Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Yara Yapmayan Hasta Yatakları

hasta yatagi yeni model

Hasta yatağı alırken bazı özelliklere dikkat edilmesi önem taşımaktadır. Bu özelliklerin başında, hastaya rahatlık ve konfor sunması başta gelecektir. Yatak seçiminde her hasta için, farklı yatak özelliği önem taşımaktadır.

Yaşlı ve uzun süre yatacak hastalar için, yara yapmayan hasta yatakları tercih edilmelidir. Bu hastaların bakımı özel bakım gerektirmektedir.

Yatan hastaların bakımı, tedavinin en önemli süreçlerinden biridir. Bazı hastalar için ciltte açılacak yaraların, kapanması oldukça zor olacaktır. Yaşlı hastaların ciltte yaralarının oluşması, zor bir iyileşme sürecini beraberinde getirecektir. Bu duruma sebep olmamak için, yara yapmayan hasta yatakları ve süngerlerine ihtiyaç duyulacaktır.

İleri Yaş Hastalarına Önerilecek Hasta Yatakları

İleri yaş hastalarına önerilecek hasta yatak tasarımları, havalı yatak kategorisinde olanlarıdır. Havalı hasta yataklarında baklava ve boru tipi diye adlandırılan modeller bulunmaktadır. Bu havalı yatak türlerinde, içlerinden geçen hava kanalları, yatan hastaya serinlik verecektir. Ayrıca, sürekli bir hava akımının yer alması, hastaların kan akışını hızlandıracak ve bu sayede cilt yaralarının açılması önlenecektir. Sünger türleri de buna uygun seçilmelidir. Yatan hastanın iskelet ve cilt sağlığı son derece önem taşımaktadır. Buna uygun hasta yatağı tasarımlarına yönelmek son derece önem taşıyacaktır. Yara yapmayan hasta yatakları için verilecek örnek, havalı yatak türleri olacaktır. Bu yataklarda felçli ve uzun süre yatacak olan hastalar için her türlü konfor düşünülmüştür.

Yara Yapmayan Hasta Yatağı

Hasta Yataklarında Rahat Modellerin İyileşme Sürecine Katkısı

Yara yapmayan hasta yatakları, uzun süre yatacak olan hastalar için önem taşıyacaktır. Rahat bir hasta yatağı, yatan kişiye sağlık ve konfor sunacaktır. Bu hastalarda el kumandası ile çalışma prensibi her zaman rahatlık sunan tasarımlardır. El kumandası ile çalışan yataklarda, yatağı belli açılara getirmek oldukça kolaydır. Bu sayede, hasta yatakta yemek yeme, kitap okuma gibi faaliyetlerini gerçekleştirecektir. Hastaların bu faaliyetlerini yardımsız yapabilmesi hasta yatağının rahatlıkla kullanılması ile yakından ilgilidir. Ayrıca seçilecek hasta yatağında kullanılan malzemenin de paslanmaz olması ayrıca önem taşımaktadır. Bu sayede uzun süre bozulmadan kullanım sağlaması söz konusu olacaktır.

Hasta Yatağında Dekoratif ve Kullanışlı Tasarımlar

Hasta yataklarında şık ve dekoratif tasarımların seçilmesi önem taşıyacaktır. Yatağın kullanışlı olması, karyolalarında farklı tasarımların yer alması tercih edilecek özellikler arasındadır. Mutluluğun, iyileşme süreci ile yakın ilişkisi bulunmaktadır. Yattığı yatakta mutlu ve huzurlu olan bir hasta, iyileşmek için kendinde daha fazla güç toparlayacaktır. Firmamız hasta yatakları, her kesime uygun model zenginliği ile tercih edilen firmalar arasındadır. Gerek yaşlı ve felçli hastalar olsun gerekse de diğer hasta türlerinde olsun uygun yatak türlerinin tercih edilmesi önem taşır. Hasta yatağı alırken dayanıklı olması kadar kullanışlı tasarımlara da yönelmek önem taşır. Pille ya da elektrikle çalışan hasta yatakları tercih edilen yatak modellerimiz arasındadır.

Yara Yapmayan Havalı Yatak

Profesyonel Firmalardan Hasta Yatağı Hizmeti Almak

Profesyonel firmalardan hasta yatağı hizmeti almak isteyenler için firmamız, önerilen kuruluşlar arasındadır. Firmamızın hasta yatağı tasarımlarında güvenlik önlemleri de düşünülmüştür. Güvenlik bantları, yatağın yan taraflarında yer almaktadır. Hasta yatağı tekerleklerinde ABS fren sistemi de bulunmaktadır. Rahat hareket edebilen hasta yataklarında emniyet sistemi, fren sistemi ile sağlanmıştır. Hasta yatağı tekerleklerinin üç yüz altmış derece dönebilmesi de kolay hareket sağlayan özellikler arasındadır. Hastalık en zor süreçlerden biridir. Bu zor süreçte hasta kadar, hasta yakınları da yıpranmaktadır. Onların da bu süreci rahat geçirmeleri bakımından rahat kullanım sunan yatak tasarımlarına yönelmek önem taşıyacaktır. Firmamız, hasta yataklarının kurulumunu yerinde yapacak ve teknik servis hizmetini de sağlayacaktır. İstanbul içinde hasta yatağı kiralama hizmeti de veriyoruz.

Hasta Yataklarında Tercih Edilecek Özellikler         

Hasta yataklarında tercih edilecek özelliklerin başında hastaya rahatlık sağlayacak olan motorlu çalışma prensipleri gelir. İki, üç ve dört motorlu hasta yatakları, yatan hastalar için, rahatlıkla kumanda edilecek ve farklı pozisyonlara ayarlanabilecektir. Asansörlü yatak tasarımlarında da yatağın belli bir yüksekliğe kadar çıkma özelliği bulunur. Hasta yataklarında ekonomik seçenekler arayanlar için de firmamızın, kendi üretimi olan yatak tasarımları yer alır. Kiralanacak hasta yatakları da ekonomik tasarımlar arasındadır. Hasta yatağı satışı yapan firmamız, kiralık hasta yataklarında da her türlü bakımı ve temizliği yaparak hizmete sunacaklardır. Kaliteli, sağlam ve güvenilir hasta yatakları için firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Yara Yapmayan Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön