Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Müşteri Görüşleri

kontrol karti olan hasta yataklari

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Firmamız, kurumsal çalışma ilkelerine sahip kuruluşlar arasındadır. Müşteri ilişkilerine verilen önem, güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız söz konusudur. Hasta yataklarında sunulan güvenlik önlemleri de son derece önem taşıyan hususlar arasındadır.

Hasta yataklarında dayanıklı modellerin seçilmesi uzun süre kullanım açısından da önem taşır. Her hastaya uygun olan yataklar farklıdır. Obez hastalar için belli bir ağırlığa kadar dayanıklı olan, mukavemeti yüksek yataklar tercih edilir. Bebek ve çocuklar ile yeni doğan ünitesinde yatan hastalar için önerilen yataklar da farklılıklar gösterir. Yan koruma bantlarının olması bu yatakların tercih edilme nedenleri arasındadır. Hasta yataklarının güvenli olması, tercih nedenlerinin başında gelir. Nemden ve rutubetten etkilenmeyen paslanmaz özellikte hasta yataklarının alınması, uzun süre kullanım açısından önem taşır. Bu konuda kurumsal firmalar, kalite kontrol sertifikalı ürünlerin satış ve kiralama hizmetini sunar.

Hasta yataklarında uygun bütçeli olan yataklar arasında ikinci el olan ve kiralanan hasta yatakları önerilir. Bu hasta yataklarının kiralama öncesi ve sonrasında da bakım ve temizlikleri yapılır. Her bütçeye uygun olan bir kiralık hasta yatağı modeli mevcuttur. Hasta yataklarının ortopedik özellikler içermesi de yatan hastanın iskelet ve cilt sağlığı için önem taşır. Kiralık hasta yataklarında yeni üretimden çıkmış olan yataklardaki tüm özellikleri görmek söz konusudur. Bu hasta yatakları, motorlu ya da manuel çalışma prensiplerine sahip olabilir. Hasta yataklarının kullanım süresi sonunda ve hasta iyileştiğinde evlerde yer işgali yapmaması için firmalarca iadesi söz konusudur. Bakımları yapılmış ve hijyen kurallarına uygun şekilde temizliği yapılan kiralık yatakları, pek çok yönden avantajlı seçeneklerdir.

Konuşmak kadar güzel bir şey mi var? Bize bir not gönderin.

Firmamızdan bir alışveriş yaptıysanız, bu deneyiminizi bizlerle ve diğer potansiyel müşterilerimizle paylaşmanız bizi mutlu eder. Olumlu veya olumsuz tüm görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Sizlere ömür boyu sağlıklı günler diliyoruz.

Hasta yatağı
Başa dön