Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Trendelenburg Hasta Karyolası

hasta yatagi radikal 3

4 motorlu trendelenburg hasta karyolası hastanın rahatlığı için tasarlanmış yatak modellerinden biri olup çok sayıda özelliği bulunmaktadır. 4 motorlu hasta karyolası dört adet motorla çalışmakta olup bu sayede hem hareket kabiliyeti sağlar hem de yatağın çok kilolu hastalarda bile rahatça kullanılabilme özelliği göstermesini sağlamaktadır.

Trendelenburg hasta karyolası full abs 4 motorlu yatak bu sınıftaki bir yataktır. 4 motorlu hasta karyolası modelinin içerdiği tüm özelliklere ekstra olarak abs sistemi ile çalışmaktadır. Diğer hasta yatağı modellerine göre daha fazla özelliğe sahip olan trendelenburg hasta karyolası bazı özel bakım isteyen hastalar için tercih edilmektedir. Ayrıca sürekli yatmak zorunda olan hastaların yatak yaralarına maruz kalmaması ve diğer hastalıklara yakalanma olasılıklarının azaltılması hedeflenmiştir.

Trendelenburg Hasta Karyolası Nasıl Temin Edilebilir?

Trendelenburg hasta karyolası temin etmek için çok sayıda seçenek bulmak mümkündür. Fakat iyi araştırılarak bu tarz bir yatağın sahip olması gereken tüm özellikleri barındırdığının araştırılması önem arz etmektedir. Ayrıca çok daha uygun fiyata üretilmiş ve bu yatak gibi piyasaya sürülmüş yatakların tercih edilmemesi gerekir. Çünkü bu tür piyasaya sürülen çok sayıda ürünün trendelenburg hasta karyolası özelliklerini içinde barındırmadığı ve kullanıcıya garanti sunmadığı için alıcıyı zor durumda bırakabilmektedir.

Trendelenburg Hasta Karyolası Özellikleri

Trendelenburg hasta karyolası kumanda ile de çalışabilmekte olup hastanın yanında biri olmadığında da hareket edebilme özelliği taşımaktadır. 4 motorlu hasta karyolası özelliğindeki bu yataklar normal bir ev yatağı boyutlarındadır. Fakat çok yüksek tasarlanmamıştır. Trendelenburg hasta karyolası elektrikli olup zor durumlar için pil ile çalışması da sağlanmıştır. 4 motorlu hasta karyolası bu sayede hastanın her şartta hareket edebilmesinin sağlanmasını hedeflemiştir. Ayrıca trendelenburg hasta karyolası yüksekliği 55 cm ile 80cm arasında değişebilmektedir. Bu durum da hastanın rahatlığı için tasarlanmıştır. Ayrıca yatağın çok ağır kilolara sahip hastalar için de kullanımı mümkündür.

Trendelenburg hasta karyolası kolay temizlenebilme ve bakteri barındırmama özelliği ile kullanıcılar için tercih nedenidir. 4 motorlu hasta karyolası tekerlekleri kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilme özelliği gösterebilmektedir. Bu nedenle 4 motorlu hasta karyolası hastanın taşınması ya da pozisyonunun değiştirilmesi için kolaylık sunmaktadır.

Trendelenburg Hasta Karyolası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön