Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Sağlık Sektörüne Yön Veren Firmalar

hasta yataklari hareketli

Sağlık Sektöründeki Büyük Firmalar

Sağlık bizim için bu dünyada neredeyse en önemli şeylerden bir tanesi. Sağlığımızı korumak, hastalıklardan korunmak için birçok ilaçlar veya yöntemler kullanırız. Bu ilaçları üreten ve sağlık sektöründe katkısı olan birçok firma mevcuttur. Bu firmalar genellikle hastalarını düşünür, fikirlerini alır ve ona göre yöntem uygularlar. Sağlık sektöründe ki büyük firmalar genellikle şunlardır:

Emek Sağlık Hasta Yatakları

Hasta yatağı sektörünün öncü üretici firmalarından biridir. Emek Sağlık. Türkiye ve yurt dışı medikal ürün satıcılarına hasta karyolası ve havalı yatak ürünleri tedarik eder. Sektörde 1996 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Türk Kızılayı

Türkiye’de sağlık konusunda en büyük adım Türk Kızılay’ında atılmıştır. Kuruluş yılı 11 Haziran 1868’dir. Yani daha dünya savaşları ortaya çıkmamışken Türk Kızılay’ı kurulmuş, insanlara hizmet vermiştir. Hala da hizmetleri vardır. Kızılay, savaş, afet gibi zamanlarda yaralılar için hasta yatağı tedarik eder.

LÖSEV

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, 1998 yılında Ankara’da Dr. Üstün Ezer tarafından kurulmuştur. Bu vakıfta lösemili çocuklara yardım gibi birçok şey yapılıyor. İlaç fiyatları karşılanıyor, çocuklar gülsün eğlensin diye aktiviteler yapılıyor.

FARGEN

Fargen ilaç firması, 2003 yılında Dr. Sema Pişkin tarafından kurulmuş bir firmadır. Aynı zamanda kozmetik ürünleri de satan bu firma sağlık konusunda da ilaçlar üreterek katkı sağlıyor.

Ottobock Türkiye

Bu firma, akülü sandalye, tekerlekli sandalye, hasta yatağı gibi birçok ürünün satışını yapmaktadır. Aynı zamanda çocuklar için medikal ürünler de satılmakta. 49’dan fazla ülkede bulunan bu firma, 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

TOROS OSGB

Ortak sağlık hizmetleri, risk analizi, iş yeri güvenliği gibi eğitimler veren bu firma, ürettiği hasta yatakları ile de sağlık sektörüne büyük bir katkı sağlamaktadır. Aynı zamanda ilk yardım eğitimleri de vermektedir.

TÜRK SAÇ EKİM MERKEZİ

İsminden de anlaşılacağı gibi bu firma saç ile ilgili konuda uzman bir firmadır. Saç ekimi isteyen kişiler bu firmaya başvurarak randevu alır. Aynı zamanda eğer daha ilk defa tecrübe edinecekseniz site üzerinden sorularınızı bildirebilirsiniz. Saç ekimi sırasında yüz ölçümü, yüz şekli ve ifadesi gibi her şeyin ölçümü alınarak titiz bir çalışma yapılıyor. Tek seansta 12.000’e yakın saç teli ekimi yapılıyor.

İMER İşitme Cihazları Merkezi

1984 yılında Ankara’da kurulan bu merkez, kaliteli ve güvenilir işitme cihazları satmaktadır. İşitme cihazlarının markası Oticon Widex markasıdır.

ARYMORA-SİGARA BIRAKMA MERKEZİ

Bu firma 45 dakikalık bir seansta sigarayı bırakacağınızı söylemekte. Nikotin bağımlılığını en aza indirip insanlara hizmet veren bu firma 2006 yılında kurulmuş olup, 15.000’e yakın insana sigara ve nikotin bağımlılığı konusunda yardımcı oluyor.

Sağlık konusu bizim en ilgili olmamız gereken konudur. Sağlık bir insanın koruyacağı en önemli şeydir. Ülkemiz sınırları içerisinde sağlık ne çok iyi ne de çok kötü bir durumdadır. Daha iyi bir hale getirmek için sağlığımızı korumalıyız.

Sağlık Sektörüne Yön Veren Firmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön