skip to Main Content
Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu Hasta Yatağı

Motorlu hasta yatağı sahip olduğu özellikleri ve uygun fiyat tarifesi sebebiyle en çok tercih edilen hasta yataklarıdır. 2019 döneminde Türkiye çapından talep gören motorlu hasta yatağı kalitesi sayesinde uzun yıllara meydana okuyor. Bu sebeple bu medikal hasta yatağı tek seferlik satın alındıktan sonra uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabiliyor. Tedavi dönemi boyunca hem hasta ve hem de hasta bakıcısı açısından büyük avantajlar sunan motorlu hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu özelliğine sahiptir. Bu sayede müşteriler tercihi doğrultusunda veya doktor tavsiyesi doğrultusunda motorlu hasta yatağı seçebiliyor.

Motorlu Hasta Yatakları Özellikleri

Motorlu hasta yatakları manuel hasta yataklarından farklı bir tasarıma sahiptir. Bu medikal yatak modelleri özel tekerlekli sisteme sahiptir. Bu sayede transfer edilmesi, taşınması oldukça kolaydır. Motorlu hasta yatakları manuel hasta yataklarından farklı olarak uzaktan kumandalı işleve sahiptir. Bu sayede hastanızı hareket ettirmeden de doğrudan motorlu yatağı bütünsel veya bir kısmına yön verebilirsiniz. Bu kaliteli medikal yatak modelleri 100 ila 300 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Bu sayede obezite hastaları açısından da son derece uygundur. Motorlu hasta yataklarının her 4 köşesinde de serum takılması için özel bölümleri bulunur. Bununla birlikte her 2 yanında da özel korkuluklar yer alıyor. Bu sayede hastanın yataktan düşmesi söz konusu olmuyor.

Motorlu Hasta Yatakları
Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu Hasta Yatakları Avantajları

Motorlu hasta yataklarının gerek fiyat tarifesi bakımından ve gerekse de diğer yönlerden birçok avantajları bulunuyor. Manuel yataklardan daha ileri niteliklere sahip olan motorlu hasta yatağı türleri hasta ve hasta bakıcısının tedavi dönemi boyunca huzurlu bir dönem geçirmesini sağlar. Bununla birlikte yaşam kalitesinin yükselmesine destek olur. Motorlu hasta yatakları sayesinde hastalar ve refakatçiler kaliteli bir uyku ve dinlenme dönemi geçirir. Bu kaliteli medikal yataklar bireylerin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Profesyonel anlamda hizmet sunması sayesinde tedavi sürecinin sağlıklı geçmesine destek olmaktadır.

Motorlu hasta yatakları 2016-2018 dönemlerine oranla 2019 yılında daha uygun fiyata sahiptir. Bu sayede bu medikal yataklar sağlık kurumları haricinde pek çok firma ve aile tarafından tercih ediliyor.

Motorlu Hasta Yatakları Kullanımı

Motorlu hasta yatakları kolay bir kullanıma sahiptir. Bu sebeple kullanımında da herhangi bir tecrübeye sahip olunması gerekmiyor. Yalnızca motorlu hasta yatağı kurulumu konusunda gerek duyulması durumunda ilgili firmadan teknik destekler talep edilebilir. Pek çok medikal firmalar yatağın kurulumu konusunda da ek ücretsiz olarak teknik destekler sunabiliyor. Bu sayede bu lider hasta yatakları birkaç saniyede kurulabiliyor. Motorlu hasta yatakları geniş bir kullanım alanına sahiptir. Başta hastaneler, doktor klinikleri, konutlar olmak üzere birçok farklı alanlarda kullanılabiliyor. Ayrıca bu ürünler çevre dostu olduğundan kullanıldığı alan ile kusursuz bir uyum sağlıyor.

Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri
Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Motorlu Hasta Yatakları Kimler Kullanabilir?

Motor özelliğine sahip olan hasta yataklarını ağır yatalak hastalar haricinde, engelli hastalar, obezite hastaları, ileri yaş grubundaki hastalar, Alzheimer ve benzeri türden hastalıklara maruz kalanlar, hiper tansiyon ve diyabet hastaları kullanabilir. Bunlar dışında kronik kalp yetmezliği, solunum yetmezliği, damar hastalıkları, kronik böbrek ve akciğer hastaları, karaciğer hastaları ve pek çok hastalıklara maruz kalanlar motorlu hasta yatağı kullanabiliyor. Bu profesyonel hasta karyolası geniş ve ferah yapısı sayesinde hastalara büyük kolaylıklar sağlıyor.

Motorlu Hasta Yataklarının Tercih Edilmesinin Nedenleri

Motorlu hasta yatakları dünya çapında tercih ediliyor. Kolay ve pratik kullanımlı, garantili ve uzun ömürlü olması sayesinde uzmanlar tarafından da tavsiye ediliyor. En kaliteli medikal yataklar olması sebebiyle geçici hastalıklarda da tercih ediliyor. Motorlu hasta yatakları özel motor işlevi sayesinde bireylere büyük avantajlar ve kolaylıklar sunuyor. Manuel tipi hasta yataklarından farklı olarak daha geniş bir hareket mekanizmasına sahiptir. Ayrıca geçmiş yıllara oranla 2019 yılında daha düşük fiyata satışa sunuluyor. Tüm bu sebeplerden dolayı bu lider hasta yatakları ülkemizde ve pek çok ülkelerde yoğun olarak sipariş görüyor.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.