Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Tuvaletli Hasta Yatağı Kiralama

motorlu hasta yataklari 2

Klozet yataklarının avantajlarının yanında, fiyatı neredeyse yok denecek kadar azdır. Tuvaletli hastane yataklarının başlıca avantajları aşağıdaki gibidir. Hasta yatağı kullanırken bez kullanmadığı için bütçeden tasarruf sağlayabilir. Bu sayede yatağa para harcamadan uzun süre kullanabilirsiniz. Hastanın, hemşirenin veya bakıcının yaşam kalitesini ve konforunu artırır ve temizlenmesi kolaydır. Bazı modellerde hastanın ruh halini iyileştirmek için baş ve ayak kısımlarını hareket ettirme işlevi vardır. Antibakteriyel özelliklerinden dolayı hasta bakımı ve tedavisi için en gerekli ürünlerdir. Tekerlekleri vardır ve gerektiğinde tekrar kilitlenip hareket ettirilebilen teknoloji ile donatılmıştır. Kiralama fiyatları ve tuvaletli yatak çeşitleri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir veya kiralama tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Tuvaletli Hastane Yatağının Hijyen Açısından Kullanımı Nedir?

Hasta yatağı modelleri arasında Lazımlık olarak satılanlar, kullanıcıları ve bu yatakları satın almak isteyen yakınları için en acil sorulardan biri, hastaların tuvalete gitme ihtiyacını bu yatakta karşılayabildiği için bakterilerin hastalığa neden olup olmayacağıdır. Bu sorunun cevabı belli olacak. Havzanın üzerinde hastanın dışkılayabileceği bir alan vardır. Bu alan özel olarak tasarlanmıştır. Değiştirilebilir torba ve örtü sayesinde hastaya ve yatağa yayılmadan kir temizlenir. Bu alandan kir dökülmez, idrar dökülmez ve sızmaz. Tasarımı, hastaların sağlığına zarar vermemesine tamamen yardımcı olabilir.

Lazımlıklı Hasta Yatağı HYE-259

WC’li Tıbbi Yatak Nedir?

Felçli yaşlılar için tuvaletli hastane yatağı modeli çok önemlidir. Sürgü aparatı yatak için özel olarak tasarlanmıştır, bu sayede çok fazla hareket etmeden günün özel ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bu, günün gerçek işleyişini çok fazla zorlanmadan destekleyebilir ve gerekirse demonte ve yeniden monte edilebilir. Aynı zamanda IV standı, yemek masası ve yan korkuluklar masif alüminyum profillerle birleşerek geliştirmenin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Antibakteriyel işlevsellik, kolay temizlik ve çıkarılabilir ostomi ve ekipman ile hazırlanmış bu yataklar, hasta sağlığının tüm yönleri düşünülerek tasarlanmıştır. Tuvaletli hasta karyola modelimiz karyola ortasında bölmeye sahiptir. Bu kısım sayesinde hasta banyo ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilir. Korkuluk yıkanabilir. Hastanın ihtiyacı karşılandıktan sonra çıkarılıp yıkanabilir ve ardından yeniden konumlandırılabilir. Tuvalet dokulu yatak da özel bir yataktır. Yatağın üzerindeki kısımla uyumlu, tuvalet dokulu yatakta özel bir bölüm bulunmaktadır.

Hasta Yatağı Tuvaleti Nasıl Temizlenir?

Klozet yatağının temizlenmesi çok uygundur. Bu sayede hemşireler rahat bir şekilde çalışabilirler. Hastanın ihtiyaçları karşılandıktan sonra başucu cihazları sökülüp temizlenebilir. Çıkartılabilir örtü aynı zamanda tek tek nevresimleri temizlemek için de kullanılır. Ayrıca yatak ve hastane yatağı sistemi, kokuların yatağa girmesini önlemek için nefes alabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca yatağın 4 köşesinde serum ihtiyacını karşılamak için serum sabitleme cihazı bulunmaktadır. Klozet fiyatları da kullanılan ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Klozet yatağı diğer hastane yataklarına benzese de diğer yataklardan tek farkı yatağın ortasındaki temizleme mekanizmasıdır. Bu sayede yatalak hastalar bebek bezi kullanmadan normal tuvalet ihtiyaçlarını karşılama imkanına sahip olurlar.

Çocuk bezi kullanmak gün içinde bazı zorluklara neden olabilir. En önemlisi hastanın psikolojisini olumsuz etkileyerek vücuda zarar verir. Klozet yatağı kullanmak hastayı biraz olsun mutlu eder. Aynı zamanda tuvaletli hastane yatağı da diğer hastane yatakları gibi katlanabilir, ayarlanabilir ve hasta için konumlandırılabilir. Yan korkuluklar sayesinde hasta gün boyu güvenle uykuya dalabilir ve düşük yüksekliği sayesinde yatak istenilen yüksekliğe ayarlanabilir. Bu fonksiyonlar tuvaletin fiyatını belirleyen ana unsurlardır.

Lazımlıklı Hasta Yatağı HYE-259

Tuvaletli Hastane Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Hastane yatağını tuvalet ile paylaşmak zorunda olan hastaların yatakta yaşamaya devam etmeleri için en zor olan şey banyoya gitme ihtiyacını yatakta karşılamaktır. Bu zorluğu hafifletmek için hastane yatağı tasarımcıları, çocuk felci veya engelli hastaların yaşam standardını kolaylaştırmak için klozetler veya yataklar üretti. Bu yataklar, temizlik kolaylığı nedeniyle mükemmel hemşirelik rahatlığı sağlamak ve hastanın bebek bezi kullanmadan uyuduğu tuvalet ihtiyacını azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Tuvaletli medikal hasta yatağı kiralama fiyatları yatağın özelliklerine ve kalitesine göre değişmektedir. Günümüz koşullarında ailelerde yaygın olarak kullanılan hastane yatakları ve hastane yatakları en tipik örneklerdir. Hasta ve hasta bakıcılar için büyük kolaylık sağlayan portatif tasarımı ve tuvalet tasarımı ile her hastanın yaşam standardına fayda sağlayacak hastane yatağı ve hastane yatağı. Bu yatağın en önemli özelliği, hastanın banyoya gitme ihtiyacını çocuk bezine ihtiyaç duymadan hemen yatakta karşılayabilmesidir.

Lazımlıklı Hasta Yatağı HYE-259

Yatağın ortasındaki boşluk hastanın kalçalarına karşılık gelir ve yatağın altına yerleştirilen sıhhi cihaz sayesinde hasta, bulunduğu yerden kalkmadan banyoya gitme ihtiyacını azaltabilir. Ayrıca cihazın temizliği de oldukça kolaydır. Yatağın hemen üzerindeki boşluk açılıp kapanma işlevine sahip olduğundan, hastane yatağı tuvalet ile birleştiğinde normal kullanıma uygun hale gelir. Antibakteriyel yapısı ile hastane yatağı sürgü ile kolayca temizlenebilir ve kokusuzdur.

Tuvaletli Hastane Yatağı Ne Kadar?

Hastane yatakları için popüler ürünler arasında farklı motor numaralarına sahip pistonlu tuvaletli hastane yatakları bulunmaktadır. Aynı zamanda hastane yatağının fiyatını dert etmenize gerek yok, küflenme riskini ortadan kaldırıyor, pili elektriksiz kullanabiliyor, dört tarafı kişisel kontrol ile hareket ettirilebilen serum cihazları ile donatılmıştır. Yüksek kaliteli tuvalet çerçevesi yatakları mevcuttur. Ayrıca bu modeller için size özel kampanyalar hazırlayacağımızı ve ihtiyacınızı karşılayan modeli ortalama piyasa fiyatının altında bir fiyata almanıza yardımcı olacağımızı da bilin. Satın almak için tuvaletli bir medikal yatak kiralamayı tercih ederseniz, bu hasta yatağı fiyatları sizin için oldukça uygun olduğunu buradan sizlere açıklamak isteriz. Büyük ve küçük banyolara uygun modern ve pratik klozetlere kısa sürede sahip olmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tuvaletli Hasta Yatağı Kiralama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön