Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Son Teknoloji Ürünü Hasta Yatakları

yatalak hasta yataklari 4

Hasta yatakları, yaşanan hastalık nedeniyle sürekli yatarak tedavi olası gereken hastalar için özel olarak üretilir. Son teknoloji kullanılarak üstün özellikler ile ürettiğimiz hasta yatakları hastanın ihtiyaçlarının giderilmesini en iyi şekilde sağlayan yataklardır. Yeni teknoloji ile tasarladığımız motorlu hasta yatakları ayakucu, başucu ve yanları hareket edebilen pozisyon alma özelliğindedir. Yukarı aşağı indirilip kaldırılabilen ergonomik yapıya sahiptir. Motor özelliği sayesinde hastanın istediği zaman oturup istediği zaman yan dönmesini sağlayabilen bir sisteme sahiptir. Böylece hastanın yeme içme ve tuvalet ihtiyacını daha kolay giderebilmesi sağlanır. Hasta yataklarına kurduğumuz motorlu sistem ile hastanın yatarak tedavi sürecini daha sağlıklı ve mutlu geçirebilmesini sağlıyoruz. Hasta yataklarında kullanılan teknolojik lazer kesim tekniği ile hastanın bası yaraları adı verilen yatak yaralarının oluşumunu engelleyerek sağlıklı bir tedavi süreci geçirebilmelerini sağlarız. Hasta yataklarımızda kullandığımız daha birçok teknolojik özellik ile hastanın ve hastaya bakan kişinin tedavi aşamalarında rahat ve konforlu bir yaşam sürebilmesi için çalışıyoruz.

Son Teknoloji Hasta Yatağı Modelleri

En yeni teknoloji ile ürettiğimiz hasta yataklarını hastanın ihtiyaçlarına ve hastalık durumuna uygun modeller ile üreterek kullanıma sunuyoruz. 2 motorlu hasta yatakları, 3 motorlu hasta yatakları, 4 motorlu hasta yatakları, ev tipi hasta yatakları, havalı hasta yatakları, boru tipi hasta yatakları, baklava tipi hasta yatakları, ABS sistemli hasta yatakları gibi daha birçok hasta yatağı modelini hastaların sağlık ve konforu için üretiyoruz. Hastanın durumuna bağlı olarak onun için en uygun olan yatağı önererek hastanın sağlığını düşünen profesyonel hizmetler veriyoruz. Örneğin hiç hareket edemeyen felç hastaları için 4 motorlu ve full donanımlı hasta yataklarını öneriyoruz. Zira hiç hareket edemeyen hastanın daha hareketli bir yatak ile yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz.

Son Teknoloji Hasta Yataklarının Avantajları

En son teknoloji ile üretilen hasta karyolası modelleri hem hasta hem de hastaya bakan kişi için birçok avantaja sahiptir. Sıradan bir yatakta sürekli yatak hastada kısa süre içerisinde bası yaraları ismi verilen yatak yaraları oluşmaya başlar. Hastanın şeker hastalığı varsa ya da yaşlı bir hasta ise iyileşmesi neredeyse imkansızdır. Oysa son teknoloji ile üretilen hasta yatakları hastada yatak yarası oluşmaması için özel olarak tasarlanır. Hasta yatağı lazer kesim teknolojisi ile baklava ve boru şekillerinde yapılarak hasta cildinin hava alması sağlanır. Hastanın cildi hassas ya da hiç hareket edemeyen bir hasta ise havalı yatak teknolojisi ile hastanın cildi sürekli havalandırılarak yaralar önlenir. Yatan hastalar hep aynı yönde yattıklarında bası yarası oluşma ihtimali artar. Üstelik hasta hep aynı pozisyonda yatmaktan sıkılıp yan dönmek ya da oturmak ister. Normal bir yatakta hastaya bakan kişinin sürekli hareket ettirmesi olanaksızdır.

Son Teknoloji Hasta Yatağı

Teknolojik hasta yatağı motorlu yapısı ile hastanın istediği zaman bir düğmeye basarak istediği yönde dönmesini ya da oturabilmesini sağlar. Hasta yataklarının bir diğer avantajı ise sıvı geçirmeyen, terletmeyen, silinebilen ve yıkanabilen teknolojik bir kılıf ile kaplı olmasıdır. Anti bakteriyel özellikte olan kılıf bakteri ve mikrop barındırmayan hijyenik özelliktedir.

Son Teknoloji Hasta Yatağı Nasıl Kullanılır?

Çağımız teknolojisi ile üretilen üstün özellikli hasta yataklarının kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Pek çok işlemi tek düğmeye basarak ya da kumanda aracılığı ile yapabiliyorsunuz. Hasta yatağı kiralama veya satın alma yaptığınızda uzman ekibimiz ürünü adresinize kadar getirip ücretsiz kurulumunu yaptığı gibi kullanım özelliklerini size anlatarak rahatça kullanabilmenizi sağlarız. Hasta yatağının teknolojik özelliklerinin kullanımı yine aynı teknoloji ile pratik hale getirilmiştir.

Son Teknoloji Hasta Yatağı Hizmetlerimiz

Hasta yatakları alanında uzun yıllar boyunca üretim, satış ve kiralama hizmeti veren firmamız dünyadaki en yeni teknolojileri takip ederek hasta yataklarında uygular. Üretim aşamasında çalışmalar yürüyen uzman ekibimiz ileri teknolojiyi hasta yataklarında en iyi şekilde kullanarak üstün özellikli yatak üretimi yaparlar. Hasta yataklarının tasarımını yapan mühendislerimiz yatağın hastanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmesi için çalışırlar. Hasta yatağı ihtiyacınız için web sitemizden bize ulaşarak en iyi hizmeti alabilirsiniz. Son teknoloji hasta yatakları garantili olarak sununla güvenli ürünlerdir. En uygun fiyatlar ile hasta yatağı hizmeti veriyoruz.

Son Teknoloji Ürünü Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön