Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Yatalak Hasta İçin Havalı Yatak

hasta icin dogru yatak

Kaliteli yatalak hasta için havalı yatak türlerimizden dilediğinizi tercih edebilir ve ödemenizi ürün teslimatında nakit veya sitemizden kredi kartınız üzerinden yapabilirsiniz. Her zevke hitap eden havalı yatak modellerimiz sayesinde yatalak hastanızın huzurlu bir dönem geçirmesini sağlayabilirsiniz. Avrupa kalite standartlarından üretmiş olduğumuz havalı yataklarımızı ayrıca ek ücret ödemeden ve ekonomik fiyat tarifesinden satın alabilirsiniz.

Havalı Yataklarımızın Sunduğu Avantajlar

Sadece 81 ilimizden değil yurt dışından da tercih edilen yatalak hasta için havalı yatak ürünlerimiz hastanızın en iyi şekilde istirahat etmesi için özel olarak tasarladık. Havalı yatak ürünlerimiz aynı zamanda yatak yaralarının kolayca tedavi edilmesinde de önemli rol üstleniyor. Hastanızın sıradan yatak modellerine bağlı olarak maruz kaldığı yaralanmaları en iyi şekilde havalı yatak siparişi vererek ortadan kaldırabilirsiniz. Havalı yataklarımız ekonomik ve kolay taşınabilir özelliğe sahiptir. Bu sayede havalı yataklarımızı dilediğiniz farklı ortamlara da zorluk çekmeden nakliyatını gerçekleştirebilirsiniz. Havalı yataklarımız kaliteli malzemeden ürettik. Bu sayede ürünümüzün kolayca kirlenmesi, tozlanması söz konusu değildir. Havalı yataklarımızın günlük olarak temiz bir bez üzerinden silinmesi yeterlidir.

Yatalak Hasta İçin Yatak Çeşitleri

Havalı Yataklarımız Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Merak edildiği üzere yatalak hasta için havalı yatak fiyatları 200 TL – 5000 TL aralığındadır. Ürünlerimiz özel motorlu mekanizma üzerinden işlev görüyor. Bu sayede havalı yatak ve yatak motoru olmak üzere toplamda 2 kısımdan meydana geliyor. Havalı yatak ürünümüzün motor sistemi sayesinde hastada yatak yarası meydana geldiğinde özellikle birinci ve ikinci düzeydeki yaraların giderilmesi açısından havalı yatak ayarlanabiliyor. Havalı yataklarımız işlev gördüğü vücut alanında yaraların hızla tedavi olmasını sağlıyor. Bu sayede hastanızın günden güne kendisini daha iyi hissetmesini sağlıyor. Havalı yataklarımız basıncın sürekli değişmesini sağlıyor. Yani basıncın sabit kalmasını sağlayarak hastanızın huzurlu olmasını sağlıyor. Motor sistemine sahip olan havalı yataklarımız tamamen yara ve vücut ağrılarını önlemek amacıyla satışa sunuyoruz. Havalı yataklarımız konut alanında kullanıldığı gibi sağlık kuruluşlarında da güvenle tercih edilebiliyor. Bu sayede gerek Türkiye genelinden ve gerekse de yabancı ülkelerdeki pek çok sağlık kurumları tarafından havalı yataklarımız sipariş veriliyor.

Havalı Yataklarımızın Diğer Kullanım Alanları

Öncelikle yatalak hasta için havalı yatak modellerimizin sadece yatalak hastalara hitap etmediğini vurgulamakta fayda görüyoruz. Ürünlerimiz aynı zamanda zihinsel engelli, bedensel engelli, obezite hastaları için de tercih ediliyor. Havalı yataklarımız maksimum dayanıklılığa sahip olduğundan 300 ve üzeri vücut ağırlığındaki obezite hastaları açısından da son derece uygundur.

Havalı Yataklar

Havalı Yatak Modellerimizin Genel Özellikleri

Pek çok özelliklere sahip olan yatalak hasta için havalı yatak modellerimiz havalandırma sistemi özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra küp blog özelliği, düşük basınç alanı meydana getirme özelliği, elektronik sistem özelliği, çoklu masaj özelliği, uzaktan fonksiyonel kumanda özelliği, sıvı geçirmez kumaş özelliği, anti bakteriyel olma özelliği gibi birçok özelliklere sahiptir. Ürünümüz aynı zamanda her çeşit destek ürünler ile birlikte kullanılma özelliğine, özel fermuarlı özelliğe gibi farklı türden özelliklere de sahiptir.

Havalı Yatak Modellerimizin Fiyatları

Her bütçeye hitap eden fiyat tarifesine sahip olan yatalak hasta için havalı yatak modellerimizi bu sayede ekonomik yönden zorluk çekmeden satın alabilirsiniz. Havalı yataklarımız yatak türü baz alınarak değişken fakat net fiyat tarifesine sahiptir. Sahip olduğu teknik özelliklere ve sahip olduğu malzemelere göre havalı yataklarımız 150 TL’den başlıyor. Tüm havalı yatak fiyat listemize ulaşmak istediğinizde kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca pek çok medikal ürün sitelerine göre daha düşük fiyat tarifesinden havalı yatak satışı yapıyoruz. Kuruluş tarihimizden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyoruz. Müşterilerimize garanti belgesi ile havalı yatak satışı gerçekleştiriyoruz. Satışa sunduğumuz tüm havalı yataklarımızda ayrıca siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz bir biçimde müşteri destek hizmetleri de sunuyoruz.

7/24 Havalı Yatak Siparişi

Türkiye’nin en köklü medikal ürünler satış sitesi olarak yatalak hasta için havalı yatak modellerimizi resmi sitemiz üzerinden 7/24 kesintisiz bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Havalı yatak modellerimizin tüm görsel resimlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve uygun gördüğünüz modeli sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz hakkında ayrıca merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi almak için online müşteri destek servisimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Havalı yatak modellerimizden dilediğiniz adet miktarı üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünümüzü sipariş vermeden önce sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hastanız için en uygun havalı hasta yatağı tipi tercih etme konusunda da ayrıca profesyonel kadromuzdan destek hizmeti talep edebilirsiniz. Profesyonel havalı yatak satış sitemiz sayesinde risksiz ve güvenceli olarak havalı yatak satın alabilirsiniz. Ürün ödemenizi dilerseniz ürün teslimatı sırasında kapıda nakit olarak ya da doğrudan online medikal ürünler satış sitemizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yatalak Hasta İçin Havalı Yatak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön