Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Sensörlü Hasta Yatağı Fiyatı

satilik hasta yataklari

Bazı hastalıklar uzun sürede tedavi edilebilir. Bazı hastalıklar tedavi edilse bile uzun süreli yatak istirahatı gerekebilir. Bazı kimselerin ise hastalığı yatmayı gerektirebilir. Bu gibi sebeplerden dolayı hasta yatağı seçimi çok önemli olmaktadır. Çok çeşitli hasta yatakları vardır piyasada. Hasta yataklarını iki temel gruba ayıracak olursak; manuel hasta yatağı ve sensörlü hasta yatağı fiyatı hasta yatağı olarak ayırabiliriz. Bu guruplar da kendi içinde farklı özelliklere göre ayrılmakta. Hasta yatakları hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olmalı. Ayrıca hastanın uzun süreli yatması sebebi ile hasta yatakları bu konforu sağlayacak özelliklerde olmalı.

Sensörlü Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta Yatağı Özellikleri

Hasta yatakları hastanın durumuna göre seçilmesi gereken araçlardır. Bazı hastalar günün belli anlarında ayağa kalkıp gezebilirken bazı hastalar ise tamamen yatağa bağımlı olarak yaşayabilir. Özellikle sürekli olarak yatakta kalması gereken hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte yatak seçimi hem hastayı hem hasta yakınını rahat ettirir. Hasta yataklarının ek aparatları vardır. Bunlar; tuvalet ihtiyacını karşılayacak bir aparat, serum askısı, tutunma aparatı, yan korumalık, hasta zili ve daha farklı isteğe bağlı eklenebilecek aparatlar mevcuttur. Hasta yataklarının elektrikli olanları da mevcut demiştik. Elektrikli hasta yatağı kumanda ile kontrol edilebilir yataklardır. Hastanın herhangi birine ihtiyaç duymadan işlerinin büyük çoğunluğunu halledebileceği türden yataklar bunlardır. Manuel yatak tercih edilirse hasta yakınına bu konuda önemli iş düşmektedir. Manuel yatak da hastanın mutlaka birine ihtiyacı vardır. Hasta yataklarının özelliklerine göre seçim yapmak önemlidir.

Hasta Yatağı Seçimi

Hastanız için hasta yatağı seçimi oldukça önemli bir konudur. Yatak seçilirken öncelikli olarak mutlaka bir doktora başvurmak gereklidir. Doktorun hastanız için önerdiği özelliklere sahip olan bir yatağı satın almalısınız. Hastanın kullanım ihtiyacına göre, örneğin hastanın beli rahatsızsa bu duruma göre, ayağı rahatsızsa bu duruma göre daha baskın özelliği olan yatak seçilmeli. Ayrıca hasta yatağı satın alırken mutlaka güvenilir yerlerden satın alınmalı. Aksi takdirde hastanız için istenmeyen bazı sonuçlara sebebiyet verebilirsiniz. Sensörlü hasta yatağı fiyatı kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Siz en kaliteli ve kullanışlı yatağı hastanıza seçmek için doktorunuz ve güvenilir bir yatak firması ile iletişime geçmelisiniz.

Sensörlü Hasta Karyolaları

Hasta Yatağı Fiyatı

Sensörlü hasta yatağı fiyatı yatağın barındırdığı motor sayısına göre ve kaliteye göre değişiklik gösterebilir. En uygun ve kullanımı rahat hasta yatakları üç motorlu hasta yataklarıdır. Dört motorlu hasta yatakları daha çok durumu ciddi boyutta olan hastalar için tercih edilebilir. Hasta baş kısmının yükseltilmesi, ayak kısmının yükseltilmesi, tamamen yatağın alçalıp yükselmesi gibi özellikler hasta yatağı sensörleri sayesinde olmaktadır. Bu sensörler elektrik ve mevcut motorlar ile bağlantılı bir sistemle çalışır. Hasta yatağını satın alırken veya kiralarken bu konuda tecrübeli ve güvenilir firmalar ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız bu konuda uzun yıllardır hizmet veren ve oldukça tecrübeli ve bilgili ekibi olan bir firmadır. Sizler için en uygun olan hasta yatağını, uygun aparatları ile beraber sizlerin hizmetine sunmaktadır. Yatağın tüm güvenlik ve garanti belgeleri ile beraber satışa sunmaktayız.

Hasta Yatağı Kullanım Alanları

Hasta yatağını sade e hastanelerde kullanılan bir araç gibi düşünmek yanlış bir düşüncedir. Bazı hastaların hastane tedavi süreci bitse dahi evde uzun süreli dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Bu uzun süreli dinlemeler ise hasta yatakları ile daha rahat olmaktadır. Bu sebeple evde de hasta yatağı kullanımı mümkündür. Sensörlü hasta yatağı fiyatı kullanım alanına göre değişen yatak boyutuna göre değişebilir. Hasta yatağı seçilirken hastanın boyutları, yaş gurubu gibi konularda önemli konulardır. Hastanın kilosuna ve boyuna göre bir yatak seçmek herhangi bir rahatsızlığın ortaya çıkmasını engellemek için önemlidir. Ayrıca eğer hasta bir çocuksa yan koruma gibi özellikler daha da dikkat edilmesi gereken ayrıntılardır. Yan koruma demirlerinin arasının fazla açık olması çocuk hastaların bu aralıklardan düşmesine veya bu aralıklara sıkılmasına neden olabilir. Bu ve bunun gibi daha pek çok ayrıntıda firmamız size detaylı anlatımda bulunarak tercih yaparken doğru adım atmanızı sağlayacaktır. Sizlere hasta yatağı satışı yaparken öncelikli amacımız hastanızın ve sizin güvenlik ve rahatlık bakımından rahat olmanızı sağlamaktır.

Sensörlü Hasta Yatağı Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön