Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Neden Elektrikli Hastane Yatağı Seçmelisiniz?

hasta karyolasi 7

Bir hastanın iyileşmesi için vücudun dinlenmeye ve iyileşmeye ihtiyacı vardır. Tedavi sırasında bu hastanın seyrinden ödün vermemek için bu hastanın ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Elektrikli yatak, hasta konforunu ve güvenliğini sağlayan bir hastane yatağı ürünüdür. Hastanın sağlıklı bir pozisyonda yatmasını sağlayarak iyileşme sürecini kısaltır ve sürecin yorgunluğunu azaltır.

Elektronik Hastane Yatağı Modelleri

En kaliteli malzemelerden üretilen bu yataklar, yani motorlu hasta yatağı modelleri sizlere sunuluyor. İstenilen özellik ve fonksiyonlarda tasarlanan ve istenilen sayıda motora sahip hasta yatağını güvenilir hizmet kalitesi ile sizlerin yanında. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerle geleceğinize yatırım yapmanızı sağlıyoruz. Bizimle iletişime geçerek hastanızın sağlığına en uygun yatak modelini seçebilir, elektronik hastane yatağı satış hizmetimiz ile hasta sağlığını destekleyecek pratik ve kullanışlı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Sizlerin ve hastalarınızın pratik bir şekilde kullanabileceği, hastayı rahat ettirecek hastane yatağı modelleri için hemen bizimle iletişim azaltır.

Elektronik hastane yatakları

Elektrikli Hastane Yatağı Fiyatı

En yaygın şikâyetlerden biri çok fonksiyonlu muayene masası ve yatağının çok pahalı olmasıdır. Fakat artık manuel ve motorlu hasta yatakları fiyatları birbirine çok yakın durumdadır. Sizlere sunduğumuz elektrikli yatak ürünlerinin fiyatları oldukça uygundur. Kullandığımız malzemelere göre çok ekonomik fiyatlarla pratik, dayanıklı ve güvenilir ürünlerdir.

Kaliteli, dayanıklı, sorunsuz ve güvenilir hastane yataklarına ulaşmak isterseniz ve aynı zamanda bütçe limitinizi aşmak istemiyorsanız firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Hastane Yatağı Nasıl Kiralanır? Ne Düşünülür?

Size en yakın sağlık şirketinden en iyi hastane yatağını alabilirsiniz ama elbette durum bu kadar basit değildir. Hastane yatakları yatalak hastalar tarafından uzun süreli veya kısa süreli kullanım için üretildiğinden hastanın ihtiyacına göre uygun seçim yapılmalıdır. Seçimlerini uzmanlara danışarak yapmak en iyi karar olacaktır. Bu nedenle sadece ticari firmalardan değil, hasta yatağını kullanacak hastanın durumunu göz önünde bulunduran ve konforunu hesaplayan firmalardan alınacak bilgiler ışığında yapılması gerekmektedir. Aksi halde hasta bu yatakları kullanmaktan rahatsız olacak veya olası bir kazada hastanın yatağı kırılarak geri dönüşü olmayan sorunlara neden olacaktır. Bu tür olaylarla karşılaşmamak için işinizi şansa bırakmamak ve kiralamak istediğiniz hastane yatağı konusunda uzmanlardan bilgi almanızda fayda var.

Kiralık elektrikli hasta yatağı modelleri

Kiralık Hastane Yatağı

Yatağı kullanacak hastanın yaş grubu ve vücut ağırlığı gibi faktörler göz önünde bulundurularak uygun bir seçim yapılmalıdır. Çünkü hastalar bu yatakları uzun süre kullanacakları için her yönden kendilerini rahat hissetmeleri gerekiyor. Hastane yatağını örten çarşaf su geçirmez, toz geçirmez ve kolay kolay yırtılmayan bir kumaştan yapılır. Çünkü hastanede yatan hastalar üriner inkontinans gibi sağlık sorunları ile mücadele ederken, yatak kalitesinin düşük olmasından dolayı hasta ve bakım verenlerin sorun yaşamamasında fayda vardır. Tabii ki hastane yatağı kiralamanın maliyeti hasta yatağı kiralama için çok önemlidir. Ülkemizdeki şartlar her hasta veya hasta ailesi için aynı olduğu için hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hastane yatağı kiralamak veya satın almak için bazı ön araştırmalar yapmanız gerekebilir. Hastane yatağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenleri firmamızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Hastanın yattığı yatak mümkün olduğunca rahat olmalıdır. Bu ancak ve ancak hastanın yatağının kalitesi ile ilgilidir.

Hasta yatağı hasta için çok önemlidir. Özellikle kırık, çıkık gibi ciddi hareket sorunları yaşayan hastaların ek hastalık veya rahatsızlığa neden olmaması için en konforlu yataklarda uyumaları gerekmektedir. Hastane yatağı özenle hazırlanır. Bu yataklar ile normal yatak arasında fark vardır. Yatak hastaya göre ayarlanabilir. Hastanın gereksinimlerine veya anın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir. Yüksekliği değiştirilebilir. Hasta yatakta yemek yerken adapte edilebilir ve muayene için başka bir duruma geçer. Bunlar hasta düşünülerek tasarlanmış yataklardır. Uzun süre hastanede kalması gereken hastalar için rahat bir havalı yatak kesinlikle şarttır. Yatakta uzun süre kaldıktan sonra ortaya çıkabilecek tansiyon sorunlarının ve ağrıların nedeni, hastanın “özel olarak tasarlanmış yatakta” uyumamasıdır. Bu nedenle hastanede uzun süre kalmak zorunda oldukları hasta yataklarını tercih etmelidir. Bu yatakların özellikleri kısa süre hastanede yatacak hastalarınkine benzememekle birlikte çok farklı teknolojiler ve tasarımlar içermektedir.

Hasta Yatakları

Hastane yatakları, yatalak veya hastanede yatan hastaların bakımında son derece önemlidir, tedavi sürecinde hem hastaya hem de bakım verenlere kolaylık ve rahatlık getiren fonksiyonel bir tıbbi üründür. Hasta yatağı olarak da bilinir ve motor sayısına ve özelliklerine göre birçok çeşidi vardır. Hastanede yatacak olan hastalarına, yaşlılara ve engellilere bakmak, azami özen ve emek gerektiren bir iştir. Bu süreçte hastanede yatan hastaya, bakım verenlerin veya hemşirelerin bakım işlemlerini zorlanmadan ve yorulmadan yapabilmeleri önemlidir. Her yönüyle kolaylık getiren bir teknolojiye sahip olan hastane yatağı, huzurevlerinde, hastane ve tıp merkezlerinde çokça kullanılan bir yatak türüdür.

Hasta yatakları

Hastane yatakları artık sadece hastanelerde veya kliniklerde değil, huzurevlerinde ve evde hastane bakımında da kullanılmaktadır. Bir zamanlar el yapımı olan hastane yatakları, kullanımı son derece kolay ve işlevsel olan mekanize modeller haline geldi. Hastanın sağlık durumuna ve ihtiyaçlarına göre değişen özelliklere sahip olup, spesifikasyona yani motor sayısına göre farklı modelleri olması sebebi ile hasta yatağı fiyatları çeşitli skalalarda bulunur.

Neden Elektrikli Hastane Yatağı Seçmelisiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön