Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Visco Hasta Yatağı Özellikleri

hasta yataklari 8

Uzun dönemde tedavi olmak zorunda kalan hastaların iyileşme sürecinde en büyük yardımcıları hasta yataklarıdır. İyileşme sürecine de olumlu katkıları bulunan hasta karyolası hasta için olumlu özellik taşıdığı durumlarda hastaya hem moral olur hem de hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.

Uzun süre yatmak zorunda kalan hastaların en büyük şikayeti hareketiz yatmaya bağlı olarak oluşan yaralardır. Sürekli yatmaya bağlı olarak vücuttaki hücreler hareketsiz kalarak ölür,  hücrelerin olduğu yerlerde de yaralanmalar baş gösterir. Kaliteli ve hastalığa uygun olarak seçilecek yataklar ile bu yaraların önüne geçmek mümkündür.  Oluşan yaralar hastaların psikolojik anlamda sağlıklarını da etkiler.

Visco Yatak Modellerinin Sağladığı Kolaylıklar

Visco yataklar hastaların iyileşme dönemi için tercih edilecek en iyi havalı hasta yatağı modelleridir.  Visco yataklar hasta yattığı zaman hastanın şeklini alma özeliğine sahiptir. Bu sayede hastanın düz pozisyonda yararken oluşabilecek her türlü iskelet ağrısının da önüne geçilmiş olur.  Yatağın iç kısmında bulunan kendinden yaylı sistem sayesinde yatak hastaya göre kendini ayarlar ve yaydığı basınç sayesinde olası yaralanma riskini en aza indirir.

Elektrikli Visco Yatak Modelleri

Elektrikli olarak tasarlanan visco yatak modelleri ile hem hastaya hem de bakıcısına kolaylık sağlamak mümkündür. Elektrikli özelliğe sahip hasta yatağı hastaların tedavi sürecini daha kolay atlatmalarına yol açar. Bakıcı acısından düşünüldüğünde de kullanışı oldukça kolay olduğundan dolayı zahmetsiz bir kullanım sunar. Tercih edeceğiniz hasta yataklarının elektrikli olması halinde bakıcılarınızın rahat etmesi sağlanarak hastanın moralinin de yüksek tutulması amaçlanmıştır. Özellikle hareket kısıtlılığı bulunan hastalarınız izin elektrikli modeller tercih ederek, hastanın da kolay hareket etmesini sağlayabilirsiniz. En azından hareket sensoru ve kumanda sistemi sayesinde hastanız hareket pozisyonlarını kendisi ayarlayarak bakıcıyı her durumda rahatsız etmek zorunda kalmayacaktır.

Visco Hasta Yatağının Genel Özellikleri

Visco yataklar her koşulda rahat ve güvenli bir kullanım sunar. Ölçüleri genel olarak en:90cm, boy:190cm, yükseklik ise 120 cm gelecek şekilde dizayn edilmiştir. Visco yataklar kesinlikle sıvı geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nedenle ne kadar kullanırsanız kullanın, daima ilk günkü gibi temiz bir yapıda kalır. Silinebilir özelliği sayesinde de oldukça sık tercih edilir. Kolay bir şekilde Visco yatakları silerek temizlenmelerini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak verilen bir kılıfı vardır ve bu kılıfı da rahatlıkla makineye atarak yıkayabilirsiniz. Visco yatak modelleri tamamen yaysız olarak üretilen modellerdir. Bu nedenle ortopedik bir kullanım imkânı sunar. Yaysız olmasından dolayı rahatlıkla şu ile temas ettirilebilir. Yay olmamasının bir diğer avantajı ise zamanla meydana gelebilecek her türlü eğilme ve bükülme gibi problemlerin yaşanmayacak olmasıdır. Bu nedenle Visco yatağı oldukça uzum bir dönem boyunca bozulmadan ve kirlenmeden kullanabilirsiniz.

Visco Hasta Yatakları

Visco Yatak Modelleri Ortopedik Özelliklere Sahiptir

Ürünü daha önceden kullanan hastalar ile iletişime geçme imkânınız varsa, bu hastaların yataklardan sağlıklarına nasıl bir fayda gördükleri konusunda görüş alabilirsiniz. Visco yataklar sürekli yatak hastaların eklemlerinde ve kemiklerinde herhangi bir kalıcı hasar bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile hastalarınız için visco yatak modellerinden uygun olanını tercih edebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan visco yataklar, sıcak ortamlarda ise özel şekil alma özelliğine sahiptir. Ortam ısısına uyum sağlama özelliği sayesinde ısıl ortamlara girerek hastayı rahat bir konuma eriştirir.

Visco özelliğe sahip yataklar ortopedik özelliğe sahip tıbbi yapılı yataklardır. Bu nedenle visco yataklar bütün medikal sektöründe de tercih edilen bir yatak modelidir. Bu yataklar uzun süreli kullanımlarda hastada bulunan boyum kireçlenmesi, dolaşım problemleri, bel fıtığı sorunları, boyun ağrısı ve sırf ağrısı problemleri gibi en temel sorunları azalma konusunda oldukça başarılıdır.

Visco Yatakları Satın Alabileceğiniz Yerler

Visco Yatakları mümkün olduğu müddetçe medikal firmalardan satın almanız tavsiye edilir. Hastanızın ne tür bir yatağa ihtiyacı olduğunu en iyi medikalciler anlar. Doktor tavsiyesi ile almanız gereken yataklarda mutlaka hastaya uygun olan ve hastalığı boyunca hastaya destek olabilecek yataklardan tercih yapmanız önerilir. Bu konuda ihtiyacınız olan her türlü desteği bizlerden sağlayabilirsiniz. Sektörde uzun soluklu bir satış firması olarak hasta yatağı fiyatı ve yataklar hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylı bilgiyi sizlere sağlıyoruz.

Siz de hastalarınızın sağlığı için bizlerle iletişime geçerek uygun modellerimiz arasından hasta yatağı kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Visco Hasta Yatağı Özellikleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön