skip to Main Content
Sağlık İçin Özel Teknolojik Hasta Yatakları

Sağlık İçin Özel Teknolojik Hasta Yatakları

Hayat, pek çok hastalığın ve dikkatsizlik sonucu meydana gelen kazaların var olduğu bir süreçtir. Bu süreçte insanlar, beklemedikleri anlarda bazı hastalıklara yakalanabilir veya görünmez kazalara maruz kalabilir. Bu tür durumlar, kişilerin belirli bir tedavi süreci ardından “nekahat dönemi” denilen iyileşme dönemi ile günlük aktivitelerden bir süre uzak kalmalarına neden olmaktadır. Her ne kadar olumsuz da olsa geçici olan bu durumlar için sıradan yataklar yeterli iken, daha ağır durumlarda hasta yatağı denilen özel tasarım yataklara ihtiyaç duyulmaktadır.

Hasta Yatağı Özelliği

Hasta yatakları, pek çok kişinin sandığının aksine sıradan yataklardan oldukça farklıdır. Sıradan yataklar bulundukları yerde sabit ve hareketsizdir. Ancak bünyesinde bulunan elektrik motorları sayesinde özel tasarım hasta yatakları, belirli bölümleri hareket ettirilebilen türde yataklardır. Bu özelliğin bulunma sebebi, hastanın kişisel ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve bakıcısına kolaylık sağlamaktır. Hastanın tuvalet ihtiyacından kişisel temizliğine, yemek ihtiyacından hareket ettirilme ihtiyacına kadar çok geniş bir alanda hastaya ve yakınlarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ağır ameliyatlar sonrası, ciddi yanıklarda veya uzun süre hareketsiz kalınması gereken kırıklar veya bitkisel hayat gibi durumlarda hasta yatakları büyük bir ihtiyaç haline gelmektedir. Bunun dışında hayatının geri kalan kısmında yatağa bağımlı olan ve halk arasında “yatalak” olarak tabir edilen kişilerde hasta yatakları bir zorunluluk halini almaktadır.

Hasta Yatakları
Hasta Yatakları

Zor Şartlara Uygun Çözüm

Hasta yatağı fiyatları, yatağın bünyesindeki özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız; çeşitli sağlık sorunlarına uygun olarak elektrik motorlu, ev tipi ahşap, havalı, çocuk için özel ve lazımlıklı yatak modelleri ile hizmetinizdedir. İçeriğinde kullanılan tüm malzemeler antibakteriyel olup, ihtiyaç duyulması halinde serumluk aparatı gibi parçalar da temin edilmektedir. Yatakların montajı evlerde bizzat uzman ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz 2 yıl kullanım garantisi ve yedek parça için 10 yıl garanti süresine sahiptir. Hastaların ve bakıcıların işlerini kolaylaştırmak adına teknolojik imkanlarla geliştirilmiş yataklarımız çıkarılabilir yan korkuluklara sahiptir. Hasta yataklarımız her bütçeye uygun olup, siparişiniz halinde bulunduğunuz mesafeye göre en kısa sürede teslim edilmektedir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.