skip to Main Content
Uygun Fiyata Kaliteli Hasta Yatakları

Uygun Fiyata Kaliteli Hasta Yatakları

Günümüz Türkiye’sinde kaliteli hasta yatağı bulmak oldukça zordur. Kalite olan hasta yatakları da oldukça yüksek fiyatlardadır. Ülkemizde birçok firma hasta karyolası sektöründe faaliyet gösterir. Bu firmaların birçoğu maalesef kaliteli hasta yatağı satışı ya da üretimi yapmamaktadır. Bu nedenle hastaların iyileşme ve tedavi süreci daha da uzar. Sağlıksız bir hasta karyolası hasta için oldukça tehlike arz eder. Bu yataklar üzerinde tedavi gören hasta iyileşme yerine daha da hasta olabilir. Bu sebepten ötürü ülkemizde vatandaşlarımızın hasta yatağı alırken oldukça dikkat etmesi gerekir. Ucuz diye kalitesiz ve sağlıksız ürünleri satın almaktan kaçmalıdır. Sağlıkla ilgili uzmanlar da kalitesiz ürünlerin kullanılmaması konusunda öğütler vermiştir.

Ülkemizde döviz kurunun yüksek olması kaliteli hasta yataklarının fiyatını yükseltmiştir. Hasta yataklarının birçok parçasının ülkemizde üretimi bulunmamaktadır. Bu nedenle bu parçalar yurt dışından gelir. Bu parçalar yurt dışında geldiği için döviz kuruna ve özellikle dolara endeksli olarak ülkemize gelir. Ülkemizde şu günlerde kurun çok yüksek olması özellikle kaliteli hasta yataklarının fiyatlarının artmasına neden olmuştur. Uygun fiyata kaliteli hasta yatağı bulmak şu zamanda oldukça zordur.

Hasta yatakları hem uzun süreli hem de kısa süreli ihtiyaçlar için tercih edilebilir. Uzun süreli olarak genellikle sürekli yatan yatalak hastalar tercih ederken, kısa süreli olarak genellikle birkaç ay yatmak zorunda olan vatandaşlarımız tercih eder.

Hasta Yataklarının Tedavide Önemi

Hasta yataklarında tedavi gören bir hasta normal bir hastaya göre daha sağlıklı olmaktadır. Hasta yataklarının kendisine özgü birçok özelliği bulunur. Bu özelliklerden dolayı hasta yatakları diğer yataklardan farklı bir yere sahiptir. Hastanelerde ve benzeri sağlık yerlerinde kullanılan bu ürün artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Ortopedik ve rahat olan bu yatak çeşidi sayesinde hastanız dinlenme sürecinde oldukça rahat eder. Birçok farklı modelde hasta yatağı modeli bulunur ve modellerin hepsi hastanızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hasta karyolası manuel ve elektrikli olmak üzere iki modeli bulunan bir üründür. Günümüzde manuel hasta yatakları çok kullanılmamakla beraber satışı az da olsa bulunmaktadır.

Kaliteli Hasta Yatakları
Kaliteli Hasta Yatakları

Elektrikli hasta yatakları ise kullanımı oldukça kolay olan ve satışı ülkemizde oldukça yüksek olan bir modeldir. Manuel model insan gücüyle hareket ederken elektrikli model tamamen elektrik ile çalışır. Hem hasta hem de hastayla ilgilenen yakını için oldukça kolaylaştırıcı bir üründür. Elektrikli hasta yataklarının kullanımının artması sonucu manuel modelin üretimi oldukça azalmıştır. Elektrikli hasta karyolası hem kaliteli hem de sağlıklı bir modeldir. Bu modelde bir motor bulunur ve motor sayesinde yatak hareket eder.  Yataklarda kullanılan üç farklı motor çeşidi bulunur. Bu modeller dual, piston ve dört motorlu modellerdir. Bu modellerin hepsi elektrikle çalışır ve oldukça kaliteli modellerdir. Elektrikli hasta yatakları manuel yataklara oranla daha sağlam yataklardır.

Hasta Yatağı İmalatı

Firma olarak hasta yatağı satış ve kiralama hizmetinin yanı sıra imalat sektöründe de faaliyet gösteririz. Firmamız imalat sektöründe de faaliyet gösterdiği için uygun fiyatlarla kaliteli hasta yatağı satın alabilir. Firmamız kendi ürettiği için az bir kar payı koyarak uygun fiyatlarla hastanız için Türkiye’nin en kaliteli ve sağlam yataklarının satışını yapar. Firmamız Türkiye’nin en büyük hasta yatağı üreticisidir. Firmamız 25 yıldır bu sektörde faaliyet gösterir. Sadece Türkiye’ye değil dünyanın birçok ülkesine ürünlerimizin pazarlamasını yaparız. Firmamız sağlık bakanlığı tarafından onaylı olarak ve tüm gereken belgelere sahip olarak üretim ve satış yapar.

Firma olarak toptan ve perakende olarak hasta yataklarının satış ve kiralamasını yapmaktayız. Toptan olarak genellikle medikal firmalarına, hastanelere ya da diğer sağlık kuruluşlarına satışlar yapmaktayız. Yurt dışındaki firmalara da toptan bir şekilde satışımız bulunur. Toptan satışlarda yataklarınızı hızlı bir şekilde yetiştirerek güvenli bir şekilde teslim ederiz. Perakende olarak ise uygun fiyatlarla vatandaşlarımıza hizmet veririz. Türkiye’nin her yerine perakende olarak hasta yatağı satışı yaparız. İstanbul içine ayrıca kiralama hizmetimiz de bulunur. Siparişlerinizi aynı gün içinde teslim eder ya da aynı gün içinde kargoya veririz. Yatakların tamamı on yıla kadar garantilidir. Hasta yatağıyla beraber dört parçalı şilteyi ve serum askısını da ücretsiz olarak veririz. Tüm hasta yataklarında hastanın güvenliği için yan korkuluk ve başlık bulunur.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.