Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Pozisyon Veren Havalı Yatak EY-2700H

havali hasta yatagi cesitleri 2
Pozisyon Veren Havalı Yatak EY-2700H

Türkiye’nin hasta yatağı ve hasta karyolası sektöründe hem ihracat hem de ithalat ile adından sıkça söz ettiren firmamız sayesinde siz de hastanız için aradığınız özellikteki ürünü bulabilir ve markamızın güvencesi ile satın alabilirsiniz. Kiralık ve satılık birçok hasta yatağı çeşidimiz ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor olmaktan son derece mutluyuz. Pozisyon veren havalı yatak EY-2700H gibi yüzlerce ürünümüz arasından siz de hastanız için en uygun olan yatağı ya da karyolayı bulabilir veya bizlere danışarak seçim yapabilirsiniz. Hareket kabiliyetini kaybeden yatalak / felçli hastalar için ideal bir ürün olan Havalı Yatak EY-2700H kodlu yatağımızın detayları aşağıdaki gibidir;

Ürün Kodu: EY-2700/H

Pozisyon Veren Havalı Yatak Özellikleri

  • Yattığı yerde pozisyon değiştirmesi hedeflenen hastalar için tasarlanan EY-2700/H ürünümüz, 200 kg’a kadar ağırlıktaki hastaları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Elektrik programı sayesinde 8 dakika içerisinde hastayı sağa ya da sola döndürme özelliği olan bu ürünümüz pozisyon veren havalı yatak olarak da bilinmektedir.
  • Hastanın aynı zamanda serinletilmesinde ve rahatlatılmasında büyük bir avantaj sunan bu yatak modelimizde yara oluşumu riski en aza indirmek mümkündür. 21 adet hava kanalı ve su geçirmeyen yatak örtüsü ile kategorisindeki en iyi yataklardan biri olan EY-2700H, pompa ile otomatik şişme özelliğine sahiptir.
  • 30 derece sağa ve sola pozisyon aldıran havalı yatak olarak da bilinen bu yatağımız, ortopedik bir yapıdadır.
  • İki yıl garantili olarak sizlere sunulan EY-2700H’ta sessiz çalışma prensibi sizlerin beğenisine sunulmuştur.
  • Basınç ayarının ayarlanabildiği yatağımız sayesinde hastanızın kan dolaşım seviyeleri her zaman normalde kalacaktır.
  • Sadece 2 kg ağırlığında olan bu yatağımızın eni 95, boyu ise 195 cm olarak belirlenmiştir. Tek kişilik bir yatak olan bu ürünümüzde parça değişimi gibi konularda teknik servisimiz hızlı kurulum ve hizmet sağlayacaktır.
Pozisyon Veren Havalı Yatak EY-2700H

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön