Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Kiralama

hasta yataklari bilgi

Hasta Yatağı Kiralama

Hastanın yatarak tedavi süresi için hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanarak hastanız iyileştiğinde iade etme avantajına sahip olursunuz. Özellikle ev tipi hasta yatağı kullanımı için hasta yatağı satın almak sizin için hem yüksek maliyetli hem de kullanım sonrası yük olacaktır. Ancak hasta yatağı kiralama fırsatı ile hastanızın tedavisi bittiğinde yatağı firmamıza iade edebilirsiniz. Kiralayacağınız hasta yatağı temiz ve hijyenik olarak tüm sistemleri kusursuz çalışır şekilde teslim edilir. Kiralama süresi boyunca meydana gelebilecek bir arıza durumu olduğundan ücretsiz servis hizmeti alabilirsiniz. Garantili hizmet sunumundan faydalanarak hasta yatağı kiralama avantajlarından yararlanıp hastanızın yatarak tedavi sürecini sağlıklı ve konforlu olarak geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık 4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralık 2 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralanan Hasta Yatağı Özellikleri

  • Son Teknoloji Yataklar
  • 24/7 Teknik Servis
  • Hijyen Şartlarına Uygun
  • Garantili

Fiyatlar

Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda müşterileri memnuniyeti prensibi ile uygun fırsatlar sunuyoruz. Uygun kiralama imkanlarımızdan faydalanarak hastanız için kaliteli bir yatak kiralayabilirsiniz. Hasta yatakları alanında en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Notlar Ve Diğer Bilgiler

Seçilen hasta yatağını şehir içinde 4 saat gibi kısa bir sürede yerinize kadar teslim ediyoruz. İstanbul dışında sadece bayilerimizin bulunduğu bölgelerde kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Teknik ekibimiz hasta yatağını kullanacağınız alana ücretsiz monte edip kurulumunu yapar. Kullanım özellikleri hakkında bilgi vererek hasta yatağını en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlarız.
Başa dön