Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

otomatik hasta yatagi cesitleri

Hasta Yatağı Hastaların Yaşam Kalitesi İçin Önemlidir

Hasta yatakları, yatalak hastaların yaşam kalitelerini yükseltmek için üretilmektedir. Markamız kapsamında, motorlu hasta yatağı modelleri dahil birçok farklı hasta yatağı modelini bulabilirsiniz. Hem hastane ve diğer sağlık kurumlarında, hem de evlerde rahatlıkla kullanabilir. Uzun süre yatması gereken hastaların, yürüyemeyen, hareket edemeyen yatalak hastaların ve yaşı çok ilerlemiş kişilerin bu yataklarda yatması çok önemlidir. Hasta yataklarının özel yapısı hastalarda uzun yatış sonucu ortaya çıkan yatak yaralarının çıkmasını önler. Anti bakteriyel malzemelerle hazırlandıklarından, bakteri üretmez ve mikropları uzak tutar. Bakıcı kişi ya da hasta yakınları açısından da kullanışlıdır çünkü kolay temizlenir malzemeden imal edilirler.

Markamız, garantili, orijinal malzemelerden ve yedek parçalardan oluşan yatak modelleri üretmektedir.

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu hasta yatağı olarak, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu hasta yatakları bulunmaktadır. Motorlu hasta yatakları, 90 cm boyunda, 1.90 cm yüksekliğinde ve 40 cm yerden yükseklikte tasarlanmaktadır. Bu modellerin sırt ile temas eden kısmında özel hava aldıran bir sistem bulunduğundan, hastanın terlemesi önlenir, cildinin hava alması sağlanır. Dört bir yanında serum asılması için özel askıları bulunmaktadır.

Modelin hem baş, hem de ayak kısımlarında hareket etmesini sağlayan motor sistemi bulunmaktadır. Elektrik sisteminin 9 voltluk yedek pili bulunmaktadır ve elektrik kesintilerinde kolayca devreye girer. Yatağın amortisörlü korkulukları dört adet olup, abs kaplamalıdır. Bunları indirebilir ya da kaldırarak sabitlemek mümkündür. Amörtisör sistemi sayesinde son derece kolay kullanılan modellerdir. Motorlu hasta yatağı, hastayı rahat ettirir, hasta yakınına da yatağı zorlanmadan kullanma serbestisi verir. Korkuluklar, üretim malzemesinde olduğu gibi, anti bakteriyel ve mikrop oluşumunu engeller özelliktedir. Yatağın kumanda ile hareket ettirilebilir özelliği, son derece kolay kullanım sağlamaktadır. Motorlu hasta yatağı tekerlekli olup, tekerlek sistemi kilitlenerek sabitlenebilir.

Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön