Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Yatalak Hastalar İçin Havalı Yatak Fiyatları

ev tipi hasta yataklari 3

Sahip olduğu birçok özellikler sebebiyle yatalak hastalar için havalı yatak modeli yoğun olarak tercih ediliyor. Ekonomik fiyat tarifesine sahip olmasının yanı sıra rahat ve kaliteli bir yapıya sahip olan havalı hasta yatağı modeli bu sayede uzun yıllar boyu kalitesini koruyor. Avrupa standartlarından ürettiğimiz ve satışa sunduğumuz havalı yatak modellerimiz arasında dilediğiniz modeli tercih ederek sipariş verebilirsiniz. Kaliteli havalı yatak modellerimiz sayesinde hasta vücuduna uygulanan basınç durumu minimum orana düştüğünden ilgili bölgede yara meydana gelme riski en aza düşüyor. Bu bakımdan yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları konusunda da diğer firmalara göre daha düşük bir fiyat tarifesi sunuyoruz.

Havalı Yataklarımızın Özellikleri

Pek çok özelliklere sahip olan yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları listemizdeki havalı yataklarımız motorlu yatak sistemine sahiptir. Bu sebeple de havalı yatak ve yatak motoru olmak üzere toplamda 2 bölümden meydana geliyor. Motor sistemi sayesinde hastanın sahip olduğu vücut ağırlığına göre ve ayrıca havalı yatak sebebiyle hastada olası yara meydana gelmesi durumunda ise basıncın düşürülmesi açısından uygun ayarlama yapılabilir. Profesyonel havalı yataklarımız aktif olduğu süreç boyunca belirlenen bölgede etkili olabiliyor ve basıncın sabit kalmasına destek orak devamlı olarak değişmesinin önüne geçer. Yatak yaraları genel olarak kuyruk sokumu kısmında, direk, kol, bacak gibi bölümlerde meydana geliyor. Bu duruma önlem alınmadığı takdirde ise yaraların daha da derinleşmesi söz konusu olabiliyor. Bu nedenle havalı yataklarımız sayesinde yatak yaralarının hızla azaltılmasını sağlıyoruz. Hastalarımızın huzurlu ve rahat bir süreç geçirmesi açısından havalı yatak modelimizi hastalarımızın hizmetine sunuyoruz.

Havalı Yatak

Havalı Yatak Modellerimizin Türleri

Geniş türlere sahip olan havalı yataklarımızın kullanım amacı hastalarda oluşan yaraların azaltılması amacıyladır. Havalı yatak çeşitlerimiz yalnızca yatalak hastalara değil ayrıca engelliler ve obez hastalarına da hitap ediyor. Toplamda 3 farklı tip havalı yatak modelimiz bulunuyor. Bunlar pozisyon sunan havalı yatak, baklava tipi havalı yatak ve boru tipi havalı yatak türüdür. Bu bakımdan yatalak hasta için havalı yatak fiyatları listemizden dilediğiniz havalı yatak tiplerimizden sipariş verebilirsiniz.

Baklava Tipi Havalı Yataklarımızın Özellikleri

Rahatlığın adresi olan baklava tipi havalı yataklarımız adından da anlaşılacağı üzere baklava modelinden meydana gelen hava kanallarına sahip olan yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları listemizde bulunuyor. Baklava tipi havalı yatak modelimiz şık ve estetikli bir yapıya da sahip olması sebebiyle en çok tercih edilen havalı yatak modellerimiz arasında yer alıyor.

Boru Tipi Havalı Yataklarımızın Özellikleri

Boru tipi havalı yataklarımız boru tarzında birbiriyle paralel olan hava kanallarından meydana geliyor. Boru tipi havalı yataklarımız aynı zamanda kendi içerisinde de A+B ve A+B+C olarak sınıflanıyor. Modellerin arasında özellikle A+B+C modeli ise en gelişmiş boru tipi havalı yatak modelimizdir. Bu tip yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları boru tipi havalı yatak modelimiz 4.tip yaralara kadar faydalı olabiliyor. Yara meydana gelmeyen ve yara meydana gelmesini engelleyen en etkili havalı yatak türümüzdür.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak Özellikleri

Adından da anlaşılacağı üzere yatalak hastanın sürekli olarak sağa sola döndürülmesini sağlayan havalı yatak modelimizdir. Pozisyon aldıran havalı yatak modelimiz yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları listemizde fiyat tarifesini görebilirsiniz. Pozisyon aldıran havalı yatak türümüz hastanın kolayca pozisyon almasını sağlıyor. Bu sayede hasta bakıcısı veya refakatçisi zahmet çekmeden hastayı ihtiyaç duyduğu pozisyonda döndürebilir. Hasta vücudunda yatak yaraları meydana gelmiş olması durumunda dahi pozisyon aldıran havalı yatak modelimiz sayesinde hastanın kısa sürede bu sorundan kalıcı olarak kurtulmasını sağlıyoruz.

Pozisyon Aldıran Havalı Yatak

Havalı Yataklarımızın Avantajları

Türkiye çapında satışa sunduğumuz yatalak hastalar için havalı yatak fiyatları havalı yatak modellerimiz şık ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede firmalar ve bireyler kurumsal sitemizden havalı yatak modeli tek seferlik sipariş verdikten sonra ürünümüzü uzun seneler boyu güvenle kullanabilir. Tüm havalı yatak modellerimizi garanti belgesi dahilinde satışa sunuyoruz. Bu sayede havalı yatak modellerimizi tereddütsüz bir şekilde satın alabilirsiniz. Havalı yatak modellerimiz ekonomik bir yapıya sahiptir. Bu sayede dilediğiniz ortamda ürünümüzü kullanabilirsiniz. Havalı yatak modellerimiz en kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hastanın en üst seviyede rahat etmesi ve mevcut yaraların kolayca yok olmasını sağlıyor.

Havalı yatak modellerimiz kullanıldığı ortam ile kusursuz bir uyum sağlıyor. Özel tekerlek sistemine sahip olması sayesinde zahmetsiz bir şekilde bir yerden farklı bir yere transfer yapılabiliyor. Tüm havalı yatak modellerimizi incelemek için kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Beklentilerin çok ötesinde hizmet sunan kaliteli yatalak hasta havalı yatak fiyatları türlerimiz arasında dilediğiniz tipi tercih edebilirsiniz. Havalı yatak ürünümüzü sitemiz üzerinden 7/24 online sipariş verebilirsiniz.

Yatalak Hastalar İçin Havalı Yatak Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön