olup, mekanik hasta karyolası gibi çeşitleri ile hastaların sağlığı üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır.

Farklı Rahatsızlıklara Farklı Çözümler

Yaşanan sağlık sorunları, kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin aşırı kilo problemi ile hareket etmekte güçlük çeken bir kimse ile, ilerlemiş yaşlığın getirdiği sıkıntıları yaşayan kişilerin ihtiyaç duyacağı hasta yatağının nitelikleri, birbirinden farklı olacaktır. Firmamız bu gerçeği göz önünde bulundurarak, yatak modellerini özelliklerine göre çeşitlendirmiştir. Elektrik motorları ile hareket imkânı sağlayan yatak modellerinden, asansör sistemine sahip olan modellere kadar geniş bir yelpazede hastalarımıza hizmet sunmaktayız. Mekanik hasta karyolası ve havalı hasta yatağı modeli çeşitlerimiz, farklı biçimde hasta ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Hasta yatağı seçiminde uzman görüşleri doğrultusunda firmamızdan ihtiyaç duyulan yatak modeli temin edilebilmektedir. Tüm yataklarımıza firmamızın teknik desteği vardır.

Maliyetleri Makul Müdür?

Hasta yatağı ihtiyacı olanlar, detaylı bir araştırma yapmaktadır. İhtiyacı olan modelin uzmanlarca belirtilmesinin ardından, akla gelen ilk soru, yatağın maliyeti olup, pek çok insan tarafından yatağın çok pahalı olduğu düşünülmektedir. Öncelikle bir malın ekonomik değeri, ihtiyaçlar çerçevesinde sunduğu işlevsellik ve kullanım ömrü gibi temel faktörlerle değerlendirilmektedir. Hasta yatağı, bu anlamda değerlendirildiğinde, hastaların ihtiyaçlarına mükemmel cevap vermesi ve uzun ömürlü bir ürün olması nedeniyle fiyatı gayet makuldür. Bu durum ışığında yatağı satın almak istemeyen ve ister geçici kullanım isterse deneme amaçlı olsun, hasta yatağı kiralama seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Mekanik hasta karyolası ve diğer hasta yatağı modellerimiz, son derece dayanıklı ve kullanışlı olup, firmamızca teknik destek sağlanmaktadır.

Mekanik Hasta Karyolası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön